Metascore predictions for 2020 upcoming games

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
pec8_wpaprqe7cqqprxvm9maxcb.jpg

خب دوستان همونطور هم که از عنوان تاپیک مشخصه بیاید دور هم میانگین امتیازات بازی‌های آتی سال ۲۰۲۰ رو پیش‌بینی کنیم ببینیم در نهایت کی میتونه دقیق‌تر و نزدیک‌تر از همه میانگین امتیازت رو پیش‌بینی کنه. لطفا رنجی پیش‌بینی نکنید و یک عدد دقیق بگید.
اول از خودم:D

The Last of Us Part 2 - 96
Cyberpunk 2077 - 94
Final Fantasy 7 Remake - 88
Elden Ring - 90
Iron Man VR - 84
Ghost of Tsushima - 85
Avengers - 78
Wasteland 3 - 79
Godfall - 75
Predator: Hunting Ground - 56
Outriders - 80
Halo Infinite - 91

بازی دیگه‌ای خاطرم نیست اگر چیزی هست و می‌دونید خودتون به لیست اضافه کنید.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
این حجم از امیدواری به فاینال 7 دقیقا از کجا نشات گرفته... نمیدونم شاید چون فکر کردید پرسونا 95،96 گرفته اینم میتونه... حتی اگه این نسخه کل بازی رو پوشش میداد هم بعید میدونم +90 میشد، چه برسه به این تیکه تیکه شدش.
............
خوشم میاد از tlou به جز یکی دو مورد هیچ کس انتظار متای زیر 94 نداره... امیدوارم ناتی داگ زیر بار فشار این همه انتظارات کمر خم نکنه

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
در این صورت باید یه بار دارک سولز بازی کنید و در صورتی که شک همچنان پا بر جا بود، دو بار بلادبورن رو به جا بیارید. البته یه دفعه-ش مستحبه ولی برای اطمینان از پاک و منزه شدن، یه بار دیگه به جا آورده میشه. و در نهایت توکل کنید به حضرت میازاکی و همکاران بلند مرتبه-ش که ما رو در این دوران سخت یاری کنن. آمین.
متا بلادبورن رو فقط خود حضرت با بلادبورن ۲ میتونه بزنه :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
The Last of Us Part 2 - 90
Cyberpunk 2077 - 94
Final Fantasy 7 Remake - 87
Elden Ring - 91 مگه امسال میاد اصلا؟
Iron Man VR - 65
Ghost of Tsushima - 82
Avengers - 84
Wasteland 3 - 86
Godfall - 70
Predator: Hunting Ground - 40
Halo Infinite - 89
Tell Me Why- 72
Gears Tactics - 79
Dying Light 2 -88
Minecraft Dungeons- 84
Outriders- 72

و یکسری بازی دیگه که به نظرم اونقدر ارزش دیگه ندارند و یکسری دیگه که منتظریم تایید بشن مثل نسخه جدید اساسینز و بازی جدیده حضرت برندن گرین

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
The Last of Us Part II - 93
Cyberpunk 2077 - 92
Final Fantasy VII Remake - 86
Avengers - 81
Gears Tactics - 83
Dying Light 2 - 85
Watch Dogs Legion - 77
Wasteland 3 - 87

این دو تا اونچنان گیم پلی نشون ندادن (یا ندیدم):
Ghost of Tsushima - 84
Tell Me Why - 80

و این دو تا هم تقریبا چیزی نشون ندادن و فعلا نمیشه یه عدد ثابت رو حدس زد :D
Halo Infinite - 88_92
Elden Ring - 85_89

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
اینو 91 گرفتی برای سوپاپ اطمینان یا واقعا نظرت همینه ؟ اگه واقعا 91 نظرته شرط میبندی ؟ :D
نه آقا سوپاپ اطمینانم کجا بود! :D اون‌طوری که می‌زدم ۸۰ و خورده‌ای، نه ۹۱ که امتیاز خیلی خوبیه!
به دو دلیل فکر می‌کنم بالاتر از این نمیشه. یکی خود ND که نمی‌دونم الآن در چه حال و روزی هست و یه سری از اصل کاری‌ها ازش جدا شدن (از جمله بروس استرلی) و شاید این قضیه یه ذره به بازی لطمه بزنه. البته بعید می‌دونم در اون حد تأثیر بذاره، ولی خب احتمالش هم هست که بی تأثیر نباشه.
یکی دیگه هم عزیزانی که برای معروف شدن و باحال نشون دادن خودشون ممکنه ۴ و ۵ بدن. :D برای The Last of Us و U3 امتیاز ۵ و ۶ داشتیم و برای U4 حتی ۴ هم داشتیم! الآن هم کافیه به جای اون دو تا امتیاز ۴ و ۵ که U4 گرفت، مثلاً پنج تا سایت این‌طوری امتیاز بدن تا میانگین یه ذره بکشه پایین.
یه سری بحث‌ها هم که اخیراً راه افتاده و بعید نیست روی بعضی منتقدهای درپیت تأثیر بذاره. مثلاً طرف توی نقدش بگه The Last of Us 2 بازی خیلی خوب و جالبیه و کلی هم حال کردیم، ولی آیا ارزشش رو داشته که انقدر کرانچ کنن و به بروبچ استودیو شلاق بزنن؟ خیر! پس بهش ۶ میدم!‌ :D به یاد اون نقدی که از U3 ثبت شده بود (یادم نیست توی متاکریتیک یا گیم رنکینگز) و طرف فکر کنم ۵ داده بود و با غم و غصه گفته بود سونی بهم بازی رو نداده و خودم رفتم سر کوچه کرایه کردم و برای همین بخش آنلاین رو تجربه نکردم! :))
الآن که گفتم آنلاین U3، یادم اومد TLoU2 آنلاین نداره و بعید نیست بابت این قضیه هم بهش گیر بدن و بگن نسبت به نسخه‌ی قبلی کمبود داره.
شرط‌بندی حرامه! :-"

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
همگی سلام
یه سریا چه بالا نمره دادین:D
چندتا از بازیا قشنگ عین هندوانه ی دربسته ان (کدوماش؟خودتون میدونین:D) و فقط دعا میکنم تو برجکمون نخوره:D

The Last of Us Part 2 - 93
Cyberpunk 2077 - 91
Streets of Rage - 81
Final Fantasy 7 Remake - 85
Elden Ring - 90
Ghost of Tsushima - 88
Avengers - 73
Godfall - 77
Dying light 2:84

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
the Last of Us Part II - 94
Final Fantasy VII Remake - 91 (حقش بالاتر از این حرفاست ولی:p )
Ghost of Tsushima - 88 ... حس میکنم هنوز نمیتونند به 90 برسن...یه گیم پلی کامل و یا نشون دادن نحوه آپگریدها و ... هم هنوز چیزی نمیدونیم

Avengers - 83

بقیشون حدسم نمیاد:-" همینم بسی برام سخت بود:))(فقط Halo بازم به 90 نمیرسه:-" 88~89 :-" )

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
نه آقا سوپاپ اطمینانم کجا بود! :D اون‌طوری که می‌زدم ۸۰ و خورده‌ای، نه ۹۱ که امتیاز خیلی خوبیه!
به دو دلیل فکر می‌کنم بالاتر از این نمیشه. یکی خود ND که نمی‌دونم الآن در چه حال و روزی هست و یه سری از اصل کاری‌ها ازش جدا شدن (از جمله بروس استرلی) و شاید این قضیه یه ذره به بازی لطمه بزنه. البته بعید می‌دونم در اون حد تأثیر بذاره، ولی خب احتمالش هم هست که بی تأثیر نباشه.
یکی دیگه هم عزیزانی که برای معروف شدن و باحال نشون دادن خودشون ممکنه ۴ و ۵ بدن. :D برای The Last of Us و U3 امتیاز ۵ و ۶ داشتیم و برای U4 حتی ۴ هم داشتیم! الآن هم کافیه به جای اون دو تا امتیاز ۴ و ۵ که U4 گرفت، مثلاً پنج تا سایت این‌طوری امتیاز بدن تا میانگین یه ذره بکشه پایین.
یه سری بحث‌ها هم که اخیراً راه افتاده و بعید نیست روی بعضی منتقدهای درپیت تأثیر بذاره. مثلاً طرف توی نقدش بگه The Last of Us 2 بازی خیلی خوب و جالبیه و کلی هم حال کردیم، ولی آیا ارزشش رو داشته که انقدر کرانچ کنن و به بروبچ استودیو شلاق بزنن؟ خیر! پس بهش ۶ میدم!‌ :D به یاد اون نقدی که از U3 ثبت شده بود (یادم نیست توی متاکریتیک یا گیم رنکینگز) و طرف فکر کنم ۵ داده بود و با غم و غصه گفته بود سونی بهم بازی رو نداده و خودم رفتم سر کوچه کرایه کردم و برای همین بخش آنلاین رو تجربه نکردم! :))
الآن که گفتم آنلاین U3، یادم اومد TLoU2 آنلاین نداره و بعید نیست بابت این قضیه هم بهش گیر بدن و بگن نسبت به نسخه‌ی قبلی کمبود داره.
شرط‌بندی حرامه! :-"

91 امتیاز خیلی خوبیه ، ولی نه برای TLOU II

ببین TLOU خب یه بازی فوق العاده بود و تونست متای 95 بگیره . چیزی که تا الان از Part II در ذهن همه ایجاد شده و حتی خود ND هم روش تاکید داره اینه که بلندپروازانه ترین ساخته شون هست و نمایش بازی هم که واقعا فوق العاده بوده ، واسه همین باید بهتر از 1 باشه .
درسته که همیشه متای بالاتر معنیش بهتر بودن بازی نیست ، ولی نه این اختلاف ، با تمام مواردی که بهش اشاره کردی، 91 معنیش اینه که در مجموع منتقدها به اندازه 1 ازش راضی نبودن ، بحث آنلاین هم تاثیرش روی این بازی خیلی کمه ، نسخه اولش هم با اینکه آنلاین خیلی خوبی داشت ولی موفقیتش رو مدیون بخش داستانی بازی بود .
مورد بعدی اینکه مثلا همین RE2 Remake که توی همین سبک پارسال منتشر شد و بنظرمن اصلا بازی فوق العاده ای نبود و میشه گفت یه بازی خوب یا حداکثر خیلی خوب بود و تازه Original هم نبود تونست 91 بگیره .
با همه ی این تفاسیر و مواردی که اشاره کردی که ممکنه تاثیر منفی بذاره ، من به هیچ وجه امتیاز زیر 92 براش متصور نیستم و نباید در بدترین حالت کمتر از 92 بشه .
این حکمش مثل شرط بندی تو سوارکاریه ، حلاله :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
متا بلادبورن رو فقط خود حضرت با بلادبورن ۲ میتونه بزنه :D
دارک سولز 2 متاش فقط یه نمره پایین تر از بلادبورنه:D و البته این خودش یکی از عجایب روزگاره که کلا دارک سولز 2 متاش فقط یه نمره پایین تر از بلادبورنه. به خصوص وقتی بفهمیم متاش بیشتر از 1 و 3 و سکیرو هست:))

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
The Last of Us Part 2 - 92
Cyberpunk 2077 - 92
Final Fantasy 7 Remake - 88
Ghost of Tsushima - 86
91 - Halo Infinite
87 - Wasteland 3
79 - Tell me why
57 - Predator: Hunting Ground
Fast and Furious Cross Roads - 38
Saints Row V - 87 (این هنوز فقط ساختش تایید شده ولی امیدوارم 2020 بیاد دیگه :D)
Avengers - 81
Godfall - 66
League of Maidens - 100 (GOTY :D )
Baldur's Gate 3 - 93

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر