Metascore predictions for 2020 upcoming games

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
pec8_wpaprqe7cqqprxvm9maxcb.jpg

خب دوستان همونطور هم که از عنوان تاپیک مشخصه بیاید دور هم میانگین امتیازات بازی‌های آتی سال ۲۰۲۰ رو پیش‌بینی کنیم ببینیم در نهایت کی میتونه دقیق‌تر و نزدیک‌تر از همه میانگین امتیازت رو پیش‌بینی کنه. لطفا رنجی پیش‌بینی نکنید و یک عدد دقیق بگید.
اول از خودم:D

The Last of Us Part 2 - 96
Cyberpunk 2077 - 94
Final Fantasy 7 Remake - 88
Elden Ring - 90
Iron Man VR - 84
Ghost of Tsushima - 85
Avengers - 78
Wasteland 3 - 79
Godfall - 75
Predator: Hunting Ground - 56
Outriders - 80
Halo Infinite - 91

بازی دیگه‌ای خاطرم نیست اگر چیزی هست و می‌دونید خودتون به لیست اضافه کنید.

آخرین ویرایش:

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
خداییش رای دادن به بازی‌ای که تا حالا نمایش گیم‌پلی نداشته به هیچ عنوان کار درست و اصولی‌ای نیست :D حتی اگه بخوایم با توجه به سابقه استودیو تصمیم بگیریم ولی خب بخاطر گُل روی زننده تاپیک الان امتیاز می‌دم و بعد از نمایش گیم‌پلی «در صورت لزوم» رای‌ام رو تغییر می‌دم :>

1. CP: 2077 94
  2. TLOU: Part ll 93
  3. H: Infinite 83
  4. DL 2 86
  5. GoT 86
  6. Elden Ring 91 (هر چند 2021 منتتشر می‌شه)
  7. Avengers 79
  8. GodFall 77

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
اخطار به کاربر به دلیل تلاش برای بر هم زدن فضای تاپیک و ایجاد Console Wars
The Last of Us Part 2 - 96
Cyberpunk 2077 - 88
Final Fantasy 7 Remake - 87
Elden Ring - 91
Iron Man VR - 77
Ghost of Tsushima - 89
Avengers - 81
Wasteland 3 - 80
Godfall - 83
Predator: Hunting Ground - 45
Outriders - 78
Halo Infinite - 82
Tell Me Why- 75

Last edited by a moderator:

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
نظری در مورد میانگین The Last of Us Part 2 نداری امیر؟ :-?
نه بازی نمیکنم بازی غیر اپن ورلد از اول این نسل که گذشت به شخصه. به جز یه استثنا u4 و ace combat 7
اینم مگه اینکه اپن ورلد بشه که دروغ نگم نمیدونم هست یا نه. البته علاقه شخصیمه اپن ورلد بودن خیلیا هستن برعکس اصلا دوست ندارن این اندازه اپن ورلد :D

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
نه بازی نمیکنم بازی غیر اپن ورلد از اول این نسل به شخصه. به جز یه استثنا u4 و ace combat 7
اینم مگه اینکه اپن ورلد بشه که دروغ نگم نمیدونم هست یا نه. البته علاقه شخصیمه اپن ورلد بودن خیلیا هستن برعکس اصلا دوست ندارن این اندازه اپن ورلد :D
خب اگر U4 زدی و باهاش مشکلی نداشتی من بعید میدونم Part 2 از لحاظ لول دیزاین و وسعت محیط کوچیکتر از U4 باشه. البته فکر کنم کلا با بازی‌های تم آخرالزمانی و تریلر حال نمیکنی. اون زمان سر نسخه اول هم با Victarion سر متا شرط بستی که باختی فکر کنم:D!

• Like
Reactions: Timeless One

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
خب اگر U4 زدی و باهاش مشکلی نداشتی من بعید میدونم Part 2 از لحاظ لول دیزاین و وسعت محیط کوچیکتر از U4 باشه. البته فکر کنم کلا با بازی‌های تم آخرالزمانی و تریلر حال نمیکنی. اون زمان سر نسخه اول هم با Victarion سر متا شرط بستی که باختی فکر کنم:D!
اخر زمانی نه چون مثلا zero dawn جز ۵ تا بازی اول نسل به شخصه برام :D با تم زامبی و apocalypse این مدلی ولی حق با توئه دوست ندارم چه بازی باشه چه فیلم :D

نه بابا یه چیز دیگه بود فکر کنم که یه لازانیا ازم گرفت :D

======
این‌مثل بازیه سال نمیشه شمرد و از اون کارا کرد فکر کنم چون هرکسی هر عددی میخواد میتونه بده. اگر‌پیشنهادی برای هیجان انگیز تر شدن دارین بدین تا ببینیم میشه انجام داد :D

• Like
Reactions: Love Console

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
ای کسایی که به ER نمره پایین تر از 9 دادید، آگاه باشید که با اولین نمایش گیم پلی، شماره در زمره دوزخیان خواهید بود.
من 89 دادم تکلیف چیه :D
slant magazine رو حساب کردم همونی که به سکیرو 4 داد

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
اخر زمانی نه چون مثلا zero dawn جز ۵ تا بازی اول نسل به شخصه برام :D با تم زامبی و apocalypse این مدلی ولی حق با توئه دوست ندارم چه بازی باشه چه فیلم :D

نه بابا یه چیز دیگه بود فکر کنم که یه لازانیا ازم گرفت :D

======
این‌مثل بازیه سال نمیشه شمرد و از اون کارا کرد فکر کنم چون هرکسی هر عددی میخواد میتونه بده. اگر‌پیشنهادی برای هیجان انگیز تر شدن دارین بدین تا ببینیم میشه انجام داد :D
به نظرم مثل ResetEra و جریان حدس دقیق تاریخ انتشار اطلاعات رسمی از PS5، روی آواتار و تگ شرط ببندیم. :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من 89 دادم تکلیف چیه :D
slant magazine رو حساب کردم همونی که به سکیرو 4 داد
در این صورت باید یه بار دارک سولز بازی کنید و در صورتی که شک همچنان پا بر جا بود، دو بار بلادبورن رو به جا بیارید. البته یه دفعه-ش مستحبه ولی برای اطمینان از پاک و منزه شدن، یه بار دیگه به جا آورده میشه. و در نهایت توکل کنید به حضرت میازاکی و همکاران بلند مرتبه-ش که ما رو در این دوران سخت یاری کنن. آمین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر