Microsoft توضیح میدهد : چرا Xbox One فاقد هدست است !

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
Xbox-One-headset.jpg

بسته بندی Xbox One طبق گفته مایکروسافت فاقد هدست است چون قرار است همراه با کنسول جدید این شرکت ، سنسور Kinect عرضه شود . Microsoft گفته است : ما در مورد این موضوع بیاینه ای صادر کرده ایم و این بیانیه در اینجا قابل دیدن است . یکی از مقامات رسمی Microsoft در بیانیه ای خطاب به Ars Technica گفته است :
بسته بندی Xbox One شامل لوازم جانبی و هدست نخواهد بود . هر بسته بندی Xbox One شامل سنسور جدید کینکت همراه با یک میکروفون حساس چند آرایه برای فعال کردن خروجی صدا و قابلیت چت به صورت سیستمیک است و قابلیت پشتیبانی از بازی و شبکه Skype به صورت همزمان را داراست . برای آندسته از بازیبازانی که هدست را ترجیح میدهند ، ما در سایت Xbox Wire ابزار و لوازم جانبی مناسب را معرفی کرده ایم . هدست مخصوصی که برای چت Xbox One معرفی شده ، به صورت جدا گانه فروخته خواهد شد و هنوز قیمتی برایش تعیین نشده اما تایید شده که این هدفون از صدای مونو ، میکروفون جهت دار ، کنترل حجم صدا و کلید قطع و وصل پشتیبانی میکند .
در ادامه گفته شده سنسور کینکت از دوربین های مطمئنی بهره مند است ، اما برای افرادی که میخواهند از بازی های شوتر استفاده کنند هیچ کاربردی ندارد .

منبع

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,692
نام
علی
آقا یه نفر قبلا اینجا نوشته بود که قیمت کینکت 2 واسه PC حدود 400 دلار اعلام شده الان اینا چجوری کینکت رو با X1 میدن 500 دلار ؟ اون کینکت با این کینکت فرق داره یا ماکرو آتیش زده به مالش ؟
نه عزیزم هر جور حساب کنی مایکرسافت سره kinect 2 سود میکنه وگرنه کی میاد یه وسیله جانبی رو بزاره تو پک کنسول بعد بیاد ضرر هم بده

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,246
نام
سروش
واقعا جواب پست های بعضی دوستان ادم و شگفت زده میکنه ! شما خلاف حرف های منو به جای این تیکه ها ثابت کن و من قانع میشم :biggrin1:

ای بابا . تو مغزت گچه ؟! :biggrin1: خوب چند بار میخوای هزینه تحقیق و توسعه رو حساب کنی ؟! وقتی یه محصول برای اولین بار تو دنیا تولید میشه یه هزینه کل میخوره و یه هیزنه کل تحقیق و توسعه . خوب یه بار هزینه کل تحقیق وتوسعه اش و حساب کردیم و رفت پی کارش . حالا ورژن 2 همون محصول میاد ، دیگه نباید بریم هزینه کل تحیقق و توسعه مرحله قبلی رو حساب کنیم که !!! ربطی ندراه . باید هزینه های همیون مرحله از تولید و حساب کنیم که هزنیه کل تحقیق حذف میشه و به خاطر اینکه ورژن اول تولید شده و چیپ های مورد استفاد ش در بازار موجود هست ، هزینه نهایی محصول دوم ( اگر مثل قبلی باشه کمتر ) و سود دهیش در نهایت از محصول اول بیشتر میشه .

کینکت 2 احتمالا همراه خودش CPU برای پردازش داره . اینجا فقط هزینه اون CPU + هزینه مراحل تولید و بسته بندی نهایی + درصدی از سود حساب میشه . حلاا یه جساب ساده میکنیم :

قیمت کنسول 599 دلار اعلام شده . یعنی تا جایی که تو خبر ها اومده ( اگر اشتباه نکنم ) قیمت کینکت و 199 دلار فکر کنم حساب کردن که که یعنی خود کنسول قمت تمام شده اش برای مایکرو کمتر از 300 در اومده و بازم یعنی اینکه قیمت کینکت 2 ( اگر 199 باشه ) کمتز ار 199 برای مایکرو تموم شده . ضمن اینکه قیمتش خیلی نزدیک به قیمت کینکت 1 هست و این یعنی اینکه اصلا هزینه ای به اون صورت برای ساختش صرف نشده . چون تمام مراحل اصلی این سنسور تو پروژه ناتال تموم شده و همون موقع سخنگوی مایکرو گفته بود که میخوساتیم همراه با کینکت 1 CPU هم قرار بدیم که در نهایت منصرف شدیم .

حالا چیزی که من از حرفش برداشت میکنم اینه که یعنی کینکت 2 از همون موقع هم آماده بوده .

- - -ویرایش - - -

شاید جوابت و تو حرف های بالا بگیری . البته اگر من درست قیمت ها رو نوشته باشم . اگر هم ننوشتم که قصد و نیتی در کار نبوده .

جواب چی رو باید بدم تو قانع بشی ؟

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
ای بابا . تو مغزت گچه ؟! :biggrin1: خوب چند بار میخوای هزینه تحقیق و توسعه رو حساب کنی ؟! وقتی یه محصول برای اولین بار تو دنیا تولید میشه یه هزینه کل میخوره و یه هیزنه کل تحقیق و توسعه . خوب یه بار هزینه کل تحقیق وتوسعه اش و حساب کردیم و رفت پی کارش . حالا ورژن 2 همون محصول میاد ، دیگه نباید بریم هزینه کل تحیقق و توسعه مرحله قبلی رو حساب کنیم که !!! ربطی ندراه . باید هزینه های همیون مرحله از تولید و حساب کنیم که هزنیه کل تحقیق حذف میشه و به خاطر اینکه ورژن اول تولید شده و چیپ های مورد استفاد ش در بازار موجود هست ، هزینه نهایی محصول دوم ( اگر مثل قبلی باشه کمتر ) و سود دهیش در نهایت از محصول اول بیشتر میشه .

کینکت 2 احتمالا همراه خودش CPU برای پردازش داره . اینجا فقط هزینه اون CPU + هزینه مراحل تولید و بسته بندی نهایی + درصدی از سود حساب میشه . حلاا یه جساب ساده میکنیم :

قیمت کنسول 599 دلار اعلام شده . یعنی تا جایی که تو خبر ها اومده ( اگر اشتباه نکنم ) قیمت کینکت و 199 دلار فکر کنم حساب کردن که که یعنی خود کنسول قمت تمام شده اش برای مایکرو کمتر از 300 در اومده و بازم یعنی اینکه قیمت کینکت 2 ( اگر 199 باشه ) کمتز ار 199 برای مایکرو تموم شده . ضمن اینکه قیمتش خیلی نزدیک به قیمت کینکت 1 هست و این یعنی اینکه اصلا هزینه ای به اون صورت برای ساختش صرف نشده . چون تمام مراحل اصلی این سنسور تو پروژه ناتال تموم شده و همون موقع سخنگوی مایکرو گفته بود که میخوساتیم همراه با کینکت 1 CPU هم قرار بدیم که در نهایت منصرف شدیم .

حالا چیزی که من از حرفش برداشت میکنم اینه که یعنی کینکت 2 از همون موقع هم آماده بوده .
یعنی Kinect 2 دیگه هزینه تحقیق و توسعه نداشته؟ همون Kinect 1 رو گذاشتن تو یه قالب جدید و شده Kinect 2؟ :D اصلا هزینه قطعات هر دو تا یکی هست؟ اگه یکی هست منبع بده، اگه منبع نداری نمیخواد توضیح بدی این همه، بگو نظر شخصی هست و تمام :D

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
مشکل من سر منابعی که شما استفاده میکنیه
اگر شما منبعت معتبر بود میشد قبول کرد ولی الان نمیشه قبول کرد :d

- - -ویرایش - - -

من الان 6 تا شاخ در آوردم و با کله دارم میرم تو درخت :d
از نظر شما منابع زیر غیر معتبره :

1- ویکی پدیا
2- نیویورک تایمز
3- VG247
4- engadget.com ( که معتبر ترین سایته زمینه IT هست ، شما نمیشناسیش به من چه )

یعنی به اینا میگی نامعتبر ، پس حرف های خودت رسما از ارزش ساقطه :d

درضمن برای بدست اوردن چیزی لازم نیست چیزه دیگه ای رو از دست بدی(قانون دوم :d)
قانون دومی وجود نداره . هر کسی قانون دوم گذاشت ، حرفش بی سنده ( قانون سوم :d )
ولی خیلی باحال جواب معمای move روندادیا
یه بار دیگه این معمات و بگو ببینم چی گفتی ! اصلا من یادم نمیاد چی پرسیده بودی !
حالا از کلی تناقض که تو پستهات میبینیم بگذریم ولی خدایی این سونی ارزش 4 ساعت تو نت گشتن رو داشت؟؟ :d
یکی یکی تناقض ها رو بگو منم بفهمم !!! سونی ارزش همه چی رو داره :d

- - -ویرایش - - -

جواب چی رو باید بدم تو قانع بشی ؟

پست قبلی که در جواب اون کاربر نقل و کردی ! اون کاربر هم جواب منو داده بود و در نهایت شما حرفی زدی که به من میرسید :d حالا یه بار دیگه برگرد عقب میفهمی باید جواب چی رو بدی .

یعنی Kinect 2 دیگه هزینه تحقیق و توسعه نداشته؟ همون Kinect 1 رو گذاشتن تو یه قالب جدید و شده Kinect 2؟ :D اصلا هزینه قطعات هر دو تا یکی هست؟ اگه یکی هست منبع بده، اگه منبع نداری نمیخواد توضیح بدی این همه، بگو نظر شخصی هست و تمام :D

دیگه داری فرافکنی میکنی ! یا پست های منو خوب نمیخونی ! یا خودت و به اون راه زدی ! یا E3 سالی که توش پروژه ناتال معرفی شد و ندیدی !

پسر خوب زمانی که پروژه ناتال تو اون E3 ( فکر کنم 2011 ) معرفی شد ، سخنران مراسم مایکرو گفت که ما میخواستیم کینکت 1 رو به همراه پرازنده مستقل عرضه کنیم ( گرفتی ؟؟؟؟؟؟ )
حالا یعنی چی ؟! یعنی اینکه بعد از اتمام تحقیقات این پروژه ( از همون اول ) مایکروسافت این توان و داشت که همین کینکت 2 که الان داری با XBOX ONE میبینش رو اون موقع و برای X360 عرضه کنه ( بازم گرفتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ )

حالا به خاطر قیمت تمام شده اومد و پردازنده مستقل تو کینکت 1 نذاشت و کینکت 1 رو بدون پردازنده منتشر کرد .

میخوام بهت بگم که اینا ( مایکرو ) از همون اول اومدن کار خودشون برای چندین سال بعد رو اماده کردن . یه هزینه عظیم کردن تا چندین سال بعدشون تضمین شده باشه . برای همینه که کینکت 2 از نظر قیمت و هزینه ساخت خیلی خیلی شبیه کینکت 1 هست . درباره قیمت هم منبع میخوای تو پستهای بالاتر زدم .

لاانم نیمدونم واقعا کجای حرف های منو نمیفهمی !!!!!!!!!!!!!!

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,246
نام
سروش
من الان 6 تا شاخ در آوردم و با کله دارم میرم تو درخت :d
از نظر شما منابع زیر غیر معتبره :

1- ویکی پدیا
2- نیویورک تایمز
3- VG247
4- engadget.com ( که معتبر ترین سایته زمینه IT هست ، شما نمیشناسیش به من چه )

یعنی به اینا میگی نامعتبر ، پس حرف های خودت رسما از ارزش ساقطه :d

قانون دومی وجود نداره . هر کسی قانون دوم گذاشت ، حرفش بی سنده ( قانون سوم :d )

یه بار دیگه این معمات و بگو ببینم چی گفتی ! اصلا من یادم نمیاد چی پرسیده بودی !

یکی یکی تناقض ها رو بگو منم بفهمم !!! سونی ارزش همه چی رو داره :d

- - -ویرایش - - -

پست قبلی که در جواب اون کاربر نقل و کردی ! اون کاربر هم جواب منو داده بود و در نهایت شما حرفی زدی که به من میرسید :d حالا یه بار دیگه برگرد عقب میفهمی باید جواب چی رو بدی .

دیگه داری فرافکنی میکنی ! یا پست های منو خوب نمیخونی ! یا خودت و به اون راه زدی ! یا E3 سالی که توش پروژه ناتال معرفی شد و ندیدی !

پسر خوب زمانی که پروژه ناتال تو اون E3 ( فکر کنم 2011 ) معرفی شد ، سخنران مراسم مایکرو گفت که ما میخواستیم کینکت 1 رو به همراه پرازنده مستقل عرضه کنیم ( گرفتی ؟؟؟؟؟؟ )
حالا یعنی چی ؟! یعنی اینکه بعد از اتمام تحقیقات این پروژه ( از همون اول ) مایکروسافت این توان و داشت که همین کینکت 2 که الان داری با XBOX ONE میبینش رو اون موقع و برای X360 عرضه کنه ( بازم گرفتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ )

حالا به خاطر قیمت تمام شده اومد و پردازنده مستقل تو کینکت 1 نذاشت و کینکت 1 رو بدون پردازنده منتشر کرد .

میخوام بهت بگم که اینا ( مایکرو ) از همون اول اومدن کار خودشون برای چندین سال بعد رو اماده کردن . یه هزینه عظیم کردن تا چندین سال بعدشون تضمین شده باشه . برای همینه که کینکت 2 از نظر قیمت و هزینه ساخت خیلی خیلی شبیه کینکت 1 هست . درباره قیمت هم منبع میخوای تو پستهای بالاتر زدم .

من تو این تاپیک حرفی از تو نقل قول نکردم و به نظرم داری حزیون میگی

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین

هههههههههههههه خوش باشی با توهماتت .سوادت به این جور حرفا قد نمیده .

خیلی عجیبه !! واقعا شبیه اسمی هستی که برای خود گذاشتی !! پسات زیر رو نوشتی و بعد پاکش کردی !!!!!!!!!!!!!

لول میتونی اینطور حدس بزنی ولی بدون حدست مثل باقی حرفات اشتباهه
منم از طرز پستات متوجه این شدم یه سونی فن بوی لوزری
جوجه تازه عضو نمی خواستم جوابتو بدم ولی زیادی بلبل زبون شدی حواست جمع باشه

داداش بیخی اینا اثرات فشاره و اینکه فصل تابستونه
biggrin1.gif

یه پست سرار توهین که در جواب دوستمون benjohn دادی و سریع هم پاکش کردی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
موندم که چرا دروغ میگی !؟! بعدش هم به من تهمت میزنی که من دارم هزیون میگم !!!!!!!
اصلا ارزش نداره ادم با امثالی مثل تو بحث کنه .

کاربر impish82 اومد اینا رو به عنوان سوال در پاسخ به توضیحات من نوشت :
اولا که خسته نباشی
yahoo_4.gif
ولی 4 ساعت طول نمیکشه ها
yahoo_3.gif
فکر کنم که اینترنت تو هم مثل نت من ذغالیه
yahoo_4.gif

شما اول میگی که امار رسمی از طرف مایکرو سافت اعلام نشده پس فکر میکنم که تا همینجا کافی باشه
بعد شما استناد به ویکی پدیا میکنی؟؟؟ منبع بهتری تو صنعت گیم نبود که به ویکی استناد میکنی؟؟؟
بعد شما گفتی که 500 میلیون هزینه تبلیغات کینکت شده
yahoo_13.gif
مایکروسافت برای خود کنسولش 500 میلیون دلار تبلیغ نکرده(اینجا تبلیغات منظورمه نه هزینه های ساخت بازی) حالا واسه کینکت بکنه؟؟؟
بعد یه سوال دیگه: مگه نمیگی که هزینه تولید هر کینکت( هزینه قطعات) 56 دلار بوده حالا 150 دلار بفروشن میشه ضرر؟؟؟
یه جای دیگه میگی که شرکتهای دیگه روی سخت افزار ضرر میدن تا قیمت پایین بیاد و بعد با سود بازیها اون ضرر رو جبران میکنن ولی ظاهرا نظر شما اینه که مایکرو فقط رو فروش سخت افزار حساب کرده وسود حاصل از فروش بازی رو به پشم خودش حساب کرده!!!! اگه نظرت اینه که
yahoo_7.gif

اگر حرفهای شما رو ملاک قرار بدیم الان سونی یه شکست خورده کامله چون همه میدونیم که رو سخت افزارش داره ضرر میده تا با سود فروش بازیها و .... اون ضرر رو جبران کنه
حالا چون لایک میخاستی منم دو تا لایک بهت مدم
yahoo_113.gif
yahoo_4.gif

ولی حالا از شوخی گذشته نظرت رو راجع به move نگفتی شیطون
البته اون دیگه 4 ساعت وقتت رو نمیگیره چون همه میدونیم که یه کپی برداری کم هزینه بوده
yahoo_4.gif

و بعد در جوابی که من به پاسخ های ایشون دادم ، عین ته پیاز پریدی وسط و اینو نوشتی :

نوشته شده توسط eblis1378;2683316[COLOR=#ff0000:
[/COLOR]
داداش بیخی اینا اثرات فشاره و اینکه فصل تابستونه
biggrin1.gif

بعدش هم میای میگی :

نوشته شده توسط eblis1378;2683524[B:
]من تو این تاپیک حرفی از تو نقل قول نکردم و به نظرم داری حزیون میگی[/B]

ایشاالله خدا شفات بده

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد

اول اینکه دلیلی واسه عصبانی شدن وجود نداره، تازه من خیلی ریلکس هستم که بحث به این تابلویی رو دارم ادامه میدم :D در مورد اینکه کجای حرفات رو نمی فهم، اینجاش که با قاطعیت هر چه تمام تر هزینه های تولید شده هر دو Kinect رو میدونی و با قاطعیت هم نظر میدی که قیمت تموم شده هر دو Kinect چقدره و بعد هم اینو میگی:
پس میشه گفت مایکرو داره کینکت و با X-BONE + درصدی سود از همون اول میفروشه . یعنی نهایت کلاهبرداری و سود جوی از بازیباز
تا وقتی منبع معتبر واسه قیمت تموم شده Kinect 1 و Kinect 2 وجود نداشته باشه، هر حرفی زده بشه میشه نظر شخصی :D آخرین کامنت من در این مورد.

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,246
نام
سروش

پستات موجوده هنوز یادمون نرفته اون حرف قشنگا رو که زدی آخرش مشخص شد از کجا بلغور کردی نمونش همین تاپیک که با توجه به رشته تحصیلیت قیمت کینکت رو 400 دلار تخمین زدی :)) با سواد

اولا خودت جواب خودت رو دادی تو اون پستایی که گذاشتی نقل قولی از تو نکردم تو چه کاره ای که ازمن جواب میخوای اون پست هم ناظم پاک کرد که من در جواب توهین اون دادم اما متاسفانه پست اون پاک نکرد که خیلی جالبه و میاد تاریخ اسم کاربری من رو به سنم ربط میده و... هیچ ربطی به سن من نداره و دوستای زیادی دارم تو این سایت که منو میشناسن و اون کاربره که تاریخ عضویتش متعلق به دو ماه پیشه نه هیچ اختاری میگره نه چیزی...

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
اول اینکه دلیلی واسه عصبانی شدن وجود نداره، تازه من خیلی ریلکس هستم که بحث به این تابلویی رو دارم ادامه میدم :D در مورد اینکه کجای حرفات رو نمی فهم، اینجاش که با قاطعیت هر چه تمام تر هزینه های تولید شده هر دو Kinect رو میدونی و با قاطعیت هم نظر میدی که قیمت تموم شده هر دو Kinect چقدره و بعد هم اینو میگی:

تا وقتی منبع معتبر واسه قیمت تموم شده Kinect 1 و Kinect 2 وجود نداشته باشه، هر حرفی زده بشه میشه نظر شخصی :D آخرین کامنت من در این مورد.

من که عصبانی نشدم :biggrin1: اصلا هم با قطعیت از موضوعی حرف نزدم . تو پست هم گفتم اگر فکر میکنی قیمت هایی که من گفتم اشتباست خوب اصلاحش کن ! :biggrin1:

برای قیمت کینکت 1 4 تا منبع معتبر گذاشتم . :biggrin1: بعدش هم گفتم کینکت 2 همون کینکت 1 هست با اندکی تفاوت :biggrin1: پس قیمتش هم اندکی با کینکت 1 فرق میکنه . نمیدونم کجای حرفم به نظرت اشتباست !! که مدام دنبال قیمت واقعی میگردی از چیزی که هنوز نیومده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پستات موجوده هنوز یادمون نرفته اون حرف قشنگا رو که زدی آخرش مشخص شد از کجا بلغور کردی نمونش همین تاپیک که با توجه به رشته تحصیلیت قیمت کینکت رو 400 دلار تخمین زدی :)) با سواد

متاسفانه شما فرهنگ و تربیتت در همین حده که هنوز یاد نگرفتی تو یه جای عمومی چه طوری صحبت کنی !!! بلغور و هزیون گویی های شما و پست های بسیار مزخرفت تو تالار های دیگه هست !!! همه هم میشناسنت !! معمولا هم با همه دعوا داری و درگیری ! با این طرز صحبت کردنت .

حالا خوبه خودت داری میگی تخمین زدم !!! په نه په ، سازنده کینکتم ، میام دقیق بهت بگم چه قدر در اومده !!! خدایا این مغزها رو ازمون نگیر :))

یه بار دیگه هم اینارو میزارم تا همه عمق فهم و شعورت و بدونن .

خیلی عجیبه !! واقعا شبیه اسمی هستی که برای خود گذاشتی !! پسات زیر رو نوشتی و بعد پاکش کردی !!!!!!!!!!!!!

لول میتونی اینطور حدس بزنی ولی بدون حدست مثل باقی حرفات اشتباهه
منم از طرز پستات متوجه این شدم یه سونی فن بوی لوزری

داداش بیخی اینا اثرات فشاره و اینکه فصل تابستونه :biggrin1:

یه پست سرار توهین که در جواب دوستمون benjohn دادی و سریع هم پاکش کردی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
موندم که چرا دروغ میگی !؟! بعدش هم به من تهمت میزنی که من دارم هزیون میگم !!!!!!!

اولا که خسته نباشی :d ولی 4 ساعت طول نمیکشه ها ;) فکر کنم که اینترنت تو هم مثل نت من ذغالیه :d
شما اول میگی که امار رسمی از طرف مایکرو سافت اعلام نشده پس فکر میکنم که تا همینجا کافی باشه
بعد شما استناد به ویکی پدیا میکنی؟؟؟ منبع بهتری تو صنعت گیم نبود که به ویکی استناد میکنی؟؟؟
بعد شما گفتی که 500 میلیون هزینه تبلیغات کینکت شده:-o مایکروسافت برای خود کنسولش 500 میلیون دلار تبلیغ نکرده(اینجا تبلیغات منظورمه نه هزینه های ساخت بازی) حالا واسه کینکت بکنه؟؟؟
بعد یه سوال دیگه: مگه نمیگی که هزینه تولید هر کینکت( هزینه قطعات) 56 دلار بوده حالا 150 دلار بفروشن میشه ضرر؟؟؟
یه جای دیگه میگی که شرکتهای دیگه روی سخت افزار ضرر میدن تا قیمت پایین بیاد و بعد با سود بازیها اون ضرر رو جبران میکنن ولی ظاهرا نظر شما اینه که مایکرو فقط رو فروش سخت افزار حساب کرده وسود حاصل از فروش بازی رو به پشم خودش حساب کرده!!!! اگه نظرت اینه که :-/
اگر حرفهای شما رو ملاک قرار بدیم الان سونی یه شکست خورده کامله چون همه میدونیم که رو سخت افزارش داره ضرر میده تا با سود فروش بازیها و .... اون ضرر رو جبران کنه
حالا چون لایک میخاستی منم دو تا لایک بهت مدم :-bd:d
ولی حالا از شوخی گذشته نظرت رو راجع به move نگفتی شیطون
البته اون دیگه 4 ساعت وقتت رو نمیگیره چون همه میدونیم که یه کپی برداری کم هزینه بوده :d

و بعد در جوابی که من به پاسخ های ایشون دادم ، عین ته پیاز پریدی وسط و اینو نوشتی :

نوشته شده توسط eblis1378;2683316[COLOR=#ff0000:
[/COLOR]
داداش بیخی اینا اثرات فشاره و اینکه فصل تابستونه :biggrin1:

بعدش هم میای میگی :

نوشته شده توسط eblis1378;2683524[B:
]من تو این تاپیک حرفی از تو نقل قول نکردم و به نظرم داری حزیون میگی[/B]

ایشاالله خدا شفات بده

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,246
نام
سروش
من که عصبانی نشدم :biggrin1: اصلا هم با قطعیت از موضوعی حرف نزدم . تو پست هم گفتم اگر فکر میکنی قیمت هایی که من گفتم اشتباست خوب اصلاحش کن ! :biggrin1:

برای قیمت کینکت 1 4 تا منبع معتبر گذاشتم . :biggrin1: بعدش هم گفتم کینکت 2 همون کینکت 1 هست با اندکی تفاوت :biggrin1: پس قیمتش هم اندکی با کینکت 1 فرق میکنه . نمیدونم کجای حرفم به نظرت اشتباست !! که مدام دنبال قیمت واقعی میگردی از چیزی که هنوز نیومده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

متاسفانه شما فرهنگ و تربیتت در همین حده که هنوز یاد نگرفتی تو یه جای عمومی چه طوری صحبت کنی !!! بلغور و هزیون گویی های شما و پست های بسیار مزخرفت تو تالار های دیگه هست !!! همه هم میشناسنت !! معمولا هم با همه دعوا داری و درگیری ! با این طرز صحبت کردنت .

حالا خوبه خودت داری میگی تخمین زدم !!! په نه په ، سازنده کینکتم ، میام دقیق بهت بگم چه قدر در اومده !!! خدایا این مغزها رو ازمون نگیر :))

یه بار دیگه هم اینارو میزارم تا همه عمق فهم و شعورت و بدونن .

بعدش هم میای میگی :

ایشاالله خدا شفات بده

تو میتونی نظرت رو بگی نه به عنوان fact بیانش کنی در رابطه با تخمین.
نه اتفاقا این تویی که به همه میپری نمونش اون تاپیکه پسره حرفت تایید کرد بعد تو یه چیز دیگه تحویلش دادی یا همین تاپیک بغلی جواب همه بچه هارو با دعوا میدی حوصله ندارم جر بحث کنم من تو این فروم با کسی هیچ مشکلی ندارم خوشبختانه اگه موردی داری مثال بیار و خیلی برام جالبه توهین اون رفیقت به من رو نادیده میگیری من نقل قول از fratos کردم که گفت کنسول 99 دلاره و بعد کاربر benjhon با تو من کاری نداشتم تویی که مشکل داری و باید درمان بشی
اینم دلیلش" ﭘﺴﺖ ﻗﺒﻠﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺟﻮﺍﺏ ﺍﻭﻥ ﮐﺎﺭﺑﺮ ﻧﻘﻞ
ﻭ ﮐﺮﺩﯼ ! ﺍﻭﻥ ﮐﺎﺭﺑﺮ ﻫﻢ ﺟﻮﺍﺏ ﻣﻨﻮ ﺩﺍﺩﻩ
ﺑﻮﺩ ﻭ ﺩﺭ ﻧﻬﺎﯾﺖ ﺷﻤﺎ ﺣﺮﻓﯽ ﺯﺩﯼ ﮐﻪ ﺑﻪ
ﻣﻦ ﻣﯿﺮﺳﯿﺪ"
به من میگی جواب تورو بدم و جواب تورو یه کاربر دیگه داده به من و حرف من که جواب اون کاربر بود به شما میرسه!
این بابا مشکل داره به نظر من حتما باید بره شفا خونه

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
تو میتونی نظرت رو بگی نه به عنوان fact بیانش کنی در رابطه با تخمین.
نه اتفاقا این تویی که به همه میپری نمونش اون تاپیکه پسره حرفت تایید کرد بعد تو یه چیز دیگه تحویلش دادی حوصله ندارم جر بحث کنم من تو این فروم با کسی هیچ مشکلی ندارم خوشبختانه اگه موردی داری مثال بیار و خیلی برام جالبه توهین اون رفیقت به من رو نادیده میگیری من نقل قول از fratos کردم که گفت کنسول 99 دلاره و بعد کاربر benjhon با تو من کاری نداشتم تویی که مشکل داری و باید درمان بشی

بنده فقط نظرم و گفتم . نه چیزی رو به زور گفتم و نه ادعا کردم . هر جا هم به حرفام شک داشتم صریحا تو ( ) گفتم که اگر کسی میدونه اشتباست ، اصلاحش کنه .
پسر خوب من نه با تو مشکل دارم و نه با کس دیگه ای . اینکه شما اشتباه کردی و پستی رو نقل و قول کردی ه به صورت غیر مستقیم به من جوابش میرسید که تقصیر من نیست . اون مورد هم که اشتباه شد و تو همون فروم رسما عذرخواهی کردم که اشتباه متوجه شدم . مثل شما نیستم که بیاام از کلمات " هزیون ، بلغور ، و ... " استفاده کنم .

بعدش کدوم رفیق من به شما توهین کرد !؟ دوست من به شما توهین کرد ، شما باید به من بپری ؟! یا عصبانیتت و باید رو من خالی کنی ؟! من تمام پست های شما رو کامل گذاشتم و خودت هم دیدی که چه طوری به صورت غیر مستقیم حرفت به من مربوط میشد . . اصلا هم از پستت ناراحت نشدم . اما 2 تا پست اخرت منو ناراحت کرد که چرا نیمتونی درست صحبت کنی ! بگذریم ......

mrspear

کاربر سایت
Jun 24, 2011
322
نام
Amir Mohamad
به نظرم مایکروسافت حرف نه چندان منطقیی نزده برای اکثر افرادی که به لایو متصل میشن و همیشه نمیخوان چت کنند کینکت جوابگوست
حالا اون دسته از افرادی که نیاز خیلی واجب دارن می تونند جدا گانه هدست رو خریداری کنند.اما جالب اینجاست که
بعضی ها همچین به سر و کله هم میزنند و دعوا میکنند که انگار مایکروسافت با چاقو اومده یه تیکه از گوشت تنشون رو کنده !!!
بابا هنوز نه به داره نه به باره کنسول رو پیش خرید هم که نکردید اینقدر ناراحتید !! با One مشکلی دارید خب برید PS4 بخرید
دیگه طومار نوشتنتون چیه !!!

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,760
نام
محمد امین
ببخشید داش حسین مزاحم بحثت شدم ولی یه چیز دیدم خیلی بهم فشار اومد نتونستم جواب بدم بازم شرمنده

اولا درست صحبت کن اینجا سر کوچتون نیست.
دوما جوری حرف میزنی انگار اولین گیمر ایرانی.
سوما تاریخ عضویت ملاک نیست ملاک فعالیته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر