MicroSoft point رایگان 100% واقعی . دریافت از مایکروسافت

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی
نهههههههههههههههه :((:((:((:((:((. بچه ها حالا ایمیل زده که شما یاید با ایکس باکس هم وارد live شی تا ادرست تایید شه بعد بیا کد بدیم بهت . :(:(:(:(

اینم متن ایمیلش :

Thank you for your interest in Xbox LIVE Rewards. We had a problem locating your account information. Please make sure you follow these steps before signing up for Xbox LIVE Rewards:
  1. STEP 1: Connect your Xbox 360.
  2. STEP 2: Join Xbox LIVE.
  3. STEP 3: Come back to sign up for Xbox LIVE Rewards again.
To learn more about eligibility details, please see the Terms and Conditions for full information.

All the best,

Your Xbox LIVE Rewards Squad

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
از این سایت استفاده کن.
http://www.fakenamegenerator.com/
دوست عزیز(یا کسی که میدونه)این آدرسا واقعین؟؟فردا صاحباشون نیان گردنمونو بگیرن!!!(ایرانی هم که داره!)
اگه اینجوری میشه پس چرا خودمونو اذیت کنیم!میریم پوینت میخریم از این طریق!

شناسه

کاربر سایت
Jan 5, 2011
31
داداش یعنی می خوای بگی ...:-sیعنی منظورت اینه که ...:-s باید با همون اکانتی که تو xbox360 داری تو live باشی بعد مراحل ثبت نام رو انجام بدی؟؟؟:-/ حالا من بدون این که با xbox وصل باشم ثبت نام کردم که هم من ارور دادم هم اون. حالا میشه ... میشه یه باره دیگه... تو رو خدا ...:( اگه میشه با همین اکانتی که انجام دادم دوباره با ایکس باکس وصل به live انجام بدم ؟؟؟:-/ یه کاریش بکن ... تو رو خدا با بینگ صحبت کن.دمت:)

aghanaser

کاربر سایت
Aug 21, 2010
91
نام
Name
دوستانی که نتوستن وارد ماجرا بشن...من با چیز کانادا رفتم قبول کرد و برای هر سرچ 6 تا نوشته...:d
و اینکه نامردا برای 400 پوینت 500 تا اسکور می خوان...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر