Metro Exodus

نسخه جدید سری محبوب Metro در مراسم 2017 E3 و در کنفرانس مایکروسافت به طور غافلگیرانه ای معرفی شد!

وقایع بازی Metro Exodus در سال 2036 و در یک جهان آخرالزمانی که بیش از 20 سال پیش طی یک جنگ اتمی ویران شد جریان داد. بازی داستان نسخه قبلی یعنی Metro: Last Light و اندینگ 'Redemption' را ادامه می دهد. بازیکنان دوباره کنترل Artyom را بر عهده خواهند داشت که در خرابه های مسکو قدم میگذارد. شخصیت اصلی بعدی که در این نسخه بازخواهد گشت Anna هست که الان همسر Artyom شده است.

بازی توسط استودیو 4A Games در دست ساخت است و توسط Deep Silver در سال 2018 برای پلتفرم های PS4, Xbox One, PC منتشر میشود.

Last edited by a moderator:

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
از دیروز نسخه ps5 رو شروع کردم . باید بگم حسابی تو ذوقم خورده و ناراضی ام . گرافیک اونطوری که باید میبود نیست. سیستم گیم پلی و گان پلی خیلی کنده. شخصیتها به شدت بی روح و محیط کسل کننده. نمیدونم چجوری این بازی متای ۸۳ گرفته واقعا جای تعجب داره .

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
از دیروز نسخه ps5 رو شروع کردم . باید بگم حسابی تو ذوقم خورده و ناراضی ام . گرافیک اونطوری که باید میبود نیست. سیستم گیم پلی و گان پلی خیلی کنده. شخصیتها به شدت بی روح و محیط کسل کننده. نمیدونم چجوری این بازی متای ۸۳ گرفته واقعا جای تعجب داره .
داش،اولش اینجوریه،یکم طول میکشه از بازی خوشت بیاد و به گان پلی و حرکات خشک شخصیت اصلی عادت کنی،،مخصوصا اگه قبلش cod, battlefield,domm,بازی کرده باشی
اینم بگم هدف از بازی زنده موندنه،نباید مثل بقیه شوترا هرچی میبینی بکشی،بیشتر باید فرار کنی
منابع جمع کنی،چپتر اول و دوم محیطا بزرگن،سعی کن بیشتر با مخفی کاری بری
از نیمه بازی به بعد بازی خیلی جذاب میشه و پایانش شاهکاره تا مدت ها یادت میمونه

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
بازی مال نسل۸.گراف خوبیم داره.
جلوتر بری قشنگتر میشه

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
به اینا هوش مصنوعی داغون و طراحی دشمنان مزخرف رو هم اضافه کنید.
محیط سند باکس هم ضربه بدی به اتمسفر بازی زده.
هم چنین تدوین و میکس صدای بازی هم خیلی ضعیفه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Seventy One

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
داش،اولش اینجوریه،یکم طول میکشه از بازی خوشت بیاد و به گان پلی و حرکات خشک شخصیت اصلی عادت کنی،،مخصوصا اگه قبلش cod, battlefield,domm,بازی کرده باشی
اینم بگم هدف از بازی زنده موندنه،نباید مثل بقیه شوترا هرچی میبینی بکشی،بیشتر باید فرار کنی
منابع جمع کنی،چپتر اول و دوم محیطا بزرگن،سعی کن بیشتر با مخفی کاری بری
از نیمه بازی به بعد بازی خیلی جذاب میشه و پایانش شاهکاره تا مدت ها یادت میمونه
نتونستم تحمل کنم دیگه واقعا رو اعصاب بود ردش کردم رفت

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
به نظرم بین بازی هایی که آپگرید نسل جدید گرفتن این نسخه مترو یکی از بهتریناس . بازی رو تازه شروع کردم و همه چیش عالی بوده تا اینجا

• Like
Reactions: Jack cooper

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
دوستان برای این داستان لودینگ سنگین راه حلی پچی چیزی نیومده؟
جدا از لودینگ اولیه بعد از هر بار مردن هم خیلی طول میکشه تا دوباره لود کنه

اول فکر کردم مشکل از هارد کنسوله ولی بقیه بازیها رو بدون مشکل اجرا میکنه و مشکل از بازیه... بنظرم بازیش برنامه نویسی شلخته ای داره و اجراش برای کنسول سنگینه

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
دوستان برای این داستان لودینگ سنگین راه حلی پچی چیزی نیومده؟
جدا از لودینگ اولیه بعد از هر بار مردن هم خیلی طول میکشه تا دوباره لود کنه

اول فکر کردم مشکل از هارد کنسوله ولی بقیه بازیها رو بدون مشکل اجرا میکنه و مشکل از بازیه... بنظرم بازیش برنامه نویسی شلخته ای داره و اجراش برای کنسول سنگینه
من رو ps5 زدم همچی خوب بود البته نسبت بقیه بازیا روز اره یکم کندتره

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
من با ps4 بازی میکنم
هارد نسل قبل SSD نیست و سرعت لود پایینه ولی در این مورد هیچ ربطی ب هارد نداره و برنامه نویسی بازی مشکل داره
لست 2 با اونهمه جزئیات روی پی اس فور کلا ی لودینگ اولیه داشت و تمام
بهینه سازی بازی خیلی مهمه

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
من با ps4 بازی میکنم
هارد نسل قبل SSD نیست و سرعت لود پایینه ولی در این مورد هیچ ربطی ب هارد نداره و برنامه نویسی بازی مشکل داره
لست 2 با اونهمه جزئیات روی پی اس فور کلا ی لودینگ اولیه داشت و تمام
بهینه سازی بازی خیلی مهمه
بازیای سونی که اصلا ول کن فضایین تو همه زمینه :D

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام منم بازیش نکردم، میخوام اگه خوبه رو ps5 بگیرمش، لودینگ و گرافیکش خوبه رو ps5?

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر