MicroSoft point رایگان 100% واقعی . دریافت از مایکروسافت

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
یکی به من واسه تغیر ip نرم افزاری سایتی چیزی بده که با هرچی میرم منو بن میکنه
خدا خیرتون بده :D

---------- نوشته در 11:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:30 PM ارسال شده بود ----------

بعد از مدام بن شدن اکانت های من! یه ایمیل به پشتیبانی بینگ زدم و خیلی محکم پرسیدم چرا اکانت منو مسدود کردید!!! :d بعد از چند روز یه ایمیل واسم اومد بعدشم اکانتمو از بن در اوردن!!;;)
الان دوباره دارم ازش استفاده میکنم;)
چی نوشتی براشون؟
به ما هم بگو

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
یکی به من واسه تغیر ip نرم افزاری سایتی چیزی بده که با هرچی میرم منو بن میکنه
خدا خیرتون بده :D

---------- نوشته در 11:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:30 PM ارسال شده بود ----------

چی نوشتی براشون؟
به ما هم بگو

آقا خودتون را خسته نکنید بخاطر Reward جدید که گذاشته توی Bing (البته دیگه الان کهنه شده) با هر چی که بری براحتی اکانت را می بنده.من همه چیز را تست کردم چیز پی ان و سا.ک.س و تور و چیز گیت و....

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
دوستان من ثبت نام کردم!!البته با فری گیت با اکانت خودم که توی لایو ساخته بودمش!!
الان وقتی میرم توی بینگ یه صفحه سیاه سمت راست باز میشه و اول 20 تا امتیاز بود و در ازای هر 2 تا سرچ یه امتیاز بهم میده!!!
الان من دیگه همه کارها رو درست انجام دادم دیگه نه؟؟
اگه درست انجام دادم چندتا در روز میتونم بگیرم!؟
کلا چندتا میتونم بگیرم؟
امکان بن هستش؟
من که الان با فری گیت بازش کردم مشکلی پیش نمیاد بعدا توی xbox live ؟
مشکل واسه خرید ندارم؟
دارم ذوق مرگ میشم:d
بزار امشب ساعت رایگان فرا برسه بالای 3124125412353252352311 امتیاز میگیرم:d
البته خدا کنه تمام کارهایی رو که رفتم درست باشه؟!!!:-s

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
دوستان من ثبت نام کردم!!البته با فری گیت با اکانت خودم که توی لایو ساخته بودمش!!
الان وقتی میرم توی بینگ یه صفحه سیاه سمت راست باز میشه و اول 20 تا امتیاز بود و در ازای هر 2 تا سرچ یه امتیاز بهم میده!!!
الان من دیگه همه کارها رو درست انجام دادم دیگه نه؟؟
اگه درست انجام دادم چندتا در روز میتونم بگیرم!؟
کلا چندتا میتونم بگیرم؟
امکان بن هستش؟
من که الان با فری گیت بازش کردم مشکلی پیش نمیاد بعدا توی xbox live ؟
مشکل واسه خرید ندارم؟
دارم ذوق مرگ میشم:d
بزار امشب ساعت رایگان فرا برسه بالای 3124125412353252352311 امتیاز میگیرم:d
البته خدا کنه تمام کارهایی رو که رفتم درست باشه؟!!!:-s
۱۵ تا در روز
بله بن می کنن (یعنی دیگه با اون اکانت نمی تونی بری بینگ و خرید و ،،،). باید با همون کذایی که ثبت نام کردی ساین این شی . (فری گیت)
نه واسه اکانتت هیچ مشکلی پیش نمیاد. وقتی کردیت هات به ۱۲۵ تا رسید می تونی ۱۰۰ مایکروسافت پوینت بگیری .
فقط اگه تونستی بازم اکانت باز کن (البته احتمالا ببندن ولی یه تست بزن (اولین اکانت رو نمی بندن))

آخرین ویرایش:

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
دوستان کسی هست بیاد با هم دیگه 25 امتیازی رو که توی بینگ واسه دوست هستش رو بگیریم!!{اگه 5 نفر باشیم عالی میشه}
البته من خودم نمیدونم منظورش چیه!!:d
میگه refer a friend ولی خیلی خوب امتیاز میده واسه 10 روز!!
هر کی شرکت میکنه همینجا اعلام کنه بریم صفا

---------- نوشته در 02:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:04 PM ارسال شده بود ----------

http://go.microsoft.com/?linkid=9778718&rrid=_1ea793af-32fa-ebb5-da89-55703a98ad6f

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام اقایون من از این سایت 1600 جم کردم باهاش dlc darksiders2 رو گرفتم سایتش سر کاری هم نیست
The Live Generator - Free Microsoft Points
مدرکی واسه اثبات حرفت داری؟؟؟ اینا قبلا بارها مطرح شده و همش الکی بوده . آخه چه علتی داره مفتی پوینت بده! می تونه زیر قیمت بفروشه.

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,761
نام
ممد
live generator الکیه!!من 10 نفر دعوت کردم بعد که خواستم 4000 پوینت رو بگیرم گفت که survey انجام بده :بفهمیم انسانی یا نه!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر