نمایشگاه/رویداد Microsoft Gamescom 2014 Press Conference

• Thread starter Thread starter Frobary
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Frobary

Loyal Member

3ia9dqnj5w7ggiykubf9.jpg

خب مایکروسافت تاریخ کنفرانس GC رو اعلام کرد، 12 August ساعت 16:30 به وقت ایران :دی
نمایش تریلرهای اختصاصی، اخبار و Announcement های جدید تایید شدن. بعد از چند سال اولین سال هست که کنفرانس مایکروسافت به صورت مستقیم بر روی Xbox و Xbox Live پخش میشه.

آخرین ویرایش:
اونطرف خبر رو گذاشتم، گفتم اینجا هم بگم :دی
ظاهرا قراره SE توی GC یه بازی جدید معرفی کنه:

Next is the overhaul of the portfolio at our Western studios. Although I mentioned the shift to online [Nirolak's Note: by this they mean online only/f2p like NOSGOTH, Heroes & Generals, and their Warhammer 40K MMO], we also commit to development of blockbuster action adventure games such as "TOMB RAIDER."
Depending on the nature, there are some games suitable for online, and others not. We are therefore taking extra care to make the appropriate choice of game formats for each title with attention to each studio’s strengths.
The titles I can touch upon at this time are limited, but future games will be announced at game shows such as E3, PAX and gamescom in sequence.

Square Enix will seemingly have new game announcements at Gamescom and PAX - NeoGAF

تاپیک خبری برای GC نداریم، حس تاپیک زدن هم نیست :دی از اونجایی هم که SE کلا زده تو خط مولتی ساختن گفتم بدنیست خبر رو اینجا هم بزارم :دی
=======
در مورد کنفرانس مایکرو هم، بی صبرانه منتظر نمایش Quantum Break هستم :bighug::x

اکثرا که بقیه گفتند :دی منم چندتا میگم و میرم :-"

تایید خرید Ryse از کرایتک :-" و دادنش به یک تیم مجرب و کاردرست :دی
تایید عنوان استراتژیک :-" حالا Halo Wars 2 باشه یا AOE4/AOM2 یا RON 2 :دی فرقی نمیکنه :-/
پاتریس خالق AC بیاد ماکرو یه عنوان اکشن ادونچر تایید کنه :| ترجیحا همان 1666 :-"
عنوان RPG جدید هم بعید میدونم خبری بشه :-/
و تایید یه عنوان H&S غربی :دی

اکثرا که بقیه گفتند :دی منم چندتا میگم و میرم :-"

تایید خرید Ryse از کرایتک :-" و دادنش به یک تیم مجرب و کاردرست :دی
تایید عنوان استراتژیک :-" حالا Halo Wars 2 باشه یا AOE4/AOM2 یا RON 2 :دی فرقی نمیکنه :-/
پاتریس خالق AC بیاد ماکرو یه عنوان اکشن ادونچر تایید کنه :| ترجیحا همان 1666 :-"
عنوان RPG جدید هم بعید میدونم خبری بشه :-/
و تایید یه عنوان H&S غربی :دی
هم رایز می خوای هم هک اند اسلش غربی؟ :-/ :دی

آره :-/ چیه مگه؟ :دی میشه 2تا عنوان کاملا متفاوت باشند :دی یه چیزی مثل کستلوینیا دلم میخواد خو :( :دی

چه خبرته مرد مومن /:) :d نظرت چیه کِن لِوّین هم بیاد یه انحصاری بسازه ؟ :-/

اسکیل باوند رو داریم، فعلاً کافیه.

آخرین ویرایش:
از این شخصیت جدید هیلو 5 رونمایی کنن ببینیم کیه کارش چیه. کلا چیزی نخواستیم از مایکرو.

چند بار رونمایی کنن ؟ :-/

==================

خودتون رو حسابی آماده کنین، مثل اینکه نمایش دهشتناکی در انتظارمـونه :-s :bighug:

3t5wbdohzw2ukoc6rbuf.png

آخرین ویرایش:
امیدوارم یهو تریلر نشون ندن، نمایش گیم پلی حداقل 5 دقیقه ای میخوایم :دی

فقط 5 دقیقـه ؟ /:) دیگه حداقل 8.5 دقیقـه باید باشه، کمتر قبول نیست. :d

الان رفتم نمایش AW رو تو E3 2009 نگاه کردم، با احتساب تریلر 5:38 بود (4:38 گیمـ‌پلی خالص)، QB با تریلر 10 دقیقه باشه حلـه. :hug: :d

از قبل گفتن میخوان گیمپلی نشون بدن بیخود زور اضافه نزنین:d

اگه رو-رونمایی کنن همه به خاک و حون کشیده میشن:d

قسمت اول رو متوجه نمی‌شم ! :-/ یعنی چی زور نزنیم :-/

فیل و دارودست ـش متاسفانه رو-رونمایی کردن بلد نیستن، خیلی جواب میده در مواقع ضروری !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or