MicroSoft point رایگان 100% واقعی . دریافت از مایکروسافت

MASTER_021

کاربر سایت
Aug 4, 2011
168
نام
Ali
بچه ها من نمیدونم تا پیک بدم یا نه هنوز خیلی ها تو این بینگ مشکل دارن اگه می خواین واگر هم مشکلی نباشه تو یه تاپیک اموزش اکانت ساختن بینگ و روش گرفتنشو میزارم با راهنمایی تصویری؟ بزارم؟

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
411
بچه ها من نمیدونم تا پیک بدم یا نه هنوز خیلی ها تو این بینگ مشکل دارن اگه می خواین واگر هم مشکلی نباشه تو یه تاپیک اموزش اکانت ساختن بینگ و روش گرفتنشو میزارم با راهنمایی تصویری؟ بزارم؟
اره واقعا عالیه فقط می شه با پر.وکسی رو هم یاد بدی

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR

خیلی هم خوب!

silent hill72

کاربر سایت
Jan 8, 2012
539
نام
henry
بابا دیگه کاری نداره بخدا...ببینید فقط مشکل شما اینکه که چیز بی ان امریکا ندارید و گرنه همش حله و هیچ اخطاری نمیده من الان کمتر از یک ماهه که 3 تا اکانت ساختم و بازم میخوام بسازم:d
فقط به نظرتون تا چند تا بسازیم تابلو نمیشه؟:d
الان دارم یکی دیگه میسازم:d

آخرین ویرایش:

taylor swift

کاربر سایت
Mar 23, 2012
9
بابا دیگه کاری نداره بخدا...ببینید فقط مشکل شما اینکه که چیز بی ان امریکا ندارید و گرنه همش حله و هیچ اخطاری نمیده من الان کمتر از یک ماهه که 3 تا اکانت ساختم و بازم میخوام بسازم:d
داداش منظورت ********* هست یا وی پی ان هایی که تو اینترنت میفروشند چون من با ULTRA هر کاری میکنم نمیشه!!

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
دوستان من وقتی از طریق اون لینک ریفر فرند میرم بایکی دیگه از اکانتا ریوارد میسازم بهم 25 تا نمیده اصلا هیچی نمیده ؟ مشکل از چیه

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh

مگه بهمون کد میده که خودمون redeem کنیم ؟ که شما 3 تا اکانت ساختید ؟ من فکر میکردم خودشون به اکانتمون اضافه میکنن

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
بچه ها من همین دیروز 900 پوینت از rewards.xbox.com گرفتم که مال خود مایکروسافت هست
به دوستان هم پیشنهاد میکنم برن و عضو شن

همشو واسه اواتارم خرج کردم

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
بچه ها من همین دیروز 900 پوینت از rewards.xbox.com گرفتم که مال خود مایکروسافت هست
به دوستان هم پیشنهاد میکنم برن و عضو شن

همشو واسه اواتارم خرج کردم
چ
داداش چرا شایعه میندازی؟ من که رفتم اصلا چیزی ندیدم یا دقیقا بگو کجا

silent hill72

کاربر سایت
Jan 8, 2012
539
نام
henry
مگه بهمون کد میده که خودمون redeem کنیم ؟ که شما 3 تا اکانت ساختید ؟ من فکر میکردم خودشون به اکانتمون اضافه میکنن

اگه creadit ت به 125 برسه میتونی توی بخش redeem صد point بخری بعدش کدش برات ارسال میشه به ایمیلت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر