Metro: Last Light | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
323
نام
بهروز
بازی باگ داره ؟!
من تو Metro 2033 هم با یه باگِ اینجوری برخورد کردم که همینم باعث شد بازی رو تموم نکنم !
من هنوز بازیرو نگرفتم امیدوارم باگ نباشه !!
----------------------
دوستان اچیومنتای بازی در چه وضعیه ؟ خوب اچیو میده ؟

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
آخه چکپوینتی که داده از همونجاس دقیقا . یعنی باید همون مسیر باز باشه تا بتونم برم یا باید برگردم عقب ؟!
نوید واگن رو دنده عقب بیا تا از دو راهی فاصله بگیری. بعد برو مسیر ریل‌هارو عوض کن. دسگاهش سمت راست ریل برق میزنه :d باید واگن رو هدایت کنی رو ریل‌های سمت راست.
تا حالا که هرچی باگ دیدم برا هوش مصنوعی بوده، آدما خشکشون میزنه و این حرفا !!

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
مام تموم کردیم! دوباره! چون دفعه اول با اینکه کسیو نکشتم چون عجله ای رفتم پایان بد بازیو گرفتم مجبور شدم یه بار دیگم برم تا اچیومنت پایان خوبشم بگیرم! :> اما جالبیش این بود که به هیچ عنوان کسل کننده نشد برام چون تقریبا تو هر مرحله یه راه جدیدتر و بهتر برای رد کردنش پیدا کردم.
داستان بازی میتونست روایت بهتری داشته باشه ولی بازم خوب بودش. چیزی که بیشتر از همم باهاش حال کردم طراحی محیطاش بود که دنیای بعد از جنگ اتمیو فوق العاده خوب به تصویر کشیده بود حتی از بعضی نظرا بهتر از Fallout.
مهم ترین بخش آزار دهنده بازی باگاشه. حالا چه باگای بی اهمیتی مثل رد شدن کاراکترا از توی هم دیگه یا ناقص بودن سایه آرتیوم یا اینکه همه غیر از این بنده خدا انعکاسشون توی آینه معلومه. چه باگای اساسی ای که باعث میشه مجبور شین چک پوینت قبلیو لود کنین. که البته خود سیستم چک پوینتم بی نقص نیست. من دوبار وسط مبارزه با میوتنتا چک پوینایی تو بازی گرفتم که وقتی لود میکردمشون به محض بالا اومدن مرحله میمردم و مجبور شدم مرحله رو کلا از اول برم. :|

ولی در کل بازی خیلی خوبی بود و خیلی چسبید ... مخصوصا چون بعد از تموم کردن بایوشاک انتظار اومدن یه FPS غیر کلیشه ای با این سرعتو نداشتم.
فقط یه سوال برام مونده در مورد گرفتن اچیومنت تموم کردن بازی بدون کشتنه که توی مرحله آخر مشکل پیش میاره
من همه بازیو بدون کشتن رد کردم ولی توی بخش آخر بازی باید یه تانکو منفجر کنیم و یه بابایی که شعله افکن دارم بکشیم. کسی تونسته راهی گیر بیاره که این دوتارم بدون کشتن دست به سر کرد؟

Just Amir

کاربر سایت
Aug 15, 2010
240
نام
Amir
بازی باگ داره ؟!

یه جایی هست سوار یه چیزی شبیه به واگن میشیم میریم بعد میرسیم به یه واگن دیگه هلش میدیم میریم جلو میرسیم آخر تونل دیگه هیچ راهی نیست . اون واگنی که من سوارش بودم هم میره تو اون واگن جلویی یه وضع خنده داری میشه :d
چه باید کرد ؟!
فکر کنم باید واگن یکم ببری عقب بعد پیاده بشی روی ریل یه جایی هست خط ریل درست می کنه بعد سوار میشی با سرعت می کوبی به واگن جلویی ;;)

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
منم بازی رو گرفتم و یه کله دو ساعتی پای بازی گرفتار شدم .
عجب عنوان باحالی شده ، به نظرم خیلی بهتر از شماره قبلی هست . حقیقتا من اونقدر ها که از شماره قبلی تعریف شد ازش خوشم نیومده بود ولی این یکی خیلی حال داد بهم .
فقط الان اینجا گیر کردم که ممنون میشم یکی راهنمایی کنه :

توی چپتر 11 یا 12 هست به اسم Revolution که اونجایی هست که آرتیوم رو بستن روی صندلی و بعد اون پسر جوونه میاد فراریش میده . یه کم جلوتر مجبور میشیم ماسک بزنیم و توی یه محیط مسقف چند نفری را بکشیم . بعدش من توی طبقه بالا یه اهرم پیدا کردم و کشیدم و یه جا هم چند تا کلیده که نوشته HO 2 . دیگه نمیدونم چی کار کنم و همون جا گیر کردم .

یه نکته در مورد داستان هم بود که نفهمیدم و اگه کسی بلده یه توضیح به ما بده :

من بازی قبلی را تا آخر نرفتم . مگه بازی توی مسکو نیست ؟ پس چرا بین روس ها چند دستگی هست ؟ یعنی یه گروه که آرتیوم هست و بعد دستگیرش میکنن و با اون یارو فرار میکنه و بعد همون یارو بهش مشروب میده و اونم آرتیوم رو دستگیر میکنه . کلا این چند دستگی برای چیه با توجه به اینکه همشون روس هستند ؟

فقط خواهشا خیلی توضیح ندید چون هنوز بازی رو تموم نکردم .

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
بازی فوق العادس گرافیکش یکی از بهترینها رو کنسولهای این نسله اتمسفر خیلی باحال و آخر زمانی ای داره من با شماره قبلیش خیلی حال کردم این شماره از هر جهت نسبت به اون قسمت پیشرفت داشته.

Just Amir

کاربر سایت
Aug 15, 2010
240
نام
Amir
منم بازی رو گرفتم و یه کله دو ساعتی پای بازی گرفتار شدم .
عجب عنوان باحالی شده ، به نظرم خیلی بهتر از شماره قبلی هست . حقیقتا من اونقدر ها که از شماره قبلی تعریف شد ازش خوشم نیومده بود ولی این یکی خیلی حال داد بهم .
فقط الان اینجا گیر کردم که ممنون میشم یکی راهنمایی کنه :

توی چپتر 11 یا 12 هست به اسم Revolution که اونجایی هست که آرتیوم رو بستن روی صندلی و بعد اون پسر جوونه میاد فراریش میده . یه کم جلوتر مجبور میشیم ماسک بزنیم و توی یه محیط مسقف چند نفری را بکشیم . بعدش من توی طبقه بالا یه اهرم پیدا کردم و کشیدم و یه جا هم چند تا کلیده که نوشته HO 2 . دیگه نمیدونم چی کار کنم و همون جا گیر کردم .

یه نکته در مورد داستان هم بود که نفهمیدم و اگه کسی بلده یه توضیح به ما بده :

من بازی قبلی را تا آخر نرفتم . مگه بازی توی مسکو نیست ؟ پس چرا بین روس ها چند دستگی هست ؟ یعنی یه گروه که آرتیوم هست و بعد دستگیرش میکنن و با اون یارو فرار میکنه و بعد همون یارو بهش مشروب میده و اونم آرتیوم رو دستگیر میکنه . کلا این چند دستگی برای چیه با توجه به اینکه همشون روس هستند ؟

فقط خواهشا خیلی توضیح ندید چون هنوز بازی رو تموم نکردم .

اگه درست یادم باشه طبقه بالا وقتی اهرم کشیدین به جعبه یک سیم وصله - دنبالش کنید کنارش یک دریچه هوا هست برین داخلش ...

---------- نوشته در 07:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:17 PM ارسال شده بود ----------

بازی مراحل مخفی کاری هم داره؟
یعنی میتونی از پشت خفت کنی؟ :D
حدود 4-5 تا از اچیومنتها با رد کردن مراحل به صورت مخفی کاری باز میشن
اگه کل بازیم مخفی کاری برین و هیچکسی در صورت لزوم نکشین یک اچیومنت 70 می گیرین :d

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
تموم شد..:d
واقعا عالی و پر جزییات بود..با این امکانات این گرافیک واقعا بی نظیر بود.
جزییات تو بازی بیداد می کنه مثلا اول بازی میری تو دستشویی رو صورت مگس میشینه.:d یا پاک کردن روی ماسک..
اون اول بازی که از نردبون با اون دختره که حی میگه ربیت , میریم واقعا جمله دختره زیبا بود:d

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
بعد از رسیدن به ونیز و خروج از اون که یه راهنما هم میگه اگه میخوای زنده بمونی از آب دور بمون گیر کردم .
یه دونه از این حیوونا که شبیه اژدها هستش هی میاد منو میگیره میبره هوا ول میکنه . باید بکشم یا فرار کنم از دستش ؟
اونجا هم علفزار و مرداب و ایناست گیج شدم ، مهلت نمیده راهمو پیدا کنم

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
منم بازیرو تموم کردم.بازی خیلی خوب بود و فقط بعضی مراحل خسته کننده میشد.(تو اسپویلر نوشتم).
چند تا از مرحله ها که از مترو میای بیرون کلا جو بازی عوض میشه و من زیاد خوشم نیومد
باگ هم برای من داشت و یک بار مجبور شدم از چک پوینت قبلی بیام.هوش مصنوعی هم بعضی مواقع باگ دار میشد.
در کل خیلی بازی خوبی بود و یک بار دیگه هم تمومش میکنم

---------- نوشته در 09:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:00 PM ارسال شده بود ----------

خوب تموم شد.جالب بود و زیبا.گرافیک هم خوب بود.میگم توی بازی میشد دینامیت هم انداخت؟:d

درکل نمره 8.5 مناسبش هست
اره.Y نگه میداری.بعد با D-PAD میتونی چاقو یا دینامیت انتخاب کنی

N1M4Ghost

کاربر سایت
Jul 19, 2012
300
نام
Nima
باو اینایی که تموم کردن دقیق بگن صحنه های غیر اخلاقیش کجاس مواظب باشیم دیگه :d
مثلا بگین چپتر چند یا کدوم مرحله :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟