Microsoft: کنسول PS3 خود را بیاورید و برای خرید X1 صد دلار تخفیف بگیرید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
16513356673909575228.jpg

درود.

ماکروسافت در یک اقدامی عجیب و در عین حال جالب، برای ترویج کاربران به خرید کنسول Xbox one ایمیلی را فرستاد با مضمون اینکه PS3 خود را به مغازه‌ها فروش دستگاه ببرید و برای خرید X1 چیزی معادل با 100$ دلار تخفیف بگیرید به عبارتی ماکروسافت به شما 100دلار اعتبار می‌دهد با این کار و شما می‌توانید کنسول X1 را 399$ دلار خرید کنید!. این خبر که به صورت رسمی منتشر شده است گفته می‌شود به زودی همین روش برای کنسول 360 نیز اعمال خواهد شد. در عکس بالا می‌توانید پیام را مشاهده کنید.

آخرین ویرایش:

Knightfall

کاربر سایت
Sep 26, 2013
169
نام
علی
شما خبر نداری اما تمامی سونی فن ها از انواع سیستم عامل های Linux,FreeBSD,OpenBSD,Solaris,Mac OS,Open Solaris و ... استفاده می کنند اما هیچ کدوم ویندوز نصب ندارن

تمام؟؟ عجب حرفی زدی :D من الان سوپر فن سونی ام و از تلویزیون گرفته تا کنسول ها همش سونی میگیرم.اون وقت بیمارم برم از اون سیستم عامل ها استفاده کنم؟؟ من فن سونی هستم ولی هیتر مایکرو که نیستم!! با افتخار میگم دارم از ویندوز که شاهکار مایکرو هست استفاده میکنم.

L_GamerBoy_P

کاربر سایت
Dec 30, 2008
19
به جای این کارا برو چند تا شرکت بازی سازی انحصار خودت کن گیمرها خودشون بیان جذب بشن
"دستگاه ساخته باهاش پیتزا سفارش بدی":dozing:

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی

-
به قول یه بابایی تو GAF:
I'd rather play my 720p games on ps3.
lol!

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
ببخشید ولی این دیگه اوجه حقارت و ذلته به نظره من :-&

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
چرا احساس میکنم ماکروسافت رسیده به اخر کوچه و دو دست رو چسبونده به دیوار و منتظر سرنوشت مقدر شده اش هست ؟ :-/

MostGamer

کاربر سایت
Aug 13, 2013
127
جک روز:
اگه مشت قنبر کر یه پلی استیشن ۳ داشته باشه توش هم ۱۰۰۰ دلار بازی و خرتو پرت داشته باشه:
حتما این کار رو می‌کنه =))

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
هنوز واس خیلیا روده که بخوان در مورد سیاست های یه شرکت بزرگی مثل مایکروسافت اظهار نظر کنن
Keep up the good work

بلی. شما درست میفرمایین.
گدایی هم یه جور سیاست هستش.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
این دوستانی که ذلت حرف میزنن ظاهرا خبر رو کامل نخوندن! فقط PS3 نیست! Xbox 360 چه اسلیم چه قدیمیا رو هم ببرید باز ۱۰۰ دلار بهتون میدن, در واقع شما کنسول نسل قبلتون رو به قیمت ۱۰۰ دلار به مایکروسافت میفروشید, حالا این کجاش ذلته من نمیفهمم! نکنه کنسول خودشونم براشون ترس داره!؟ قبل اینکه ترول کنید حداقل کامل بخونید. اگرچه ارزش نداره آدم کنسولشو ۱۰۰ دلار بفروشه.

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
این دوستانی که ذلت حرف میزنن ظاهرا خبر رو کامل نخوندن! فقط PS3 نیست! Xbox 360 چه اسلیم چه قدیمیا رو هم ببرید باز ۱۰۰ دلار بهتون میدن, در واقع شما کنسول نسل قبلتون رو به قیمت ۱۰۰ دلار به مایکروسافت میفروشید, حالا این کجاش ذلته من نمیفهمم! نکنه کنسول خودشونم براشون ترس داره!؟ قبل اینکه ترول کنید حداقل کامل بخونید. اگرچه ارزش نداره آدم کنسولشو ۱۰۰ دلار بفروشه.

همون کنسول نسل قبل رو بری جداگونه بفروشی بیشتر گیرت میاد ...

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
عزیزم برو پست این خبرو در سایت معتبری مثل یوروگیمر ببین و کامنت های کاربرا رو !! بعد متوجه میشی که خیلی هم اینجا خوب برخورد کردیم تازه :d اینم لینکش
مشکل اینه که شما درجه ی مایکرو فنیت زیادی دیگه بالاس !

آخرین ویرایش:

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
کامنت یه بنده خدا تو یوروگیمر =)) :

حتی خود ماکروسافت هم 360 رو نمیخواد :)):d

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
براي چي ضايع بشه؟
هر كسي دوست داشت iphone ميداد و Nokia ميگرفت،موضوعي نبود كه باعث ضايع شدنش بشه:d
هدف از اینکار گرفتن سهمی از فروش iphone بود که دیدیم چی شد و چه قدر nokia و os phone ماکرو فروش داشتن و مورد استقبال قرار گرفتن بهتره تیزرهای apple در این مورد رو ببینید و بخندید اساسی

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
اون بنده خدا هم مثل دوستمون تحقیق نکرده =))

Store Offers - Microsoft Store

مایکروسافت رسما این مسئله رو برای تمامی کنسول های نسل قبلی به جزء کنسول نینتندو تایید کرده.

به جز 360 و PS3 از کنسول‌های نسل قبل، دستگاه دیگه ای سراغ دارید دیگه؟ نیتندو هم خط خورده. شاید پروژه‌ای هم برای ویتا و psp دارن(؟)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر