MicroSoft point رایگان 100% واقعی . دریافت از مایکروسافت

god of xb360

کاربر سایت
Mar 16, 2011
27
نام
ehsan
باو این مشکلش چیه؟؟؟کلا عوض شده...زمین تا آسمون با اونی که توو پست اوله فرق میکنه...لطفا کمک کنید.با قند شکن بدردنخور f.r.e.e.g.a.t.e رفتم اکانت هات میل هم ساختم.ریجنو آمرکا زدم زیپ کد هم ماله نیو یورک بود.رفتم توو بینگ اول ساین کردم بعدش رو جوین زدم گفت با اکانت ف.ی.س بوک یا میکروسافتت ساین شو.اکانت مایکروسفتو زدم ساین که شدم این ارور واقعا مسخره اومد.We are not able to create your profile. Please check Rewards FAQ page.خواهشا کمک کنید شدید به پوینت محتاج ام.دعاتون میکنم.

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
باو این مشکلش چیه؟؟؟کلا عوض شده...زمین تا آسمون با اونی که توو پست اوله فرق میکنه...لطفا کمک کنید.با قند شکن بدردنخور f.r.e.e.g.a.t.e رفتم اکانت هات میل هم ساختم.ریجنو آمرکا زدم زیپ کد هم ماله نیو یورک بود.رفتم توو بینگ اول ساین کردم بعدش رو جوین زدم گفت با اکانت ف.ی.س بوک یا میکروسافتت ساین شو.اکانت مایکروسفتو زدم ساین که شدم این ارور واقعا مسخره اومد.We are not able to create your profile. Please check Rewards FAQ page.خواهشا کمک کنید شدید به پوینت محتاج ام.دعاتون میکنم.
بزار دوست عزی خیالت رو راحت کنم با اون قند شکن که دیگه اصلا قبلا 5 چنل پورت و ای پی استاتیک میداد حالا فقط و فقط با المان کار انجام میده و اوکی هست.شما پوینت احتیاج داری متوجه هستم ولی به خدا داری وقتتو از بین میبری اگه فکر میکنی در مورد ایجاد اکانت و ...نیاز به داشتن کریدیت وادرس و زیپ کد و.... من میگم براتون.

در ضمن دوستان اقا احسان برای دسترسی به ادرس های فیک هم تو نت سرچ کنید هم اینکه میتونید خودتون با داشتن ویزا کارت مجازی که ناگفته نباشه از اقا هادی که یاد دادند به من و زحمت کشید من خودم ازش همه جا استفاده میکنم حتی توی کنسولم هم تائید شد تو صفحات همه چیز در باره لایو چندبار توضیح دادم. بازم من در خدمتم.

Last edited by a moderator:

mostafa_cr7

کاربر سایت
Nov 16, 2012
32
به همه ی دوستان عزیز دارم توصیه میکنم که اصلا وقتتون رو تلف نکنید

من 1 ماه وقتمو برای این کار گذاشتم با اینکه از ip آمریکا استفاده میکردم.موقع دریافت جایزه سایت بینگ یه ایمیل براتون میفرسته و میگه متاسفیم ما نمی تونیم به شما خدمات بدیم
بعد که دنبالشو گرفتم فهمیدم که اونا متوجه ip ما میشن!!!!! پس الکی وقتتون رو تلف نکنید

amirhossein61

کاربر سایت
Sep 18, 2010
190
نام
Amir Hossein
بزار دوست عزی خیالت رو راحت کنم با اون قند شکن که دیگه اصلا قبلا 5 چنل پورت و ای پی استاتیک میداد حالا فقط و فقط با المان کار انجام میده و اوکی هست.شما پوینت احتیاج داری متوجه هستم ولی به خدا داری وقتتو از بین میبری اگه فکر میکنی در مورد ایجاد اکانت و ...نیاز به داشتن کریدیت وادرس و زیپ کد و.... من میگم براتون.

در ضمن دوستان اقا احسان برای دسترسی به ادرس های فیک هم تو نت سرچ کنید هم اینکه میتونید خودتون با داشتن ویزا کارت مجازی که ناگفته نباشه از اقا هادی که یاد دادند به من و زحمت کشید من خودم ازش همه جا استفاده میکنم حتی توی کنسولم هم تائید شد تو صفحات همه چیز در باره لایو چندبار توضیح دادم. بازم من در خدمتم.

داداش دمت گرم اگه میتونی آموزش ساختن ویزا کارت مجازی رو به منم بگو! یا این که لینک آموزش رو بهم بده! دمت داغ!:d

poria-m

کاربر سایت
Jul 12, 2013
4
نام
pouriya
سلام. به ههمه.
می تونید پوینت رایگان بگیرید از اینجا.تا 24 ساعت پوینت اهتون میاد.هیچ سوروی هم نداره.فقط ایمیل و پسورد اکانتتون رو بدید و پوینت رو انتخاب کنید و بعد سابمیت.

mohamadzarin

کاربر سایت
Feb 2, 2013
133
نام
mohammad zarin
داداش دمت گرم اگه میتونی آموزش ساختن ویزا کارت مجازی رو به منم بگو! یا این که لینک آموزش رو بهم بده! دمت داغ!:d

سلام
اولنش شما داری میگی ویزا کارت ویزا کارت مثله کارت عابر بانکتون هست و لازمه شما در اون کشور حضور داشته و ثبت نام کنید
پی پال که نیست
اگر هم که دستررسی ندارید میتونید به کسانی که معتبر و شغلشون فروختن دلار پی پال و ویزا کارت مجازی و فیزیکی هستند روشون حساب کنی
من خودم از این سایت خرید کردم بسیار هم معتبره 600دلار هم شارژ کردم مثله حلوا کارم راه افتاد البته یادت نره اینجا ایرانه مواظب بلوک شدن حسابه خودت باش
قبل از هر کاری یه تحقیقی بکن اگه سایتشو خواستی بگو تا پیام خصوصی برات بفرستم تبلیغ نشه
این سایت اولین و قدیمی تری و معتبر ترین و با سابقه ترین پرداخت کننده و فروشنده ی دلار پی پال و وب مانی هستش

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
سلام. به ههمه.
می تونید پوینت رایگان بگیرید از اینجا.تا 24 ساعت پوینت اهتون میاد.هیچ سوروی هم نداره.فقط ایمیل و پسورد اکانتتون رو بدید و پوینت رو انتخاب کنید و بعد سابمیت.

دوست عزیز اینایی که اینجوریه ، اکانت رو میدزدن . درضمن آدرس سایتی هم که گذاشتی معلوم نیست .

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
سلام.من می خوام امروز آموزش گرفتن یک ماه گلد مجانی رو آموزش بدم.
موارد مورد نیاز:یک اکانت سیلور-یک اکانت پی پال لینک شده یا کریدیت کارد
1)ریجن اکانت خود را به سنگاپور تغیر بدید.
2)TOU را قبول کنید.
3)به این لینک برید:https://live.xbox.com/en-GB/Subscri...ign/gff-live-welcome-offer/BillingInformation
4)به ما ی اکانت بروید و آتو پیمنت رو خاموش کنید
5)از گلد خود لذت ببرید.

amirhossein61

کاربر سایت
Sep 18, 2010
190
نام
Amir Hossein
سلام بچه ها یک خبر خوب دارم دوباره به راحتی می تونید دوباره از bing استفاده کنید فقظ کار های زیر را انجام بدید
1.این برنامه رو دانلود ونصب کنید
openvpn-install-2.3.4-I001-x86_64
2.برید سایت vpngate.net و طبق عکس سرچ کنید
Free File Sharing and Storage made Simple.
3.حالا میرید یکی از سرور های آمریکا رو بر میدارید وطبق عکس کلیک می کنید
Free File Sharing and Storage made Simple.
4.حالا فایل .ovpn رو که دانلود کردید بریزید تو پوشه ی
C:\Program Files\OpenVPN\config
حالا برنامه openvpn را run as administrator میکنید بعدش پایین صفحه پهلو ساعت چیزی میاد روش راست کلیک کنید بعدش هم کانکت
حالا به راحتی میتونید با این لینک (لینک اکانت خودمه ) ثبت نام کنید و مثل قبل کار کنید ولی حداکثر 3 اکانت بیشتر درست نکنید
Bing - Rewards

لینک x32 رو بدید!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر