Metroid: Other M

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
کسی میدونه دقیقا این سیستم نشون دادن آیتم ها چه جوری هست؟
من درست متوجه نشدم
یعنی هر موقع دشمنا رو کامل توی یه محیط بکشیم بعد یه صدایی میاد و توی مینی مپ یه حالتی مثل اسکن نشون داده میشه که مثلا محیط اسکن شد و آیتم ها اینا هستن؟
اگه آره پس چرا بعضی اوقات کار نمی کنه؟اصلا چرا بعضی اوقات بعضی از آیتم ها رو نشون نمی ده و باید خودت پیدا کنی؟

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
ما همه با نئوگاما اين بازيرو به راحتي اجرا كرديم.
اين بازي با DVD9راحت اجرا ميشه.
من مطئنم كه:
1-مشكل از ويه شماست
يا
2-موقع رايت LBرو تنظيم نكرديد.
ولي ارزش داره به خاطر اجراش اين همه دنگ و فنگ كشيد.بازيه خوبيه.

نمي دونم اگه از وي من باشه كه نبايد هنگ بكنه پيغام ديسك بايد بده سرعت رايتمم پايين ترين حد ممكنه بود lb نمي دونم چيه مخفف چه چيزيه؟ همون سرعت رايت مي شه؟

• Like
Reactions: che-jaleb

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
کسی میدونه دقیقا این سیستم نشون دادن آیتم ها چه جوری هست؟
من درست متوجه نشدم
یعنی هر موقع دشمنا رو کامل توی یه محیط بکشیم بعد یه صدایی میاد و توی مینی مپ یه حالتی مثل اسکن نشون داده میشه که مثلا محیط اسکن شد و آیتم ها اینا هستن؟
اگه آره پس چرا بعضی اوقات کار نمی کنه؟اصلا چرا بعضی اوقات بعضی از آیتم ها رو نشون نمی ده و باید خودت پیدا کنی؟

حتما کسی مونده که هوز نکشتی وگرنه همیشه وقتی همه رو زدی جای ایتمها رو نشون میده.

=======================
وقتی بازی رو تموم کردم دوباره برگشت اول بازی با تمام اپگریدها و گفت یه چیز مهم رو جا گذاشته،کسی اینجاش رو ادامه داده؟تموم میشه یا سرکاریه؟

• Like

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
حتما کسی مونده که هوز نکشتی وگرنه همیشه وقتی همه رو زدی جای ایتمها رو نشون میده.
نمی دونم ولی یه جورایی گیج کننده هست
یه بار نشون میده یه بار نمی ده یا حداقل این قسمت مشکل داره به شکلی که مثلا قسمت هایی که قرار بوده تحت پوشش قرار بگیره که بعد از پاکسازی محل آیتم ها نشون داده بشه گیج کننده و به شکل پخش شده قرار گرفته

وقتی بازی رو تموم کردم دوباره برگشت اول بازی با تمام اپگریدها و گفت یه چیز مهم رو جا گذاشته،کسی اینجاش رو ادامه داده؟تموم میشه یا سرکاریه؟
نه سره کاری نیست
یه باس فایت مونده
فقط اینو می دونم که اگه نقطه های زرد رو دنبال کنی می رسی به باس فایته
نیازی هم نیست که همه آیتم ها رو جم کنی

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
وفاداری Other M به اجداد خود

Metroid: Other M شماره جدیدی از سری محبوب Metroid است که سعی کرده با استفاده از کنترل خاص کنسول Wii تجربه ای نوین برای طرفداران این سری ایجاد کند و در عین حال مخاطبین جدیدی نیز به سمت خود بکشاند. اتفاقی که در این نسل برای بسیاری از بازی های قدیمی و کلاسیک افتاد و باعث دلسردی و نارضایتی طرفداران آن ها شد.آیا Metroid: Other M هم یکی از همین عنوان هاست؟در ادامه به این سوال پاسخ خواهیم داد.

ادامه نقد و بررسی در صفحه اول سایت
نمره بازی سنتر: 9:0
picture.php

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ehsan

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
نياز نيست نميدونم چي شد ولي اومد
اون جايي كه ميري گل و گياه هست يه جسد ميبيني بايد چي كار كني؟
یه لکه خون (رنگش یادم نیست:D) روی چمن ها هست.منم اونجاش رو شانسی رد کردم:D

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر