نمایشگاه/رویداد Microsoft Gamescom 2015 Press Conference

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
3py08v7ftf98.jpg

p905qeskccp5.gif

hk8142v0jq19hvrbjye6.jpg

o80yart2l2fdss4y2zhc.jpg
wt128x455a7w.gif
0unlkdf66l0p.gif

7zv3ommzaevj.jpg
d43vtwi0dhsb.gif

ftifv7wcser7.gif
ddpd70uifgyz.gif

7iv7c0palsjpqw4ptc5k.jpg

tyw47st4huk4.jpg
lz3890y2wb3q.jpg
djlw78kmv2ah.jpg

mhhv1jjibigj.jpg
1o7nf72oro5i.jpg
0by52271kh7s.jpg

تشکر ویژه از
ヽ(。_°)ノ بابت طراحی بنر ها

تاپیک به مرور آپدیت می شود...

آخرین ویرایش:
Forza MS 6
اگه منظورته که بعله اما غیر از این نه صحبتی نشده
حداقل من چیزی ندیدم الانم که سرچ کردم
فورتزا شش رو كه ميدونم خودمم ميخواهم باندلش رو بخرم !
يه خبري تو همين جا ديدم كه به غير از سري موتور اسپرت و هورايزن يه سري ديگه هم اختمالا از فورتزا ميسازن !! احتمالا ااكي بوده d

Send from Tapatalk

فورتزا شش رو كه ميدونم خودمم ميخواهم باندلش رو بخرم !
يه خبري تو همين جا ديدم كه به غير از سري موتور اسپرت و هورايزن يه سري ديگه هم اختمالا از فورتزا ميسازن !! احتمالا ااكي بوده d

Send from Tapatalk
الکی نیست، بهتر یه یکی دوسالی صبر کنیم!

فیل اسپنسر هم یه سری به لیفت لندن زده :دی

به نظر میاد بالاخره قراره چشممون به جمال بازیشون روشن شه #:-s :دی
---
Kudo Tsunoda هم به لاین هید روز 3 جولای بازدیدی کرده

تویتش در مورد این بازدید : Fable Legends is playing AMAZING!!!

kudo امیدوارم نیاد رو صحنه:d توی سخنرانی مشکل داره و نمی دونه کی وایسه و حرف رو قطع کنه... همون فیل بیاد از اول تا اخر عکس اینارم نشون بدن:d

فکر نکنم نسخه Xbox 360 خیلی خوب از کار در بیاد. بهتره همین الان با تکرار یکی از بازی های قدیمی خداحافظی کنی.:d

من خواستم با horizon2 خداحافظی شیرینی داشته باشم. خدا حافظی بدی بود اتفاقا... با بازی های قدیمی خداحافظی کنین شیرین تره :دی

من خواستم با horizon2 خداحافظی شیرینی داشته باشم. خدا حافظی بدی بود اتفاقا... با بازی های قدیمی خداحافظی کنین شیرین تره :دی
اگه خیلی متفاوت نباشه نسبت به xone مخصوصا گیمپلیش و گرافیکش مثل بازی قبلی باشه فکرنکنم خیلی هم بد بشه ...

الکی نیست، بهتر یه یکی دوسالی صبر کنیم!

یه نکته جالب در این باب... دن گرینوالت در استیج دموی گیم اسپات در مورد فورزا و دغدغه هایی که تو ساخت این سری بازی باش روبرو بودن صجب میکرد، که ناگهان به سری Midtown Madness اشاره کرد!!! سری بازی ای که شاید در حال حاضر کاملا فراموش شده باشه، عناوینی که انحصاری اکس باکس و PC بودن! این گریزی که دن به اون بازی داشت، بشخصه برای من عجیب بود! سال ها بود هیچ صحبتی در مورد این سری بازی نبود، بنظرم عجیب اومد، دقیقا بعد از ابراز علاقه دن گرینوالت به اضافه کردن عضوی جدید به خوانواده فورزا، شاهد این اشاره اش یه MM هم هستیم! امیدوارم اگر عضو جدیدی در کاره، همون سبک و سیاق دوست داشتنی MM رو در پیش بگیره :دی
دوستانی که با این سری بازی آشنایی ندارن یه ریسینگ اپن ورد شهری ست با ریس های خیابونی و تعقیب گریز پلیس و... دقیقا همون چیزی که در خانواده فورزا جاش خالیه و میتونه بش پرداخته بشه!
نهایتا بعنوان کسی که با MM خاطرات زیادی دارم، دوست دارم این بازی در قالبی جدید و با اسم فورزا زنده سازی بشه :x

پ.ن: سازنده 2 نسخه اول بازی Angel Studios بوده (Rockstar San Diego حال حاضر) و نسخه سوم هم استدیو DICE! ناشر هر 3 عنوان هم خود مایکروسافت بوده و قاعدتا ip در اختیار خودشون هست.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or