نمایشگاه/رویداد Microsoft Gamescom 2014 Press Conference

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,612
نام
محمد

3ia9dqnj5w7ggiykubf9.jpg

خب مایکروسافت تاریخ کنفرانس GC رو اعلام کرد، 12 August ساعت 16:30 به وقت ایران :D
نمایش تریلرهای اختصاصی، اخبار و Announcement های جدید تایید شدن. بعد از چند سال اولین سال هست که کنفرانس مایکروسافت به صورت مستقیم بر روی Xbox و Xbox Live پخش میشه.

آخرین ویرایش:

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
باورم نمیشه Tomb Raider انحصاری شد :-o
Quantum Break هم به نظر من گیم پلی واقعا عالی ای داشت
موسیقی تریلر AC:U و Ori هم عالی بودن :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
ماکرو دهنت سرویس... بخدا اون 4 سالی که با عشق 360تو داشتم حرومت...

هفته بعد می خواستم برم ps4 بخرم...این هفته خواستم اخرین حرفامو با 360م بزنم. نشستم خیلی اتفاقی نسخه 1شو بازی کردم. لامصب عالی بود....
--------------------------------------------

خدا وکیلی این مراسم از همه مراسما بهم بیشتر چسبید... واقها وقتی ماکر دیگه "هایپ" نکرد فهمید چقد بهتر میتونه کار کنه! ایول بهش.
tr هم واقعا حرکت سیاست مدارانه ای بود. ایول. ولی خیلی ناشی ای

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
عالی بود:bighug:قشنگ تو حد و اندازه ی E3 ظهر شد:xنمایش QB فوقالعاده بود (برم با کیفیت بگیرم هی بشینم نگاه کنم):dمعرفی TR عالی ترین خبر بود واقعاً خوش حال شدم امیدوارم تو حد و اندازه های یه اکشن ادونچر واقعی دوباره ظاهر بشه از نسخه ی قبلی هم بسی لذت بردیم میتونه تو لیست انحصاری ها برای Uncharted رقیب به حساب بیاد.در کل خیلی خوب بود پیشنهاد میکنم برید الان ویدئوها رو با کیفیت بگیرید تا دوچندان لذت ببرید.:d

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
Tomb raider رو ps4 به مراتب بیشتر ازxone فروخته بود. حالا اسکوار چه جوری حاضر شده انحصاری بکنه فقط یک دلیل داره. پول های کلان مایکروسافت. یک مشت پول بسیار کلان. حالا اگه این بازی نتونه سیستم سلر بشه برای مایکروسافت براش فقط هزینه خواهد بود

amir-b

کاربر سایت
Jan 23, 2012
274
Tomb raider رو ps4 به مراتب بیشتر ازxone فروخته بود. حالا اسکوار چه جوری حاضر شده انحصاری بکنه فقط یک دلیل داره. پول های کلان مایکروسافت. یک مشت پول بسیار کلان. حالا اگه این بازی نتونه سیستم سلر بشه برای مایکروسافت براش فقط هزینه خواهد بود

دارندگی و برازندگی ;) $-)

اینا خط مقدم ان یکم دیگه صبر کنید نیرو های پشتیبان میریزن اینجا :-??

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر