Metro: Last Light | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
اوکی برای بچه هایی که بازیو انجام دادن و پایان بدو گرفتن
که آرتیوم بمبو فعال میکنه و D6 نابود میشه.
و میخوان پایان خوب بازیرم بگیرن من یه راهنمای کامل میذارم ... میخواستم زبون اصلی بذارم ولی گفتم مرام کشتنون کنم!:d

بازی مثل نسخه قبلی از یه سیستم Moral Point استفاده میکنه که یعنی کارای خوبتون (لزومی ام نداره کار خوب باشه ... سر و گوش آب دادنم تو این دسته حساب میشه) شما رو به پایان خوب نزدیک میکنه که کارای خوبو با افکت روشن شدن صفحه و صدای چکیدن آب میتونین تشخیص بدین و کارای بد برعکسه که باعث میشه صفحه برای یه ثانیه سیاه سفید بشه.

حالا من برای هر مرحله کارای مثبتشو مینویسم که بعضیاشون اچیومنت دارن ... لزومی نداره که حتما همشونو انجام بدین ولی بعضیاش مهمتره که اونارو بولد میکنم و اونا رو حتما سعی کنین بهشون عمل کنین.

با گیتاری که توی اتاقه آرتیومه آهنگ بزنین
به بحث دوتا سربازی که نزدیک در اتاق آرتیوم وایسادن گوش بدین
به بحث سربازا در مورد دوتا عضو جدید Order گوش بدین
به بحث دوتا سربازی که دارن شطرنج بازی میکنن گوش بدین
با بالالایکا (آلت موسیقی) که تو اتاق اون شطرنج بازاس هم آهنگ بزنین
تمام اسلحه ها رو توی بخش تمرینی امتحان کنین
به بحث سه تا سربازی که گوشه سالن جمع شدن گوش بدین
قبل از وارد شدن به دفتر میلر به بحث افرادی که دست چپتونن گوش بدین

به محض شروع مرحله برین ته قطار
قبل از بالا رفتن از نرده بون تا ته تونل برین تا یه جنازه پیدا کنین
پیش آنا وایسین تا وقتی حرفش تموم بشه و شروع کنه از دیوار بالا رفتن

تو دفتر نگهبانی قبل از تموم کردن مرحله زندانیا رو آزاد کنین

وقتی بالا میرین پاول دنبال نکنین صبر کنین تا سخنرانی تموم بشه بعد برین دنبالش.

مرحله رو بدون کشتن کسی تموم کنین.

بعد از خارج شدن از هواکش صحنه ای که نازیا دارن یار خودیشونو میزننو نگاه کنین تا وقتی که اون بنده خدایی که کتک خورده بره بیرون.
بعدش دو نفر سمت راست اتاق دارن با هم در مورد اسلحه ای که یکیشون تو کمد مخفی کرده حرف میزنن به مکالمه اون دوتا گوش بدین و وقتی یکیشون میره سراغ کمد دنبالش کنین تا در کمدو باز کنه و تفنگشو بردارین.
تو طبقه دوم به مکالمه دوتا نگهبان گوش بدین.
به اون بنده خدایی که کتک خورده بود کاری نداشته باشین.

وقتی عنکبوتا به آسانسور حمله میکنن با چراغ قوه بسوزونینشون.
وقتی از آسانسور خارج میشین سریع اون عنکبوتی که به پاول حمله میکنه رو با چراغ قوه بسوزونین

صبر کنین تا گله واچمنا رد بشن قبل از اینکه از مترو خارج بشین.
تمام توهمای داخل هواپیمارو نگاه کنین.
به حرفای پاول بعد از اینکه نجاتش میدین گوش کنین.

همون اول مرحله به بحث بین اون خانواده ای که تازه از راه رسیده و نگهبان گوش بدین.
دوبار به گدایی که کنج دیوار نشسته یه گلوله بدین.
توی بار به بحث دو نفر در مورد اهمیت تئاتر گوش بدین.
وقتی سربازا دارن به یه زنه میگن که شوهرش مرده به مکالمشون گوش بدین.
برنامه اون پیرمرده که داره بچه هارو با سایه بازی سرگرم میکنرو تا آخر تماشا کنین.
برنامه های تئاتر رو تا آخر نگاه کنین.
به بحث رقاصای پشت صحنه گوش کنین.
به بحث اون دخترایی که تو حمومن گوش کنین ... دید نزنین ... گوش کنین! :d

بعد از رد شدن از هواکش به بحث آدمای زیر نردبون گوش کنین.
به بحث بین اون نگهبانی که پشت تیربار نشسته و رفیقش گوش کنین.

این مرحله پر از ناحیه های اضافیه که همشون راهشون مشخصه ... هر کدومو که دیدین از ماشین پیاده شین مسیرو و تا ته برین و به ازای هر کدوم یه امتیاز بگیرین.

به حرف اعضای کاروان گوش بدین.
به اون زنی که صدای جیغشو از توی تونل کاروان میشنوین با بیهوش کردن دو تا راهزن کمک کنین.
زن و بچه هارو از پایگاه راهزنا بدون درآوردن صدای آژیر آزاد کنین.

به گداهایی که نزدیک بازارن به هر کدوم یه بار پول بدین.
تو مسابقه تیرندازی شرکت کنین.
مسابقه تیراندازیو ببرین و عروسکی که جایزه میگیرینو هدیه بدین به پسری که ته همون راهرو داره گریه میکنه.

دوتا سربازی که اول مرحله دارن مردمو اعدام میکننو قبل از اینکه آخرین نفرو تیر خلاص بزنن بیهوش کنین.
به حرفای اون آخرین نفر که داره میمیره گوش بدین.
اعدام اون سربازی که آلوده شده رو تماشا کنین.
در آخر مرحله قبل از اینکه لسنیتسکی تا 5 بشمره ماسکتونو بردارین.

بعد از اینکه از بین جمعیت عبور میکنین وارد محیط جدید میشین یکم جلو برین تا در بسته بشه. یه بسته تیر (پول) پشت دره اونو بردارین. تو ادامه مسیر داخل همین راهرو سه تا بسته دیگس که هر کدومو از خارج هر کانتینر و از طریق پنجره شکستشون میتونین بردارین.
بعد از ملاقات با خان یه باباییو میبینین که انسولین لازم داره برین باهاش صبحت کنین و بهش پول بدین.

تلفونو جواب بدین ... البته اگه جواب ندین یه اچیومنت میده پیشنهاد من اینه که اچیومنتو بگیرین بعد چکپوینتو لود کنینو ایندفعه جواب بدینش.

لسنیتسکیو نکشین ... فقط بیهوشش کنین.

به واچرایی که به صورت گله ای از ناحیه ای که نردبون داره عبور میکنن حمله نکنین.
به دمونی که بعد از بالا رفتن از پشتبون بهتون حمله میکنه کاری نداشته باشین.
تمام صحنه های دنیای قبل جنگو تماشا کنین. سه تاش خارج از مسیر اصلی هستش و باید یکمی بگردین. بعد از خارج شدن از تونل زیر سرسره برین توی ساختمون سمت راست. بعدی توی ساختمون دست چپی بعد از دیدن صحنه تصادف با ماشیته. آخری یه بچه تنهاس که وقتی دارین از پشتبون میاین پایین توی یکی از اتاقا چیداش میکنین.

دارک وان بهتون میگه که به بعضی از واچرایی که تو طول مسیر میبینین کار نداشته باشین هربار که به حرفش گوش بدین یه امتیاز میگیرین.
با جلو رفتن به سمت پاول نجاتش بدین.

بعد از شکست دادن خرسه سریع برین دنبالش و سه تا واچری که میپرن پشتشو سریع بکشین اگه کشش بدین اونا خرسرو میکشن.

و اینطوری 100 تا اچیومنت پایان خوبو میتونین بگیرین البته اونایی که بولد کردم اکثرشون خودشون اچیومنت دارن!

زت زیاد!:d

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
بازی رو حدود 15 چپتری رفتم

تا اینجا برام فوق العاده عالی و لذت بخش بوده

اولین چیز که نظر همه رو جلب میکنه به خصوص کسایی که 2033 رو رفتن و خوششون اومده ازش جو و اتمسفر بازیه
محیط ها برعکس 2033 خطی تر شده ولی هنوز جزئیات به شدت بالاست توی مترو ببینید هرکس داره کار خودش رو انجام میده یا با یکی حرف میزنه یا بچه ها جمع شدن نمایش ببین و کلی دیگه که کسی بخواد همش رو ببینه و گوش کنه خودش نیمی از زمان بازی رو تشکیل میده
صداگذاری و موزیک هم عالیه از یه سری صداهای 2033 هم باز اینجا استفاده شده که خیلی خوبه
داستان هم تا اینجا عالی بوده با توجه به پیچ و خم هایی که داشت داستان لست لایت هم از دنباله رمان 2033 نیست و جداگونه نوشته شده توسط نویسندش واسه این بازی و از پایان اصلی 2033 هم دنبال میشه ( اون پایانی که همه دیدن )
من عاشق پاک کردن گل و خون رو ماسکم شدم :D
اها یکی دیگه از بهترین تغییرات رابط کاربری بود که توی 2033 چینش خوبی نداشت و به درد pc میخورد ولی اینجا عالی چیده شده و یکم بگذره عادت کنید هرچیزی رو بخواید سریع میارید مثل شارژ چراغ قوه و بقیه

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
میخوام بازی رو به صورت مخفی کاری برم تا پایان خوبش رو ببینم برای همین اگه بتونم یدونه دید در شب گیر بیارم خیلی به دردم میخوره دفعه ی قبل که بازی رو تموم کردم هیچ جایی نتونستم دید در شب پیدا کنم و به کسی برای فروشش برنخوردم کسی میدونه از کجا میشه یدونشو تهیه کرد؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
میخوام بازی رو به صورت مخفی کاری برم تا پایان خوبش رو ببینم برای همین اگه بتونم یدونه دید در شب گیر بیارم خیلی به دردم میخوره دفعه ی قبل که بازی رو تموم کردم هیچ جایی نتونستم دید در شب پیدا کنم و به کسی برای فروشش برنخوردم کسی میدونه از کجا میشه یدونشو تهیه کرد؟
خود بازیکه میده.البته وسطاش.فکر کنم lb+d-pad راست

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
فكر كنم چپتر 20 باشه كه چپتر بعد از زير كليسا ميشه همون چپتري كه سربازا جسد آدمارو آتيش ميزنن اوايل چپتر بعد از دراومدن از كانال درون يه جعبه باز رو ميزهست كه روبه روش دوتا سرباز به پشت سر وايستادن.

Just Amir

کاربر سایت
Aug 15, 2010
240
نام
Amir
من 100 آچیومنت تموم کردن بازی با پایان خوبشو روی RANGER HARDCORE تموم کردم گرفتم
ولی 2 تا AC که مربوط به تموم کردن بازی روی RANGER MODE که DLC هم هست بهم نداد
یعنی چی الآن :-/)x

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
امروز رفتم Dead space 3 با این بازی رو خریدم
اول اینو گذاشتم
شروع حوصله سر ببر و طولانی ایی داشتش طوری که حوصله ام سر رفت..خیلی خوشم نیومد! حالا هزارم بگن تو شرایط فقری بازی رو ساختن! حالا باز باید بازی کنم ببینم چطوریه
اما دد اسپیس 3 رو گذاشتم و با توجه به اینکه اولین تجربه من از بازی کردن این سری بود به نظرم خیلی خیلی زیباتر و جذاب تر از مترو بودش. هم از لحاظ گرافیکی هم از لحاظ گیم پلی. حیف شد 2 نسخه قبلی رو بازی نکردما

به نظر شما دد اسپیس 3 از مترو بهتر نیست؟

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,771
نام
Masoud
سلام.
اینجا گیر کردم:

یه غول گنده میاد تو یه محوطه بسته هر چی میزنش نمیمیره ...
یه خورده که میزنیش میوفته زمین بعدش یه سری از این موجود کوچولوها میریزن سرش و همینجور ادامه پیدا میکنه ...

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
سلام.
اینجا گیر کردم:

یه غول گنده میاد تو یه محوطه بسته هر چی میزنش نمیمیره ...
یه خورده که میزنیش میوفته زمین بعدش یه سری از این موجود کوچولوها میریزن سرش و همینجور ادامه پیدا میکنه ...

با شاتگان چندتا تیر به همون پشتش جایی که موجودا میریزن بزن بعد یه مدت میره جلوتر میفته رو زمین و به راهت ادامه میدی..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر