Metroid: Other M

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
چندتا نکته درباره ی بازی:
بازی بدون مشکل از طریق DVD9 اجرا میشه
کیفیت دموهای CG بازی فوق العادس و به طوری که اگه فیلم ها رو از دی وی دی حذف کنید بازی DVD5 میشه
نسخه ی DVD5 بازی هم بدون مشکل اجرا میشه با این تفاوت که دمو نداره دقیقا مثل SSBB
دسته ی بازی رو باید عمودی بگیرین مثل بازی های پلتفرمر 2 بعدی با این تفاوت که دوربین بازی همیشه 2 بعد رو نشون نمیده و فضای بازی سه بعدی هست.
دسته رو که به سمت صفحه ی تلویزیون بگیرین دوربین بازی اول شخص میشه و میتونید هدف گیری کنید.
فقط چون دگمه های جهت ویموت 8 تا جهت بیشتر نداره کنترل ساموس بعضی مواقع یه خورده سخت میشه.

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
چندتا نکته درباره ی بازی:
بازی بدون مشکل از طریق DVD9 اجرا میشه
کیفیت دموهای CG بازی فوق العادس و به طوری که اگه فیلم ها رو از دی وی دی حذف کنید بازی DVD5 میشه
نسخه ی DVD5 بازی هم بدون مشکل اجرا میشه با این تفاوت که دمو نداره دقیقا مثل SSBB
دسته ی بازی رو باید عمودی بگیرین مثل بازی های پلتفرمر 2 بعدی با این تفاوت که دوربین بازی همیشه 2 بعد رو نشون نمیده و فضای بازی سه بعدی هست.
دسته رو که به سمت صفحه ی تلویزیون بگیرین دوربین بازی اول شخص میشه و میتونید هدف گیری کنید.
فقط چون دگمه های جهت ویموت 8 تا جهت بیشتر نداره کنترل ساموس بعضی مواقع یه خورده سخت میشه.
هشت یا چهار جهت؟

من امروز تازه بازی کردم، این گرفیک روی Wii بی نظیره=p~ روی CG هم که خیلی مایه گزاشتن، تو همین چند تا بازی که کردم کلا دهن آدم باز میمونه :d

• Like
Reactions: che-jaleb

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
هشت یا چهار جهت؟

من امروز تازه بازی کردم، این گرفیک روی Wii بی نظیره=p~ روی CG هم که خیلی مایه گزاشتن، تو همین چند تا بازی که کردم کلا دهن آدم باز میمونه :d
آره هشت جهت. مگه مثلا بالا و راست رو میگیرین نمیره گوشه؟؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام
این بازی نسخه های قدیمی تر هم داره که رو وی اجرا بشه ؟
اگه داره میشه گیر آورد ؟
سلام.
منظورتون نسخه های کنسولای قبلیشه؟ مثلا اون متروید دو بعدی ها؟
آره به صورت Virtual Console عرضه شدن. رو وی هم قابل اجراس.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
امروز یه 1 ساعت تونستم بازی کنم!:D
بازی مکانیک جالبی داشت و سویچ کردن از سوم شخص به اول شخص ایده جالبی هست ولی اکشن بازی به نظرم اون جذابیت رو نداشت.خیلی بیشتر ازین ها انتظار داشتم
ولی خوب مطمئنا جلو تر با تنوع دشمنا باید اکشن بازی بهتر بشه
در کل بازی زیبایی به نظر میاد.یه خصیصه عالیه CG های بازی هست.من عاشق این مدل CG هستم که به عنوان کات سنس توی بازی استفاده می شه
توی این نسل برای کاهش هزینه ساخت متاسفانه دیگه خبری ازین CG ها نیست

• Like
Reactions: Quantic Dream

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
امروز یه 1 ساعت تونستم بازی کنم!
بازی مکانیک جالبی داشت و سویچ کردن از سوم شخص به اول شخص ایده جالبی هست ولی اکشن بازی به نظرم اون جذابیت رو نداشت.خیلی بیشتر ازین ها انتظار داشتم
ولی خوب مطمئنا جلو تر با تنوع دشمنا باید اکشن بازی بهتر بشه
در کل بازی زیبایی به نظر میاد.یه خصیصه عالیه CG های بازی هست.من عاشق این مدل CG هستم که به عنوان کات سنس توی بازی استفاده می شه
توی این نسل برای کاهش هزینه ساخت متاسفانه دیگه خبری ازین CG ها نیست

CG های بازی ==== =p~=p~
کلا طرفداران لاتکس کارشون سازه =))

سلام
این بازی نسخه های قدیمی تر هم داره که رو وی اجرا بشه ؟
اگه داره میشه گیر آورد ؟

اگه منظورت نسخه های دیگه که برای Wii ساخته شدن باشه، Metroid Prime 3: Corruption هست ولی اگه بازی های Virtual Console و GC منظورته که 7-8 تایی هست :d

خوب بلاخره دیروز تونستم بازی رو تموم کنم، فقط حیف که بیشتر از این طولانی نبود :( در کل صفا داد :d

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
اي بابا نامردا منم مي خوام چرا من هر dvd9 روي دستگاهم ران مي كنم نرسيده به منوي اصلي جا مي زنه(البته كلا دوتا بازي dvd9 بيشتر نداره:d)

من بازي رو كه مي ذارم چنل كه اصلا نمي شناسه جز اولين بازي هست كه اين اتفاق مي افته بعدشم اگرم ديسك داخل باشه وارد هر برنامه يا قسمتي بشم صفحه سياه ميشه با rev20 ران كردمش صفحه ي هشدار اوليش مياد كه عكس دسته روشه بعد دوباره صفحه سياه ميشه و دسته رو هم نمي شناسه كسي هست كه روي dvd9 با نئو گاما بدون مشكل بازي رو اجرا كرده باشه؟ من چيكارش بايد بكنم؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
اي بابا نامردا منم مي خوام چرا من هر dvd9 روي دستگاهم ران مي كنم نرسيده به منوي اصلي جا مي زنه(البته كلا دوتا بازي dvd9 بيشتر نداره:d)

من بازي رو كه مي ذارم چنل كه اصلا نمي شناسه جز اولين بازي هست كه اين اتفاق مي افته بعدشم اگرم ديسك داخل باشه وارد هر برنامه يا قسمتي بشم صفحه سياه ميشه با rev20 ران كردمش صفحه ي هشدار اوليش مياد كه عكس دسته روشه بعد دوباره صفحه سياه ميشه و دسته رو هم نمي شناسه كسي هست كه روي dvd9 با نئو گاما بدون مشكل بازي رو اجرا كرده باشه؟ من چيكارش بايد بكنم؟
اول بازي رو بافلش يا هارد اجرا كنيد ببينيد بازم اين مشكل هست
اكه بازم اين مشكل بود من احتمال ميدم كه رايت بازي يا ديويدي اون بد بوده

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
من از گيم تورنت دان كردم احتمالا سورس بايد درست باشه چون نوك توي سايتش نمي ذاره رايتشم درسته چون سرعت پايين زدم و دستگاهم مي تونه تشخيص بده و اجراش كنه و اگه مشكل از ديسك بود ارور ديسك ناخوانا هست مي داد و هنگ نمي كرد پس مي مونه اين احتمالا كه هنوز از روي ديسك اين بازي قابل اجرا نيست مگه اينكه با برنامه ي ديگه اي بشه اجراش كرد اگه كسي با ديسك اجرا كرد مخصوصا با نئوگاما اعلام كنه تا بدونم چيكار كنم

اما راجب فلش يا هاردم من فلش 8 گيگ ندارم هاردم مثل اينكه بايد فرمت بشه يه هارد usb دارم اما نمي تونم فرمتش كنم در حالت ntfs مي تونه ران كنه اخرين نسخه ي usb loader چند ميشه؟

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
ممنون كه كسي جواب نداد من سورسشو با دلفين چك كردم سالم بود با يه برنامه كه به سختي هم پيداش كردم فايل رو تبديل كردم(هر چي توي اين سايت بود كار نمي كرد) فقطم با wii flow اجرا شد با هر هر برنامه ي ديگه اي زدم هنگ كرد فكر كنم با gecko بشه dvd9 اجرا كرد اما فعلا iso جديد رو نميشناسه

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
ما همه با نئوگاما اين بازيرو به راحتي اجرا كرديم.
اين بازي با DVD9راحت اجرا ميشه.
من مطئنم كه:
1-مشكل از ويه شماست
يا
2-موقع رايت LBرو تنظيم نكرديد.
ولي ارزش داره به خاطر اجراش اين همه دنگ و فنگ كشيد.بازيه خوبيه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر