Metascore predictions for 2020 upcoming games

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
pec8_wpaprqe7cqqprxvm9maxcb.jpg

خب دوستان همونطور هم که از عنوان تاپیک مشخصه بیاید دور هم میانگین امتیازات بازی‌های آتی سال ۲۰۲۰ رو پیش‌بینی کنیم ببینیم در نهایت کی میتونه دقیق‌تر و نزدیک‌تر از همه میانگین امتیازت رو پیش‌بینی کنه. لطفا رنجی پیش‌بینی نکنید و یک عدد دقیق بگید.
اول از خودم:D

The Last of Us Part 2 - 96
Cyberpunk 2077 - 94
Final Fantasy 7 Remake - 88
Elden Ring - 90
Iron Man VR - 84
Ghost of Tsushima - 85
Avengers - 78
Wasteland 3 - 79
Godfall - 75
Predator: Hunting Ground - 56
Outriders - 80
Halo Infinite - 91

بازی دیگه‌ای خاطرم نیست اگر چیزی هست و می‌دونید خودتون به لیست اضافه کنید.

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,527
دارک سولز 2 متاش فقط یه نمره پایین تر از بلادبورنه:D و البته این خودش یکی از عجایب روزگاره که کلا دارک سولز 2 متاش فقط یه نمره پایین تر از بلادبورنه. به خصوص وقتی بفهمیم متاش بیشتر از 1 و 3 و سکیرو هست:))
>:)
تاپیک Elden Ring رو الان میدم بهت، لایقشی.
Screenshot-34-.png

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
در این صورت باید یه بار دارک سولز بازی کنید و در صورتی که شک همچنان پا بر جا بود، دو بار بلادبورن رو به جا بیارید. البته یه دفعه-ش مستحبه ولی برای اطمینان از پاک و منزه شدن، یه بار دیگه به جا آورده میشه. و در نهایت توکل کنید به حضرت میازاکی و همکاران بلند مرتبه-ش که ما رو در این دوران سخت یاری کنن. آمین.

همون دارک سولز هم متاش زیر 90 بود :-"
(و خب سابقه کوجیما نشون داده از روی اسامی پشت بازی نمیشه در مورد متای بازی درست حدس زد :-")

در مورد تلو 2 هم همون بلای تلو 1 سرش میاد و متاش حول 93 - 95 می چرخه :D البته نمیشه اسم اش رو بلا گذاشت اگه فکر میکنید زیر 95 شدن بلا است، ولی کلا اینا دست رو یه ژانری گذاشتن که بالای 90 شدنش به شرط کیفیت بالا کاری بسی راحت (در مقایسه با ژانر FPS و TRPG و Puzzle و...) ولی بالای 95 شدنش ملزم به سر و کله زدن با یه قشر خاصی از گیمرهاست که هنوزم فکر نمی کنن تلوی اولی هم چیز شاخی بوده و... :-??در هر صورت بعیده از نظر کیفی زیر همون تلوی یک باشه، اختلاف زمان عرضه و سخت افزار هم دوباره کمک می کنه... فقط باید دید اون قشر خاص چجور واکنش نشون میدن

Cyberpunk از 85 تا 98 متغیره جدا :D سیبلی که اینا هدف گرفتن اگه به هدف بخوره تیرشون یه کاری کردن کارستون حقیقتا! و باید دو ساعت دیگه باز گیم پلی بدن تا من مطمئن شم قبل امبارگو که زدن به هدف یا نه. همه چیز رو کاغذ از 2015 تا همین الانشم رویایی ـه

اگه این نینتندو هم درست درمون نشون میداد زلدای بعدی رو، حدس زدن سر اونم کلی جنبه های فان خودش رو داشت :D... ولی فعلا اونم احتمالا حسابش با همون Elden Ring ـه و رفته واسه 2021... دلمون رو صابون نمی زنیم8-|

دارک سولز 2 متاش فقط یه نمره پایین تر از بلادبورنه:D

کاملا حقشه :>

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
سایبر پانک هم خیلی دارید بی مهابا نمره میدید، اول اینکه ما نمیدونیم چقدر از لحاظ فنی پیشرفت کردن و تا چه مقدار مشکلات فنی ویچر 3 رو تو این بازی نمیبینم... و الان منتقدا سر مسائل فنی بیشتر دارن گیر میدن...
دوم اینکه بازی تم داره تمشم قراره با یه داستان اورجینال همراه باشه، صرفا یه بازی اکشن نیست، به راحتی پیاده کردن فانتزی هم نیست، سایبر پانکه، در آوردن یه سایبر پانک خوب به این راحتی ها هم نیست...

بعدم همچنان این fpsبودن بازی کاملا ضد حاله

ولی همین چالش پذیری cdp خودش قابل تحسینه

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
>:)
تاپیک Elden Ring رو الان میدم بهت، لایقشی.
Screenshot-34-.png
ای بابا چرا اینکارو کردی؟:D خودت که خوب داشتی بهش میرسیدی:D

در مورد بلادبورن من خودم میذارمش کنار سولز 1. یعنی لذتی که این 2تا بازی بهم دادن، چیزهایی که همیشه دوست داشتم توی گیمینگ ببینم، به صورت یه پکیج یک جا توی این 2تا بازی بود:D جو لاوکرفتی بلادبورن دیوانه کننده هست. هنوزم معتقدم از بین تمام آثاری که از لاوکرفت الهام گرفتن، هیچکدومشون نزدیک بلادبورن هم نمیشن:D
همون دارک سولز هم متاش زیر 90 بود :-"
(و خب سابقه کوجیما نشون داده از روی اسامی پشت بازی نمیشه در مورد متای بازی درست حدس زد :-")

کاملا حقشه :>
اتفاقا اصلا حقش نیست:D دیگه همه میدونن سولز 2 اصلا لیاقت اینکه نمره-ش بیشتر از بازی های خود میازاکی باشه (به غیر از بلادبورن) رو نداره:D البته بازی خیلی خوبیه اما اصلا دلم نمیخواد اون گیم پلی پر از باگ و اون اتمسفر ضعیفش رو دوباره تجربه کنم. واقعا با هیچ معیاری بهتر از بازی های به کارگردانی میازاکی نیست اصن:D
=========
راجع به متای بازی ها با اینکه خودم کلا متا رو قبول ندارم (بنا به دلایل شخصی) ولی خب منم میام نظرم رو میگم که بهتر از هیچی باشه:D:

The Last of Us Part 2 - 94
من احساس میکنم یه سری حواشی که پیرامون بازی هست ممکنه باعث بشه یه خرده توی نقدها تاثیر بذاره.
Cyberpunk 2077 - 90
والا نظر شخصیم اینه که نمیدونم چرا اینو اینقدر گنده میکنن:D میشه انتظار داشت یه عنوان خیلی خوب و خیلی بزرگ باشه (از نظر وسعت) ولی حقیقتا من چیز جدیدی نمیبینم توی این بازی. بیشتر برام انگار Deus Ex رو از همه طرف وسعت دادن باشن بهش.
Final Fantasy 7 Remake - 88
اینو احساس میکنم به خاطر اپیزودیک بودنش بهش گیر بدن:D ولی هر چقدر ریمیک RE3 به اصلش پایبند نبوده، این یکی انگار مو به مو خط کش گذاشتن همونو ریمیک کردن:D
Elden Ring - 92
:-"
واقعا امید و انتظار دارم یه چیز گولاخ میبینیم. میخوام ببینم بازم فانتزی های ذهنی من رو میاره اینجا یا نه:D ولی خب طبیعیه یه سری منتقد پیدا بشن بگن ما بازی رو با چیت و ترینر تموم کردیم از بس سخت بوده، پس 5/10:))
Ghost of Tsushima - 90
اینو واقعا منتظر هستم و یقین دارم یه بازی عالی میبینیم:D فقط ممکنه مبارزاتش مورد نقد واقع بشه مگر اینکه یه تغییر اساسی تا روز عرضه ازش ببینیم.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
The Last of Us 2: 97
Cyberpunk 2077: 90
Halo Infinite: 89
Dying Light 2: 90
Ghost of Tsushima : 83
Final Fantasy VII: 88
Gears Tactics: 85
Wasteland 3: 88
Avengers: 77
Tell Me Why: 80
Watch Dogs: Legion: 78
Elden Ring: 92
Godfall - 65
Outriders - 80
Sakura Wars - 72
Yakuza: Like a Dragon - 86

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
The Last of Us Part II 99 (یه تنوعی ایجاد شه :D)
Ghost of Tsushima 88
Marvel's Avengers 79
Cyberpunk 2077 91
Dying Light 2 92 (با همه وجود امیدوارم همچین متایی بگیره بازی واقعا جذاب و خوش ساخته، ولی خوشبینانه هست 87 واقع بینانه تره :( )
Halo Infinite 83
Elden Ring - 89 (اینبار ظاهرا قراره به TES و ویچر نزدیک تر بشه و مستقیم با این بازی مقایسه بشه، ببینیم میتونه موفقیت +90 رو تکرار کنه یا نه)
Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 - 63

بیشترین جوایز GOTY رو هم Cyberpunk 2077 می بره...

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
TLOU Part 2 : 95
Halo Infinite : 94
Cyberpunk 2077: 93
Avengers : 75
Gears Tactics : 88
Ghost of Tsushima: 88-89
Elden Ring : 91
Wasteland:88
Godfall: 75
WatchDogs Legion : 83
Outriders : 80
Tell me Why: 85

نامزد های گوتی :

Halo infinite - TLOU PII - Cyberpunk 2077 - Elden Ring - Ghost of Tsushima ( البته بعضی بازی ها تاریخ انتشارشون ممکنه بعد فصل جوایز باشه )

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
91 امتیاز خیلی خوبیه ، ولی نه برای TLOU II

ببین TLOU خب یه بازی فوق العاده بود و تونست متای 95 بگیره . چیزی که تا الان از Part II در ذهن همه ایجاد شده و حتی خود ND هم روش تاکید داره اینه که بلندپروازانه ترین ساخته شون هست و نمایش بازی هم که واقعا فوق العاده بوده ، واسه همین باید بهتر از 1 باشه .
درسته که همیشه متای بالاتر معنیش بهتر بودن بازی نیست ، ولی نه این اختلاف ، با تمام مواردی که بهش اشاره کردی، 91 معنیش اینه که در مجموع منتقدها به اندازه 1 ازش راضی نبودن ، بحث آنلاین هم تاثیرش روی این بازی خیلی کمه ، نسخه اولش هم با اینکه آنلاین خیلی خوبی داشت ولی موفقیتش رو مدیون بخش داستانی بازی بود .
مورد بعدی اینکه مثلا همین RE2 Remake که توی همین سبک پارسال منتشر شد و بنظرمن اصلا بازی فوق العاده ای نبود و میشه گفت یه بازی خوب یا حداکثر خیلی خوب بود و تازه Original هم نبود تونست 91 بگیره .
با همه ی این تفاسیر و مواردی که اشاره کردی که ممکنه تاثیر منفی بذاره ، من به هیچ وجه امتیاز زیر 92 براش متصور نیستم و نباید در بدترین حالت کمتر از 92 بشه .
این حکمش مثل شرط بندی تو سوارکاریه ، حلاله :D
حرف‌هات رو قبول دارم نیما، ولی باز حس می‌کنم در همون حد ۹۱ یا حداکثر ۹۲ میشه. :D U4 هم ۹۳ شد و در اون حد اختلاف نیست بین ۹۱ با ۹۳. :D
شرط‌بندی سر بازی‌ای که خودت هم عاشقش باشی خیلی سخته! :-" یعنی از یه طرف دوست دارم خفن‌ترین امتیازهای ممکن رو بگیره و از اون طرف اگه شرط‌بندی کنم، ناخودآگاه یه نقطه‌ی تاریکی ته دلم پیدا میشه که میگه میانگینش ۹۱ بشه که شرط رو ببری!‌‌‌ :|‌ برای همین ولش کنیم!‌ :D

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,239
از اونجایی که یه سری از بازیهایی که توی لیست اومده تاریخ دقیق انتشاری نداره من یکم دست درازی میکنم یکم تخیلی ترش میکنم تا فیوریت های خودمم بگنجونم:D
96- The Legend of Zelda BoTW2
خب این که احتمالش زیر یک صدم درصده:D ولی اگه بیاد قطعا واویلا میشه:D
94- TLoU part 2
بنظر میاد گیم پلی در این شماره عمیقتر شده ولی من همچنان به نمایش های از پیش تعیین شده بازی اونقد اطمینان ندارم. منتقدها قطعا استقبال خیلی خوبی ازش میکنن.
93- Cyberpunk 2077
مورد انتظار ترین بازی تایید شده 2020 برای من. دوست داشتم بیشتر براش پیش بینی کنم ولی یه سری ترسها هم براش دارم. امیدوارم این تاخییری که براش زدن به پولیش شدن بهتر بازی کمک کنه
91- Elden Ring
اینم معلوم نیست بیاد ولی دوست داشتم باشه:D بنظر میاد استاد میخواد یه اثر دیگه در حد دیمنز سولز و دارک سولز 1 دوباره خلق کنه و صنعت بازی رو کنفیکون کنه بازم:D
90- Dying light 2
نمایش بازی واقعا بینظیر بود و کلی لذت بردم. تازه شماره اولش هم بازی نکردم ولی این خیلی امیدوار کننده بود:D ویژوالی از بقیه رقبای اصلیش عقبتره هنوز
89- Hellblade 2
شماره اول هلبلید یکی از بهترین بازیهای این نسل برام شد. تنها دلیلی که فک میکنم ممکنه بالای 90 نتونه بگیره، اسکیل احتمالا کوچیک بازی هستش. به هر حال هر چی هم باشه بشدت منتظرشم
88- Final Fantasy 7 Remake
نمایش ها که واقعا جذاب بوده ولی من نمیدونم اسکیل دنیای بازی با توجه به این که فقط توی میدگار هستش چقدره. اصلا چقدر محتوای بدردبخور داره و چقدر خطیه. همه اینها میتونه رو نظر منتقدا هم تاثیر بزاره
88- Halo Infinite
حرف و حدیث پشت بازی زیاده، از یه طرف هزینه و تایمی که براش گذاشته شده وحشتناک بالائه و از طرف دیگه وسط ساخت یه سری از اعضای کلیدی از استودیو رفتن. به هر حال تا نمایش گیم پلی نمیشه قطعی گفت و صرفا بر اساس تجربیات قبلی 343 باید حدس بزنم
85- Street of Rage 4
حضرت عشق:D دست بالا دارم پیش بینی میکنم امیدوارم بد از آب در نیاد
84- Ghost of Tsushima
ویژوالی جز زیباترین های نسله ولی عمق گیم پلی هنوز معلوم نیست چقدره. کامبت سیستم بازی زیاد چنگی به دل نمیزد.
81- No More Heroes 3
اینم بسیار بهش امید دارم ایشالا خوب از آب در بیاد:D
79- Iron Man VR
بازی VR زیاد نمیشه انتظاری داشت:D شاید این خوب در بیاد:D
77- WatchDogs Legion
از یوبیسافت انتظار خاصی ندارم اینم بنظرم جایی نمیره:D
76- Avengers
اینم نمایشهاش خوب نبود همینم بیاره شانس آورده بغیر اینکه معجزه ای بشه:D
73- Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2
میدونم این بازی فن های کالت سرسنگینی داره ولی نمایش های بازی اصلا خوب نبود و هیچ پولیشی نداشت. ایشالا که خوب در بیاد
71- Gods & Monsters
یه ریپ آف از زلدا توسط یوبیسافت:D چیز بیشتری نمیشه گفت:D
69- Godfall
تنها جنبه مثبت بازی این میتونه باشه که چنین متایی بگیره :D

بازم بازی هست ولی دیگه حال نداشتم بنویسمشون:D

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,030
نام
نیما
حرف‌هات رو قبول دارم نیما، ولی باز حس می‌کنم در همون حد ۹۱ یا حداکثر ۹۲ میشه. :D U4 هم ۹۳ شد و در اون حد اختلاف نیست بین ۹۱ با ۹۳. :D
شرط‌بندی سر بازی‌ای که خودت هم عاشقش باشی خیلی سخته! :-" یعنی از یه طرف دوست دارم خفن‌ترین امتیازهای ممکن رو بگیره و از اون طرف اگه شرط‌بندی کنم، ناخودآگاه یه نقطه‌ی تاریکی ته دلم پیدا میشه که میگه میانگینش ۹۱ بشه که شرط رو ببری!‌‌‌ :|‌ برای همین ولش کنیم!‌ :D

اتفاقا همین U4 یکی دیگه از دلایلی هست که میشه به امتیاز Part II خوشبین تر بود ! U4 شماره چهارم Uncharted بود که خب میدونی چهارمین نسخه از یک بازی خیلی سخته که همچنان بتونه کیفیتش رو حفظ کنه ، مخصوصا با اون شماره 2 ش که انتظارات رو خیلی بالا برد . و همچنین مشکلاتی که سر ساختش وجود داشت و دور ریختن کل چیزی که زیر نظر Amy Hennig ساخته شده بود .
با این حال با وجود دو تا دیوونه ای که بهش 4 و 5 دادن باز 93 شد !!
خلاصه اینکه من اصلا نمیتونم به هیچ وجه به زیر 92 رضایت بدم ، تازه 92 هم زبونم لال میگم ، دلم با 94 به بالاست :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر