نمایشگاه/رویداد Microsoft Gamescom 2014 Press Conference

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد

3ia9dqnj5w7ggiykubf9.jpg

خب مایکروسافت تاریخ کنفرانس GC رو اعلام کرد، 12 August ساعت 16:30 به وقت ایران :D
نمایش تریلرهای اختصاصی، اخبار و Announcement های جدید تایید شدن. بعد از چند سال اولین سال هست که کنفرانس مایکروسافت به صورت مستقیم بر روی Xbox و Xbox Live پخش میشه.

آخرین ویرایش:

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
آقا یکی میشه بهم بگه Rise Of The TombRaider قراره فقط برای ONE منتشر بشه یا برای 360 هم میاد؟

کلا چیزی هم واسه 360 معرفی شده این آخرِ عمرش ؟ :D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
دوست خوب شما داری بر عکس میگی ! 95 درصد بچه ها خون بالا آوردن بعد از دیدن گیمـ‌پلی، بعد شما میگی کسی حال نکرد ؟! /:) 8-|

من منظورم بر میگشت به چند تا پست قبل از خودم که نا امید بودن. اتفاقا همون ها هم باعث شدن که من او پست رو بدم.

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
آقا یکی میشه بهم بگه Rise Of The TombRaider قراره فقط برای ONE منتشر بشه یا برای 360 هم میاد؟

کلا چیزی هم واسه 360 معرفی شده این آخرِ عمرش ؟ :D

برای هر دوتاشون منتشر می‌شه، هم One، هم X360.( انحصاری زمانی)
نسل هفتم هنوز زندس :d

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
من منظورم بر میگشت به چند تا پست قبل از خودم که نا امید بودن. اتفاقا همون ها هم باعث شدن که من او پست رو بدم.
من تاپیک رو زیرو رو کردم فقط یه نفرو دیدم بگه بازی بد یا آسونه که اگه طرف میگفت خوشم اومد تعجب میکردم:d

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
من تاپیک رو زیرو رو کردم فقط یه نفرو دیدم بگه بازی بد یا آسونه که اگه طرف میگفت خوشم اومد تعجب میکردم:d

بهت پیشنهاد میدم یه بار دیگه نگاه کنی هم اینجا رو و هم تاپیک خود بازی رو.

به هر حال دلیلی نمیبینم بایت پستایی که میدم به شما جوابگو باشم.

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
بهت پیشنهاد میدم یه بار دیگه نگاه کنی هم اینجا رو و هم تاپیک خود بازی رو.

به هر حال دلیلی نمیبینم بایت پستایی که میدم به شما جوابگو باشم.
من خودم فقط یه خرده نگران گیم پلی بازی بودم، چون با وجود رمدی خیالمون از گرافیک و داستان راحته، چند بار که دارم تریلر رو می بینم واقعا تو این بازی پتانسیل حس می کنم! دوست ندارم گیم پلی به این سادگی و راحتی باشه، ولی باس فایت ته تریلر واقعا جذابــ بود (کلا با باس های زره ای حال می کنم :d)، خدا کنه پر از باس های متنوع باشه، یه جورایی میخواد قابلیت ترکیب شوتینگ + ایست زمان رو مث ترکیب شوتینگ + چراغ فوه در بیاره واقعا ترکیب عالی بود، به نظرم این هم جذاب میشه، ولی یه خرده کمتر استفاده بشه عالیه.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
من خودم فقط یه خرده نگران گیم پلی بازی بودم، چون با وجود رمدی خیالمون از گرافیک و داستان راحته، چند بار که دارم تریلر رو می بینم واقعا تو این بازی پتانسیل حس می کنم! دوست ندارم گیم پلی به این سادگی و راحتی باشه، ولی باس فایت ته تریلر واقعا جذابــ بود (کلا با باس های زره ای حال می کنم :d)، خدا کنه پر از باس های متنوع باشه، یه جورایی میخواد قابلیت ترکیب شوتینگ + ایست زمان رو مث ترکیب شوتینگ + چراغ فوه در بیاره واقعا ترکیب عالی بود، به نظرم این هم جذاب میشه، ولی یه خرده کمتر استفاده بشه عالیه.

نه من زیاد نگران گیم پلی نیستم این متوقف کردن زمان به خودی خود چیز بدی نیست که اتفاقا خیلی جالبه. منتها حتما باید محدود باشه. اگه محدود نباشه عملا گیم پلی به فنا میره.
نکته اینجاست که 100 در 100 فقط قصدشون نمایش این امکانات بوده. حالا گیم پلی های بعدی که بیاد احتمالا نگرانی یه سری از بچه ها که واقعا نگرانن رفع میشه. حالا یه سری هم که کلا قصدشون ایراد گرفتنه. اونا کلا بزار نگران بمونن

اما در کل بیشتر از اینکه توی بایهای رمدی من اولویت برام گیم پلی باشه اتمسفر و داستانه که تا به حال واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم.

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
این بحث ها الکی هست. بازی های رمدی همیشه موندگار بوده و هست :d ایرادای ریز رو بیخیال. تنها نگرانی که از بازی میشه داشت فروشیه که ممکنه کم باشه. من میلیونر بود 20 30 تا می خریدم پخش میکردم به بچه ها :)) در این حد :d

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
این بحث ها الکی هست. بازی های رمدی همیشه موندگار بوده و هست :d ایرادای ریز رو بیخیال. تنها نگرانی که از بازی میشه داشت فروشیه که ممکنه کم باشه. من میلیونر بود 20 30 تا می خریدم پخش میکردم به بچه
ها :)) در این حد :d

البته نمیشه AW با QB مقایسه کرد به نظرم :D
چون سبک AW خیلی محبوب نیست و فروش بالایی هم نسبت به بقیه سبک ها ندارند از طرفی تبلیغات AW نگاه میکردم زیاد از حد مفهومی و به نظرم ضعیف بود :D
و عامل سوم و اصلی همزمانی عرضش با RDR بود که تاثیر منفی زیادی روی فروش AW گذاشت
ولی QB تونسته بدجوری میخش بکوبه هم منتقدا و هم گیمرا به خودش جلب کرده و به نظرم یه جورایی نمایشش تو گیمزکام بهش کمک کرد که خیلی بهتر دیده بشه تا اینکه تو هیاهو E3 کمتر دیده بشه

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
Qb در مقايسه با aw خيلي پرزرق و برق تر و محبوبتر شده(حتي يكي از بهتريناي نسل جديد)
فقط اگه از لحاظ منتقدا و متا هم در زمان عرضه موفق عمل كنه قشنگ به يه system seller تبديل ميشه و اميدوار هم هستم كه اينطور بشه چون مثه remedy خيلي كم وجود داره تو اين صنعت و حضور و موفقيتش غنيمته

.

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
اگر مایکروسافت بتونه یه حرکت حسابی درمورد مارکتینگ این عنوان بزنه به نظرم کاملا پتانسیلش رو داره که یک System Seller خوب بشه به نظرم Remedy کار خودش رو کرده حالا نوبت مایکروسافته که با یه مارکتینگ خوب پرونده رو ببنده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر