Metro: Last Light | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
چقدر کاربرای بازی سنتر بچه سوسول و ناز نازی بودنو ما نمیدونستیم....:d

فقط یک عدد بازی اونم برای سرگرم شدن و لذت بردن بیشتر نیست. خیلی جدی گرفتین....:p

N1M4Ghost

کاربر سایت
Jul 19, 2012
300
نام
Nima
من الان اونجاییم که ماشینو بهم میدن اینقد رفتم با ماشین یه چوبو خورد کردم حالا دیگه ماشین نمیره پیاده شدم از تو قطار رفتم رسیدم یه اتاقی که تنهای تنهام ولی یه صداهایی میاد و نمیدونم چیکار کنم :|

خدایی من خیلی از این چیزای ترسناک (کتابو فیلمو بازی یا هر چیزه ترسناکه دیگه) بدم میاد و خیلیم می ترسم !! :d حالا نگین سوسولم ها!! :d ولی تا حالا تو مترو از هیچی نترسیدم :| فقط این عقرب های تو تونل ها که باید چراغ قوه بگیری روشون خیلی مضخرفن :|

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
چقدر کاربرای بازی سنتر بچه سوسول و ناز نازی بودنو ما نمیدونستیم....:d

فقط یک عدد بازی اونم برای سرگرم شدن و لذت بردن بیشتر نیست. خیلی جدی گرفتین....:p

والا فکر نمیکنم بیماری ربطی به سوسول بودن داشته باشه - مثل اینه که خدایی نکرده دستت شکسته باشه بعد نتونی بازی کنی و ما بگیم چقدر سوسولی:d

Just Amir

کاربر سایت
Aug 15, 2010
240
نام
Amir
مشکلم حل شد.....
+
بازی رو تموم کردم،خیلی بازی خوبی بود.
سوال در مورد پایان بازی:
من اون پایانی رو دیدم که آرتیوم D6 رو منفجر میکنه.....
این پایان بد هست یا خوب؟!
و اون یکی پایا نرو هم بگید چی میشه،خودم وقت ندارم دوباره بازی کنم........
شما پایان بد تموم کردین
کلا اگه بازی جوری بازی کنین که خوب باشین (کسی نکشین و یکسری مورد دیگه که تو چند صفحه قبل کامل توضیح دادن بچه ها) آخرش وقتی می خواین بمب فعال کنین اون جونور کوچولو (اسمشو یادم رفت :d) میاد و نمی زاره D6 بفرسین هوا

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
من بازی رو تموم کردم . واقعا داشتم ازش لذت میبردم و امتیاز من بهش 10 بود اما...
دیشب که تموم شد خشکم زد باورم نمیشد انقدر زود تموم بشه با اینکه من سوراخ سمبه هارم گشتم نهایتا 6-7 ساعت طول کشید خیلی کوتاه بود میتونستن بیشتر روی مسائل داخلی مترو ها تمرکز کنن یا ماموریت جانبی بزارن و اینکه انقدر زود تموم شد واقعا ناراحتم کرد وبا دیدن پایان بد دیگه غم دنیا رو سرم آوار شد
اما مشکل دوم محدود بودن شدید جک و جونور های بازی بود عملا 3-4 نوع بیشتر نبود و من انتظار داشتم بعد از یه همچین فاجعه هسته ایه بزرگی جونور های متنوعی ببینم که هرچی جلوتر رفتم خبری نبود...امتیاز من 9 به این شاهکار
ببینم شما که میگید پایان خوب بازی دارک وان نمیزاره سوئیچو بچرخونی خب این کجاش خوبه؟ همه رد آرمی که مردن و اون کلنل بی شرف با اون همه سرباز زنده میمونن این کجاش خوبه؟ یا اتفاق دیگه ای میوفته؟

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
می خوام یه اموزش برای اچیومنت shadow ranger براتون بزارم.همونی که میگه "هیچ دشمن انسانی رو نکشید مگه این که مجبور شید"
مثل معمول بازی رو انجام بدید و هر کسی دوست داشتید بکشید:dبازی رو که تموم کردید, برید به بخش سیو های metro last light تو تنظیمات
داشبورد بعد فایل Preferences رو حذف کنید,حالا از بخش chapters مرحله d6 رو انتخاب کنید و هیچ کس رو نکشید
به جز اون کسی که اتش افکن داره با اون افراد کنارش رو می تونید بکشید..
70 گیمر اسکور به راحتی بدست بیارید...

آخرین ویرایش:

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
می خوام یه اموزش برای اچیومنت shadow ranger براتون بزارم.همونی که میگه "هیچ دشمن انسانی رو نکشید مگه این که مجبور شید"
مثل معمول بازی رو انجام بدید و هر کسی دوست داشتید بکشید:dبازی رو که تموم کردید, برید به بخش سیو های metro last light تو تنظیمات
داشبورد بعد فایل Preferences رو حذف کنید,حالا از بخش chapters مرحله d6 رو انتخاب کنید و هیچ کس رو نکشید

مطمینی؟؟ شما خودت گرفتی اینطوری؟

البته بعضی از مراحل باید silent و بدون کشتن رفته بشه تا اچیومنت هاش گرفته بشه

Just Amir

کاربر سایت
Aug 15, 2010
240
نام
Amir

مطمینی؟؟ شما خودت گرفتی اینطوری؟

البته بعضی از مراحل باید silent و بدون کشتن رفته بشه تا اچیومنت هاش گرفته بشه

خوب من این کارو انجام دادم و 70G گرفتم :d
دمت گرم خیلی حال داد ;)
فقط یک نکته
این کار بعد از اینکه همه اچیومنت گرفتین انجام بدین،چون با پاک کردن اون فایل هرچی رشته بودین پنبه میشه :d
مثلا همه نوتهایی که گشته بودین پیدا کرده بودین و کلا همه چی پاک میشه

pr@doctornuke

کاربر سایت
Apr 12, 2011
226
نام
hesam
بازی رو روی هارد نصب میکنم خیلی تفاوت توی لود تکسچر هاش داره تا وقتی نصب نیست .اصلا اینجوری جالب نیست همه که هارد ندارن خوب

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
بازی رو روی هارد نصب میکنم خیلی تفاوت توی لود تکسچر هاش داره تا وقتی نصب نیست .اصلا اینجوری جالب نیست همه که هارد ندارن خوب

اینو باید به ذهن های خلاق تیم ایکس باکس گفت:|
بازی هامون هم کپی هست اخه.این کپی کردن روی دیسک های معمولی شاید بی تاثیر نباشه.

am3

کاربر سایت
Jan 11, 2013
205
نام
amir
از دوستانی که رو PC بازی میکنند یه خواهش داشتم
کسی میتونه یه اسکرین شات از مرحله آخر بازی
وقتی که ماشین گان برمیداریم در هنگام تیر زدن باهاش بگیره ؟
خیلی لازم دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر