Nintendo Metroid Dread

1.png

سازنده: Mercury Steam , Nintendo EPD
ناشر: Nintendo
پلتفرم: Nintendo Switch
سبک: اکشن ادونچر, دو بعدی
تاریخ عرضه: October 8, 2021
پس از گذشت سالها و کنسل شدن نسخه DS , کمپانی نینتندو در E3 2021 از پنجمین قسمت سری محبوب متروید به نام Metroid Dread با تهیه کنندگی جناب Yoshio Sakamoto رونمایی کرد.
متروید درد عنوانی اکشن ادونچر, 2 بعدیست که مانند ریمیک Samus Returns با همکاری MercurySteam و Nintendo EPD ساخته خواهد شد.

براساس اطلاعات داده شده:

1. توسعه بازی بعد از رضایت جناب یاکاموتو از عنوان Samus Returns شروع شده

2. اکشن ادونچر دو بعدی به همراه المان های مخفی کاری

3. داستان درد پس از اتفاقات عنوان گیم بوی ادونس یعنی Metroid Fusion جریان داره

4. ستینگ بازی در سیاره ZDR قرار داره, جایی که روباتی به تعقیب ساموس میپردازه

براساس مصاحبه با جناب یاکاموتو:

پیوند های داستانی با Metroid Fusion وجود داره: همونظور که میدونید Adam در بازی حظور داره و انگل X هنوز کاملا ریشه کن نشده.

در آغار درد, خلاصه داستان برای پلیرهای جدید گذاشته میشه.

نتیجه نهایی پروژه Dread از انتظارات یاکاموتو قراتر رفته.

پایان بازی اشاراتی به آینده سری داره.

آخرین ویرایش:

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
Metroid Dread Producer Hopes Fans Look Forward To "Future Episodes" Once The Current Story Arc Concludes

"This is the last chapter in the series so far, the final chapter about the shared fate and adversarial relationship Samus shares with the Metroid. This isn’t the end of the Metroid series. We don’t want that, I’m sure fans don’t want that, and we hope you’ll look forward to what’s coming in future episodes."

"The series has chronicled the uncanny relationship between these Metroids and the heroine Samus, but this game will mark the end of that story arc.

"We're hoping fans of the series will wonder "what does 'mark an end to the story arc' mean?" as they play the game."

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
من الان شروع کردم به بازی کردن زیرو میشن تا وقتی متروید5 میاد یه دور دیگه همه رو برم

ملت گیر میدن چرا نینتندو بازی های GBA رو اضافه نمی کنه به سوییچ
من هنوز تو Super Metroid موندم بعد :))

شاید بیخیال اون بازی شدم و رفتم سراغ همون Zero Mission

• Like
Reactions: mr-game&watch

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
668
نام
Mohammadreza Sayari
میگم دقت کردین نینتندو اخیرا چقدر زیاد از متروید توی سوشیال مدیا پست میزاره؟ ظاهرا بالاخره واقعا میخوان این سری رو جدی بگیرن فقط امیدوارم فروشش هم خوب و فراتر از انتظارات باشه و این طلسم فروش متروید بشکنه

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
میگم دقت کردین نینتندو اخیرا چقدر زیاد از متروید توی سوشیال مدیا پست میزاره؟ ظاهرا بالاخره واقعا میخوان این سری رو جدی بگیرن فقط امیدوارم فروشش هم خوب و فراتر از انتظارات باشه و این طلسم فروش متروید بشکنه
نینتندو کلا برنامش اینه که فرانچایز هاش رو به اندازه ماریو بزرگ کنه, مشکل متروید اینه که این سری هیچوقت از نظر فروش نتونسه به استانداردهای ماریو یا دانکی کونگ دست پیدا کنه
شما رو نمیدونم اما بنظر من تا اینجای کار, یکم درجه سنی Dread رو آوردن پایین و موجودات چندش آورش رو با روبات عوض کردن که افراد بیشتری بخرنش, که بنظرم یکم ناامید کنندست

البته احتمال اینکه اشتباه کنم بشدت زیاده, چون تریلر چیز زیادی نشون نمیده.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
این گزارش نینتندو رو هم ببینید که خیلی خوبه

Nintendo's Latest Metroid Dread Report Looks At 35 Years Of History

بنده خدا دانکی کونگ
هیچی از اینا بهش نرسید
البته با توجه به شواهد به زودی برای گوریل کبیر نیز کلی سور و سات داریم :D
اونم میگیره خیال راحت :D, نینتندو تا IPهاش رو تبدیل به Giant نکنه دست بردار نیست :D.

آخرین ویرایش:

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
سازنده AM2R به مناسبت 35 سالگی سری, و الیته 5 سالگی خود AM2R فن گیم جدید داد

اسم بازی Skippy The Robot هست, یک بازی پازل پلتفرمر که فیزیک نقش مهم رو درش بازی میکنه, داستانش هم براساس دنیای AM2R هست

Project AM2R Creator Celebrates Metroid's 35th With A New Game

عجب آدم با عشقیه ها, الان تو Moon Studio کار میکنه, ولی بازم میاد فن گیم میسازه :D.

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
723
نام
reza
بنده خدا دانکی کونگ
هیچی از اینا بهش نرسید
البته با توجه به شواهد به زودی برای گوریل کبیر نیز کلی سور و سات داریم :D
یعنی میشه یه دانکی کونگ 3d بسازن؟
پتانسیل بالایی داره به نظرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند