Metro Exodus

نسخه جدید سری محبوب Metro در مراسم 2017 E3 و در کنفرانس مایکروسافت به طور غافلگیرانه ای معرفی شد!

وقایع بازی Metro Exodus در سال 2036 و در یک جهان آخرالزمانی که بیش از 20 سال پیش طی یک جنگ اتمی ویران شد جریان داد. بازی داستان نسخه قبلی یعنی Metro: Last Light و اندینگ 'Redemption' را ادامه می دهد. بازیکنان دوباره کنترل Artyom را بر عهده خواهند داشت که در خرابه های مسکو قدم میگذارد. شخصیت اصلی بعدی که در این نسخه بازخواهد گشت Anna هست که الان همسر Artyom شده است.

بازی توسط استودیو 4A Games در دست ساخت است و توسط Deep Silver در سال 2018 برای پلتفرم های PS4, Xbox One, PC منتشر میشود.

Last edited by a moderator:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
خلاصه یه بازی شاهکاری هست که باید همیشه تو یه گوشه library ت باشه هر سال هوس میکنی بازیش کنی البته من بازیش نکردم
اما یه همچین حسی به daying light داشتم
اگه قرار باشه نسخه بعدیش رو هم بسازن فکر میکنم میره 6 7 سال دیگه واسه زمانی که ps6 اومده
اگه اشتباه نکنم خبر ساخت نسخه بعدیش چند وقت پیش اومده بود . پس اگر همه چی خوب پیش بره دو سه سال دیگه میبینیمش قطعا

• Like
Reactions: milad.ps4

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
خب بازی تموم شد. عجب پایان قشنگ و خوبی داشت. اواخر بازی بعد از آخرین ماموریت با اون موزیک شدیدا زیبا و دیوانه کننده میشه گفت بهترین بخش بازی بود. خیلی خوب تونسته بودن به خوبی صحنه‌های احساسی و حماسی خلق کنن. اون یکی پایان رو هم خوندم در موردش ولی به شخصه همینی که خودم دیدم برام جذابتر بود. دقیقا جایی که دیگه خیالم راحت شده بود بازی ازین کریپی‌تر و خوفناکتر نمیشه، چیزایی دیدم که حقیقتا خیلی چندش‌آور بودن :D خدای خلق اتمسفر سنگینن با موجودات عجیب غریب که هر قدم رو با استرس بردارید. هر چی جلوتر میرید با توجه با سیستم بی‌نظیر کاستومایز اسلحه، شوتینگ بازی خیلی جذابتر میشه. جاهایی که به مدت طولانی درگیر بودید و از اسلحه استفاده میکردید، کثیف میشد و گیر میکرد و اینجا بود که باید دعا میکردید برای زنده موندن :D استفاده‌ی به شدت عالی و خوب از هپتیک. چه وقتی میخواید شلیک کنید هر اسلحه حس و حال خودشو داره و چه زمانی که مثلا میخواید چراغ قوه رو شارژ کنید، تا زمانی که فول بشه R2 به سختی پایین میره اما وقتی کامل شارژ بشه R2 شُل میشه :D داستان بازی رو واقعا دوس داشتم. این که سعی میکنن از مترو خارج بشن و دنبال زندگی جدید باشن. ایده‌ی خیلی خوب و مناسبی بود برای این نسخه. باعث شد تنوع محیطی رو شاهد باشیم و اتفاقات زیادی برای افراد گروه بیفته هم خوب هم بد. ساده بود اما خیلی خوب روایت شد تا آخر. ۲تا لوکیشن بزرگ داره بازی. ۲تا خطی و یکی هم تقریبا خطی بود. تمام لوکیشنای بازی رو دوس داشتم. آخری واقعا سورپرایز بود مخصوصا اینکه گونه‌های جدیدی از مانسترهارو میدیدیم. اصلا از دستش ندید. گشتو گذار تو محیطای بزرگ هم سخت نیس. به قدری خوب طراحی شدن که کاملا لذتبخش خواهند بود. اون مشکل انیمیشن صورت کرکترا موقع حرف زدن و همینطور لیپ سینک بعضی وقتا واقعا اذیت میکرد. ترجیح میدادم کلا به صورتشون نگاه نکنم و فقط بشنوم و بخونم که چی میگن :D حالا این وسط کولونل میلر (بابای آنا) از همه عجیب‌تر بود. این آدم حرف میزد چشماش خیلی ترسناک میشد :D دو مورد باگ عجیب هم دیدم. مثلا میرفتی داخل گاراژ هوا تاریک میشد میامدی بیرون روشن میشد. یا مثلا بیرون بارون میامد ولی میرفتم داخل خونه بارون قطع میشد اما صداش بود :D این لال بودن آراتیوم هم چندجا خیلی عجیب و اذیت کننده بود. یکیش جاهایی بود که بهش بیسیم میزدن آرتیوم کجایی جواب بده زنده‌ای چی شدی؟! قشنگ فاز رو میپروند همچین صحنه‌هایی :D
خلاصه اینکه اتمسفر کم‌نظیر، ترسناک و پر از استرسش رو از دست ندین. همینطور سیستم شوتینگ خاص و منحصر به فردش و داستان و کرکترای دوس داشتنیش.

لوکیشن جنگل از همون ابتدا ترسناک شروع شد. وقتی وارد جنگل میشی گله گرگ‌هارو میبینی و بعدش یه خرج اندازه ماموت اون وسط میدوعه دنبالشون. بعد تو اون تاریکی باید بری و امیدوار باشی بهت حمله نکنن. آخرای این مرحله میریم زیر زمین و دوباره موجودات از ننه عنکبوت از بابا عقرب رو میبینیم! با تشکر از سازنده‌های بازی که یاداوردی کردن بهمون که آقا اینام هستن همچنان! این سری بدترم شده بود چون چراغ قوه و دوربین دید در شب از کار میفته! عملا بیشتر وقت فندک به دست فقط میدوعیدم! خیلی بد بود انصافا. لوکشین آخر یعنی Dead City رو خیلی خوب پایه ریزی کردن. تمام مدت از بیش از حد بالا بودن حجم رادیواکتیو توی محیط میگفتن. هشت برابر بدتر از مسکو! تا قبل وارد شدن به این منطقه همش فکر میکردم با چه موجوداتی رو به رو میشم که خیلی زود به جوابم رسیدم! زالو با سایز بزرگ آخه؟! لعنتیا چتونه :D خیلی زشت و نا فرم بودن! ولی این وسط Railgun که میلر بهمون میده خیلییی خوب بود. چه صدایی میداد لعنتی. جیگر آدم حال میامد. ظاهرش هم که نگم. کاملا منحصر به فرد و خفن. آخرین بخش این منطقه هم که وارد بیمارستان میشیم برای پیدا کردن دارو، اون گوریل‌های نابینا رو میبینیم! قشنگ قوز بالا قوز بودن این دوستامون! وقتی ازینجا میایم بیرون و میلر با ماشین میاد دنبالمون بهترین بخش بازی شروع شد. اون موسیقی وحشتناک تا زمانی که به قطار برسیم. تو پایانی که دیدم آرتیوم مُرد. خیلی دراماتیک و در عین حال زیبا بود. توی ولگا دوک کشته شد به همین دلیل این پایان رو دیدم!

موفق باشیم

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,532
خب بازی تموم شد. عجب پایان قشنگ و خوبی داشت. اواخر بازی بعد از آخرین ماموریت با اون موزیک شدیدا زیبا و دیوانه کننده میشه گفت بهترین بخش بازی بود. خیلی خوب تونسته بودن به خوبی صحنه‌های احساسی و حماسی خلق کنن. اون یکی پایان رو هم خوندم در موردش ولی به شخصه همینی که خودم دیدم برام جذابتر بود. دقیقا جایی که دیگه خیالم راحت شده بود بازی ازین کریپی‌تر و خوفناکتر نمیشه، چیزایی دیدم که حقیقتا خیلی چندش‌آور بودن :D خدای خلق اتمسفر سنگینن با موجودات عجیب غریب که هر قدم رو با استرس بردارید. هر چی جلوتر میرید با توجه با سیستم بی‌نظیر کاستومایز اسلحه، شوتینگ بازی خیلی جذابتر میشه. جاهایی که به مدت طولانی درگیر بودید و از اسلحه استفاده میکردید، کثیف میشد و گیر میکرد و اینجا بود که باید دعا میکردید برای زنده موندن :D استفاده‌ی به شدت عالی و خوب از هپتیک. چه وقتی میخواید شلیک کنید هر اسلحه حس و حال خودشو داره و چه زمانی که مثلا میخواید چراغ قوه رو شارژ کنید، تا زمانی که فول بشه R2 به سختی پایین میره اما وقتی کامل شارژ بشه R2 شُل میشه :D داستان بازی رو واقعا دوس داشتم. این که سعی میکنن از مترو خارج بشن و دنبال زندگی جدید باشن. ایده‌ی خیلی خوب و مناسبی بود برای این نسخه. باعث شد تنوع محیطی رو شاهد باشیم و اتفاقات زیادی برای افراد گروه بیفته هم خوب هم بد. ساده بود اما خیلی خوب روایت شد تا آخر. ۲تا لوکیشن بزرگ داره بازی. ۲تا خطی و یکی هم تقریبا خطی بود. تمام لوکیشنای بازی رو دوس داشتم. آخری واقعا سورپرایز بود مخصوصا اینکه گونه‌های جدیدی از مانسترهارو میدیدیم. اصلا از دستش ندید. گشتو گذار تو محیطای بزرگ هم سخت نیس. به قدری خوب طراحی شدن که کاملا لذتبخش خواهند بود. اون مشکل انیمیشن صورت کرکترا موقع حرف زدن و همینطور لیپ سینک بعضی وقتا واقعا اذیت میکرد. ترجیح میدادم کلا به صورتشون نگاه نکنم و فقط بشنوم و بخونم که چی میگن :D حالا این وسط کولونل میلر (بابای آنا) از همه عجیب‌تر بود. این آدم حرف میزد چشماش خیلی ترسناک میشد :D دو مورد باگ عجیب هم دیدم. مثلا میرفتی داخل گاراژ هوا تاریک میشد میامدی بیرون روشن میشد. یا مثلا بیرون بارون میامد ولی میرفتم داخل خونه بارون قطع میشد اما صداش بود :D این لال بودن آراتیوم هم چندجا خیلی عجیب و اذیت کننده بود. یکیش جاهایی بود که بهش بیسیم میزدن آرتیوم کجایی جواب بده زنده‌ای چی شدی؟! قشنگ فاز رو میپروند همچین صحنه‌هایی :D
خلاصه اینکه اتمسفر کم‌نظیر، ترسناک و پر از استرسش رو از دست ندین. همینطور سیستم شوتینگ خاص و منحصر به فردش و داستان و کرکترای دوس داشتنیش.

لوکیشن جنگل از همون ابتدا ترسناک شروع شد. وقتی وارد جنگل میشی گله گرگ‌هارو میبینی و بعدش یه خرج اندازه ماموت اون وسط میدوعه دنبالشون. بعد تو اون تاریکی باید بری و امیدوار باشی بهت حمله نکنن. آخرای این مرحله میریم زیر زمین و دوباره موجودات از ننه عنکبوت از بابا عقرب رو میبینیم! با تشکر از سازنده‌های بازی که یاداوردی کردن بهمون که آقا اینام هستن همچنان! این سری بدترم شده بود چون چراغ قوه و دوربین دید در شب از کار میفته! عملا بیشتر وقت فندک به دست فقط میدوعیدم! خیلی بد بود انصافا. لوکشین آخر یعنی Dead City رو خیلی خوب پایه ریزی کردن. تمام مدت از بیش از حد بالا بودن حجم رادیواکتیو توی محیط میگفتن. هشت برابر بدتر از مسکو! تا قبل وارد شدن به این منطقه همش فکر میکردم با چه موجوداتی رو به رو میشم که خیلی زود به جوابم رسیدم! زالو با سایز بزرگ آخه؟! لعنتیا چتونه :D خیلی زشت و نا فرم بودن! ولی این وسط Railgun که میلر بهمون میده خیلییی خوب بود. چه صدایی میداد لعنتی. جیگر آدم حال میامد. ظاهرش هم که نگم. کاملا منحصر به فرد و خفن. آخرین بخش این منطقه هم که وارد بیمارستان میشیم برای پیدا کردن دارو، اون گوریل‌های نابینا رو میبینیم! قشنگ قوز بالا قوز بودن این دوستامون! وقتی ازینجا میایم بیرون و میلر با ماشین میاد دنبالمون بهترین بخش بازی شروع شد. اون موسیقی وحشتناک تا زمانی که به قطار برسیم. تو پایانی که دیدم آرتیوم مُرد. خیلی دراماتیک و در عین حال زیبا بود. توی ولگا دوک کشته شد به همین دلیل این پایان رو دیدم!

موفق باشیم
انقدر از بازی روی PS5 تعریف کردی که نسخه گلد رو خریدم، اگر مثل تعریفات خوب نباشه کل خسارت وارده رو باید متقبل بشی :D جون دل آنا.. هنوز بخش خطی رو دارم می رم و اوایل بازیم، تا اینجا با شخصیت های همراه ارتباط گرفتم جز خود آرتیوم که بیق بیقه، تا اینجا خوب بوده تا ببینم بخش های سندباکس که می گن به تجربه اکشن صدمه زدن جریانش چیه، ویژوال افکت ها و نرخ فریم عالی شده

آخرین ویرایش:

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
یه موردی که باعث میشه لذت مترو بیشتر باشه اینه که بازی بهتون نمیگه دقیقا از گشتن توی محیط چی نصیبتون میشه. عملا مارکر خاصی بجز ماموریت اصلی نیست روی نقشه. برخلاف بازیای دیگه که مثلا میگه انیجا گنج هست بیا پیداش کن بعد یه دور میزنی دوتا در باز میکنی پیداش میکنی. اینجا باید بگردی یه دنیای ناشناخته رو و ممکنه انواع موجودات بهت حمله کنن و ته اش بجز زخمی شدن و تموم کردن همه تیرها و خراب کردن اسلحه ها چیزی نصیبت نشه :D یعنی immersion خالص. البته کسی که با دید یه بازی جهان باز معمولی و استاندارد نگاه کنه، این میشه نقطه ضعف چون ممکنه بگن محتوا نداره یا عمق کافی نداره....

برای خودم صدای دویدن این مانسترها پشت سرم توی تایم شب بخصوص واقعا ترسناک بود بعدم که نعره میکشیدن :D :)) همیندو مورد رو بزارین کنار هم، خیلیا محیط رو نمیگردن و خطی با بازی رفتار میکنند و خب بنظرم تجربه‌ایی که سازنده درنظر داره این نبوده.

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
سلام دوستان
اگه نسخه ps4 بازی رو بخرم اپگرید رایگان به نسخه ps5 داره ؟
رو باکس نسخه ps5 زده complete edition با gold edition چه تفاوتی داره ؟
ببخشید اطلاعاتم کمه ??‍♂️

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
سلام دوستان
اگه نسخه ps4 بازی رو بخرم اپگرید رایگان به نسخه ps5 داره ؟
رو باکس نسخه ps5 زده complete edition با gold edition چه تفاوتی داره ؟
ببخشید اطلاعاتم کمه ??‍♂️

سلام.
بله خوشبختانه!
تفاوتی در محتوا ندارن. فقط gold edition وقتی عرضه شد که هنوز آپدیتهای نسل9 منتشر نشده بود.

موفق باشید.

• Like
Reactions: kamyy and M3ti J70

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
خب هر دو DLC هم تموم شد

The Two Colonels
برای من پرفکت بود این dlc. بعد از بازی اصلی که بخش نسبتا زیادیش با محیطای بزرگ ساخته شده بود، یه تجربه‌ی خطی خیلی میچسبید و two colonels به خوبی این حس رو داد. این dlc داستان کولونل کلبنیکوف رو روایت میکرد به بهترین شکل ممکن. واقعا نحوه روایتش خیلی خوب بود. قهرمان جدیدی که باهاش بازی میکنیم خیلی دوس داشتنی بود مثل بقیه کرکترای این بازی. کلا شخصیت پردازی خیلی خوبی انجام دادن برای این ip. همیشه بازگشت به مترو و دیدن زندگی مردم خیلی جذابه. شروع بازی مخصوصا خیلی حس خوبی داشت با اون سلاح دوس داشتنیش. کاملا حس متفاوتی میداد. آخرش هم دقیقا عین بازی اصلی کاملا حماسی تموم شد. در طول داستان به خوبی گیمر رو با خودش میکشه و تک‌تک لحظات و اتفاقات رو حس میکنی و به همین دلیل پایان بازی کاملا قابل لمس بود. همونطور که کولونل میلر گفت داستانشون خیلی شبیه به هم بود. هر دو، یک اشتباه مشترک داشتن و وقتی خواستن جبرانش کنن دیگه دیر شده بود. بدون شک یکی از بهترین dlcهایی بود که بازی کردم.

Sam's Story
ازونجایی که شدیدا شخصیت سم و مخصوصا صداش رو خیلی دوس داشتم، وقتی دیدم یه dlc براش ساختن خیلی خوشحال شدم. کرکتری به شدت دوس داشتنی و لوتی :D داستانش خیلی خوب بود و این وسط با چندتا شخصیت جدید هم آشنا میشیم که همه خیلی خوب طراحی شده بودن و به خوبی بهشون پرداخت میشد. مخصوصا کاپیتان که یه جورایی کرکتر اصلی بود که راهنماییمون میکرد و ما هم کمکش میکردیم و این وسط رابطه‌ی خیلی خوب و جالبی شکل میگرفت. عین بازی اصلی انتخاب‌ها و کارهای شما رو پایان بازی تاثیر میذاره. ۲تا اسلحه جدید نصیبمون میشه که هر ۲ فوق‌العاده بودن و شلیک باهاشون حس خیلی خیلی خوبی داشت. تمام آپگریداشونو پیدا کنید و بیشتر لذت ببرید ازشون. مشکل اصلی من با این dlc، دو تا باس فایت خیلی خیلی بدش بود که ای کاش همچین چیزی رو تو بازی قرار نمیدادن. اولی که اینقدر بد بود فکر کردم باگ شده ریست چکپوینت کردم بعدش فهمیدم عه این باسه باید اینقدر بزنمش تا بالاخره بمیره :D غیر ازین ۲ بخش بقیه بازی خیلی خوب بود. محیط بازی هم نسبتا بزرگ بود و میشد توش چرخید برای پیدا کردن کالکتیبل و آپگریدای مختلف برای اسلحه و ماسک و لباس. یه مانستر جدید هم لطف کردن نشونمون دادن که خدا لعنتشون کنه :D خودتون ببینیدش تا قشنگ سورپرایز شید.

نکته جالب در مورد این دو dlc این بود که وقتی میدیدی کرکتری که باهاش بازی میکنی حرف میزنه خیلیییی خووب بود. یعنی دهنشو باز میکرد حرف میزد و جواب بقیه رو میداد جیگرم حال میامد :D

بی‌صبرانه منتظر نسخه‌ی بعدی یا حتی IP جدید ازین استودیو هستم. خیلی کارشون درسته. من به شدت از Metro Exodus و دو بسته‌ی الحاقیش لذت بردم. کاملا نفسگیر و جذاب و درگیر کننده. حتما حتما بازی رو با هدست بازی کنید که صداگذاریش لذت رو ۲چندان میکنه

موفق باشیم

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,532
بازی رو با DLCــها تموم کردم، گیم پلی بازی خوب بود همراه با ضعف ها و بعضا باگ در مورد سلاح و کاورگیری، روی درجه سختی رنجر هاردکور در مورد استراتژِی هایی که برای حمله در جاهایی که نمی شد با مخفی کاری پیش رفت بکار می بردم خیلی به چشم میومد، AI انمی ها اونطور که باید و شاید راضیم نکرد، گرافیک خوب بودو فریم دهی روی PS5 عالی،در مورد سند باکس شدن محیط اونم بیشتر در موسکو، این تصمیم با روایت بازی همخونی داره ولی نتونستن جز بخش های اصلی مراحل، روی بخش های فرعی طوری مانور بدن که لذت بخش باشه و صرفا علامت های سوال در نقشه که بیشتر مربوط به پاکسازی کمپ ها می شه به لذت ماجراجویی و کنکاش در محیط کمکی نمی کنه، صدای غژغژ کردن صندلی ماشین و فرمون نوستالژیک بود :D روایت بازی خوبه ولی به اواسط بازی که می رسه از تبوتاب میوفته و اون حس کنجکاوی در مورد وقایع رو از بین می بره، روایت خود کارکترها پرداخت خوبی داره جز آرتیوم که کلا دیالوگ نداره :| این مورد مطمئنا ضربه بدی به روایت بازی می زنه چون داستان محوره و دیالوگ هایی که بین کارکترها اتفاق میوفته بعضا زیاد و طولانیه و یک طرفه ادامه پیدا می کنه که باعث شد هیچ ارتباطی با آرتیوم نگیرم مثل یک تیکه چوب خشک بود! این مورد توی DLC سم برطرف شده و دیالوگ داره کارکتر، DLCسم باس های خوبی داره برخلاف بازی اصلی، تکنیک صدای چندکاناله افتضاحه و طرف بغل گوشته سرتو کافیه برگردونی تا صداش کامل حذف بشه! این مورد رو قشنگ گند زدن، صداپیشه های بازی خوبن، تنها صداپیشه ای که به کارکتر نمی خورد گیول بود که برای یک دختر شرقی ظریف مناسب نبود، درجه شرافت آرتیوم در طول بازی روی داستان و پایانش تاثیرگذاره که پلات بازی رو چند وجهی می کنه، یعنی تروفی های بازی رابطه مستقیمی با درجه شرافت شما داره و از این حیث می تونه شیوه بازی تون رو کامل از اکشن به مخفی کاری تغییر بده، چیزی که به بازی ضربه زده کلیشه ای شدنشه، بازی پتانسیل خودشو همون ابتدا نشون می ده ولی این پتانسیل همونجا باقی می مونه و در یک سری مراحل جستوگریخته برمی گرده، این مورد باعث شد حتی در قسمت های هیجان انگیز هم اون حسی که ابتدای بازی داشتم رو با پیشروی در داستان از دست بدم، امیدوارم در بازی بعدیشون به این موارد توجه کنن و یک بازی خطی با محتوای غنی تحویل بدن.
امتیاز من به بازی
7/10​

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,876
نام
malek
دوستان یه سوال.بین مترو و watch dogs legion میخام یکیشو بگیرم(حوصله و وقت یکیشو دارم).اونایی که هر دو رو تجربه کردن کدوم رو توصیه میکنن؟
البته اصل قضیه اینه میخام watch dogs بگیرم این رفیقمون گیر داده که بدترین انتخابه و هم گرافیکش از مترو داغونتره و هم گیم پلی.گفتیم اینجا مطرح کنیم ببینیم ملت چی میگن :)
البته نسخه ps5 شون

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان یه سوال.بین مترو و watch dogs legion میخام یکیشو بگیرم(حوصله و وقت یکیشو دارم).اونایی که هر دو رو تجربه کردن کدوم رو توصیه میکنن؟
البته اصل قضیه اینه میخام watch dogs بگیرم این رفیقمون گیر داده که بدترین انتخابه و هم گرافیکش از مترو داغونتره و هم گیم پلی.گفتیم اینجا مطرح کنیم ببینیم ملت چی میگن :)
البته نسخه ps5 شون

رفیقت که حق گفته ولی خب در آخر خودت باید تصمیم بگیری. مثلا من حتی واچ داگز مجانی هم نصیبم بشه زحمت نمیدم دانلودش کنم چه برسه به بازی کردنش. همون نسخه دوم رو هم بعد ۱ساعت پاک کردم :D اگه از ۲ نسخه قبلی مترو خوشت اومده ازین یکی هم خوشت میاد چون بیس گیم‌پلی و شوتینگ همونه فقط محیطای باز رو به بازی اضافه کردن که میشه توشون چرخید و خرتو پرت پیدا کرد در بیشتر مواقع! این نسخه از مترو یکی از بهترین تجربه‌های من بود ولی یه عده هم هستن که نتونستن ارتباط برقرار کنن با بازی و خیلی زود ولش کردن به خاطر همین بزرگ شدن محیط. البته بازی همچنان بخش‌های خطی داره.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
البته نسخه ps5 شون
اگه حوصله فضای آخرالزمانی اول شخص با چالش های زیاد رو داری مترو ولی اگه حوصله این داستانارو نداری میخوای یه بازی جهان باز فان بازی کنی زیادی ذهنتو درگیر نکنه واچ داگز با شناختی هم که از سلیقه ات دارم با جفتشون حال نمیکنی دراپشون میکنی:D

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
البته نسخه ps5 شون
۱۰۰ درصد مترو عالیه . واچ داگز مفتش گرانه

• Smile
Reactions: AM!R

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan
fov رو چه مقدار تنظیم کنم اوکیه ؟!
چون pc باز نیستم خیلی اندازش دستم نیست و اینم تقریبا جزو اولین بازی های اول شخصه که برا کنسول fov داره

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
fov رو چه مقدار تنظیم کنم اوکیه ؟!
چون pc باز نیستم خیلی اندازش دستم نیست و اینم تقریبا جزو اولین بازی های اول شخصه که برا کنسول fov داره
من که یادمه تغییر ندادم ولی ۱۰تا۱۵ بیشترش کنی دید بهتری هم میتونه بهت بده

• Like
Reactions: Efikiller

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر