MicroSoft point رایگان 100% واقعی . دریافت از مایکروسافت

afk.dante

کاربر سایت
Nov 20, 2008
188
نام
امیر فرجاد
20 روز مونده.روزی 6 پوینت میشه 120 پوینت.با اون 250 تا میشه 370 تا.بالاخره یه جوری
کم میاد.مگر اینکه تا اون موقع آفرهای دیگری رو هم بگذارند.

پایدار باشید
سلام آقا 20 روز مونده و روزی 16 تاس نه 6 تا دوباره نگاه کن

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
اقا ما بالخره چیکار کنمیم ؟؟؟
این چیز هم که وصل نمیشه ما بتونیم IP رو عوض کنیم !
الان چطوری شما هااا وصل میشید! واضه من هنوز ثبت نامم تموم نشده:(:(:(

Dexabyte

کاربر سایت
Aug 14, 2010
89
همونطور که گفتم برای بنده روزی شش تا هست.و بنده با عینک دوستم هم چک کردم همون بود.
برای برخی از دوستان ممکنه متفاوت باشه.به هر حال امروز دو آفر 6 تایی دیگه اضافه شد.
تا الآن 286 امتیاز دارم.

پایدار باشید

iroony70

کاربر سایت
Jul 1, 2010
33
نام
محمد
سلام

سلام به همه دوستان نمیخوام ضد حال باشم ولی معمولا این سایتها تو مرحله پایانی یه ضدحالی مثل ادرس یا کردیت کارت یا.. بعضی وقتام وقتی پوینتهات کامل میشه صفحت هی ارور میده در حقیقت یه جور کلاه برداریه که به طور مجانی شما واسشون تبلیغ میکنید تنها جایی که میدونم پوینت مجانی میده و مال خود مایکروسافت است http://rewards.xbox.com هست که اونم یکم طول میکشه تا پوینتتون به 100 برسه تا بیاد تو اکانتتون

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
سلام به همه دوستان نمیخوام ضد حال باشم ولی معمولا این سایتها تو مرحله پایانی یه ضدحالی مثل ادرس یا کردیت کارت یا.. بعضی وقتام وقتی پوینتهات کامل میشه صفحت هی ارور میده در حقیقت یه جور کلاه برداریه که به طور مجانی شما واسشون تبلیغ میکنید تنها جایی که میدونم پوینت مجانی میده و مال خود مایکروسافت است http://rewards.xbox.com هست که اونم یکم طول میکشه تا پوینتتون به 100 برسه تا بیاد تو اکانتتون
عزیز
Bing هم خوب مال مایکروسافت هست.

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
دوستان کسی میدمنه وقتی به 400 تا رسیدیم وقتی پوینت خریدم چطوری بهمون میده ؟؟
اتوماتیک وارد حساب میششه یا کد بهمون میده که دستی وارد کنیم ؟؟؟
;;);;);;)
اخه الان با دستگاه شرکت هم عضو شدم با یه ایمیل دیگه! بعد اینجا بهم 12 تا میده!:p
اگه به صورت کد بده خیلی توپ میشه:p:-/:x

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
امتیاز من 420 شده امروز زدم که بخرم یه صفحه امد گفت که پرفایلت رو باید کامل بزنی هرچی ادرس میزنم خطا ادرس میده گیر یه ادرس امریکا با تلفن و ان چیزام ... :d:d
شما میتونی ادرس های امریکا رو از پشت کاور بازی ها برداری....من که همیشه این کار رو میکنم و جواب میده....خبرشو بما هم بده داداش....امتیاز منم تا فردا پس فردا از 400 عبور میکنه..:D

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
امتیاز من 420 شده امروز زدم که بخرم یه صفحه امد گفت که پرفایلت رو باید کامل بزنی هرچی ادرس میزنم خطا ادرس میده گیر یه ادرس امریکا با تلفن و ان چیزام ... :d:d
از این سایت استفاده کن.
http://www.fakenamegenerator.com/

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی
اقا من بالاخره خریدمش :d 400 امتیاز ازم کم کرد بابت خریدش ( کوفتش شه . با چه زحمتی جمع کره بودم :d ) :d حالا ایمیل زده که درخواست شما تایید شده و داره پردازش میشه و کد رهگیری و این چیزا داده و گفته که تا 1 تا 2 هفته دیگه کدش برایتون ارسال میشه :(:(:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر