نمایشگاه/رویداد Microsoft Gamescom 2014 Press Conference

• Thread starter Thread starter Frobary
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Frobary

Loyal Member

3ia9dqnj5w7ggiykubf9.jpg

خب مایکروسافت تاریخ کنفرانس GC رو اعلام کرد، 12 August ساعت 16:30 به وقت ایران :دی
نمایش تریلرهای اختصاصی، اخبار و Announcement های جدید تایید شدن. بعد از چند سال اولین سال هست که کنفرانس مایکروسافت به صورت مستقیم بر روی Xbox و Xbox Live پخش میشه.

آخرین ویرایش:
من که الکی هایپ نمیشم ... منتظر کنفرانس میمونم ببینم چی میشه اما میدونم که خواسته دل من نمایش داده نمیشه :((
یه انحصاری از Epic و یه تیزر هر چند کوتاه از Geow

به نظرتون دیگه وقتش نیست اپیک بازی انحصاریش رو رونمایی کنه؟ :-/
مگه حتما باید بازی انحصاری داشته باشه؟ من کم کم دارم احتمال میدم دیگه هیچ بازی بزرگی از طرف Epic نمی بینیم :دی یعنی تو GC چیزی نشون ندن (انحصاری یا مولتی)، میشه به معنی کنار رفتن Epic از ساخت بازی های پرهزینه باشه.

مگه حتما باید بازی انحصاری داشته باشه؟ من کم کم دارم احتمال میدم دیگه هیچ بازی بزرگی از طرف Epic نمی بینیم :دی یعنی تو GC چیزی نشون ندن (انحصاری یا مولتی)، میشه به معنی کنار رفتن Epic از ساخت بازی های پرهزینه باشه.
اصولا باید انحصاری باشه :-/ اپیک تا حالا تو گیمز کام از بازیی رونمایی کرده؟ :-/
منم فکر کنم دیگه نباید انتظار بازی AAA از اپیک داشته باشیم، نقل از راد فرگوسن :
It was the fact that Epic was done working on Gears ... I saw on the horizon with Tencent's involvement and what was happening within the company that they were changing direction in a pretty fundamental way in terms of the free-to-play and all those sorts of things, and it's not something I was interested in.
:cry:

بسی خرسندیم 60 دقیقه هم باری GC به نظرم خیلی خوبه اگر بازم بازی نشون بدن چه بهتر:bighug::x
بهترین حالت ممکن نمایش 10 دقیقه ای از QB که قشنگ کف و خون قاطی کنیم تو تریلری هم که نشون میدن یه EE از AW2 باشه:d
بقیه هم فکر مکینم نمایش Sunset و FH2 و فیبل و.. باشه که خوبه امیدوارم این وسط نمایش جدید از Phantom Dust و ScaleBound داشته باشن تا ببینیم حداقال در چه حدی هستن (البته کامیا گوله خلاقیته و مورد اطمینان ولی خوب دوست دارم یه چیز کوچولو موچولوی In-Game هم ببینم حداقال):d
نمیدونم چرا ولی حس میکنم یکی دوتا IP جدید داریم تو کنفرانس این سرنوشت Eden Falls رو مشخص کنن خیلی خوب میشه حقیقتاً خیلی دوست دارم یه سبک اکشن ادونچر با تم آخرزمانی قوی روی وان ببینم با جو فوق خفن ، Rare هم به نظر میرسه تشکیل تیم دادن و دارن روی یه بازی کار میکنن امیدوارم یه IP جدید باشه (هر چی شد ، شد فقط جدید باشه و غیر کینکتی :| ):d
از Halo 5 هم بعید میدونم چیزی نمایش بدن ولی از خود بتا یه چیزایی نشون بدن و یه سری توضیحات برامون بسته ، از اونورم بیان این Halo Wars 2 ( :( ) رو هم معرفی کنن دیگه مردیم به خدا ، امیدوارم در مورد IP احتمالی در حال ساخت توسط 343 هم صحبت بشه:dبعدشم یه سری خبر مثل خرید Ryse یا Crysis هم اعلام کنن تا رسماً یه روز خوب داشته باشیم!:-"

فعلاً همینا:d:-"

بازی BTS تو GC معرفی میشه :((

پ.ن: بعد از پایان کنفرانس من هیچ مسئولیتی به عهده نمی گیرم :دی هر کی میخواد هایپ نشه اینجا نیاد ;;)
BTS یعنی مخفف Black Tusk Studio درسته:-/
مگه بازیشون Geow نیستش؟
یعنی علاوه بر اون هم میخوان یه بازیه جدید معرفی کنن

میدونم بچه ها چند تا اسلحه روی سرمه الان :dولی من حامل یک شایعه خفنم که درجه هایپتون میچسبه به سقف ،‌ این عنوان بزرگ به احتمال 50 50 AWه . حالا لطفا اسلحه هاتونو بیارید پایین تا با هم مذاکره کنیم .

BTS یعنی مخفف Black Tusk Studio درسته:-/
مگه بازیشون Geow نیستش؟
یعنی علاوه بر اون هم میخوان یه بازیه جدید معرفی کنن
نه دیگه، این صرفا علاقه شخصی من هست :دی وگرنه احتمالا فقط دارن روی همون Gears کار میکنن.
===
به نظرم مایکروسافت واسه بهتر شدن اوضاعش تو اروپا باید بیشتر خودش رو نشون بده، بعد از اون نمایش دلچسب E3 2014، میتونه با یه نمایش "تمام بازی" دیگه، اروپایی ها رو بیشتر جذب کنسول کنه. این وسط باید یکی دو تا بازی جدید هم نشون بدن تا بیشتر تاثیر بزاره، امیدوارم همچین چیزهایی وجود داشته باشه تا نشون بدن :دی

میدونم بچه ها چند تا اسلحه روی سرمه الان :dولی من حامل یک شایعه خفنم که درجه هایپتون میچسبه به سقف ،‌ این عنوان بزرگ به احتمال 50 50 AWه . حالا لطفا اسلحه هاتونو بیارید پایین تا با هم مذاکره کنیم .

بر اساس کدام مصاحبه، خبر، Easter Egg یا هر چیزی داری این حرف را می‌زنی؟ :-/

مدرک بیار، زود تند سریع !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or