Metal Gear Solid V: The Phantom Pain | Xbox 360

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
آره گرافیکشون خیلی بالاست.ولی مطمئنم روی 360 اجرا میشه.

مگه به قدرت 360 شک دارید ؟

درسته. اگه کوجیما سازنده بازی هست چنان گرافیکی روی کنسول های فعلی ارائه بده با این بازی که فک ها بخوره زمین و دیگه جمع نشه!

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
ولی دلم برای بعضی هاتون میسوزه mgs4 رو نرفتین الان اینو میرین!!!:d

میگم دوس داری بگوم بری تاپیک خودت.:D(شوخی) من نسخه ی 4 رو بازی کردم ولی اصلاً بهم نچسبید.نمیدونم بعضی ها چجوری فن جون جونی این بازین.:-/

-
گرافیک فوق العادس.خصوصا ریش های اسنیک.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
ولی دلم برای بعضی هاتون میسوزه mgs4 رو نرفتین الان اینو میرین!!!:d
دل سوختن داره؟!:|
این اصلا ربطی به MGS 4 داره که شما برای کسایی که نسخه چهارم رو بازی نکردن دل می‌سوزونی؟!
جدیدا یه کامنتایی رو آدم می‌خونه دوست داره با سر بره تو دیوار:|

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
این اصلا ربطی به MGS 4 داره که شما برای کسایی که نسخه چهارم رو بازی نکردن دل می‌سوزونی؟!

بابا چنبه هم جنبه های قدیم.:D بابا بیچاره خواسته یه حالی بهتون بده و باهاتون شوخی کنه.:|:D

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
اهان دیگه اینجا رو اشتب اومدی:dتو بازی یه سری اطلاعات از همون زمان big boss و همراهانش و سرونشت بعضی از شخصیت ها رو میده که ممکنه این gz رو ببری اصلا متوجه نشی چی به چیه!!!:|

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,107
نام
آریا
گرافیک باور کردنی نیست ! فقط یه سوال کات سین ها ریل تامه؟:-/
Realtime ترین Cutscene های هر نسل رو معمولآ MGS داره ! :D
توی قبلی ها که میتونستی دوربین رو یه ذره این ور اون ور کنی و زوم کنی و حتی بعضی جاها وسط Cutscene یه دکمه که میزدی ، وارد یه زاویه دیگه میشد و مثلآ از توی دوربین نشون میداد. توی MGS4 که دیگه ترکونده بودن ! :D به جز حرکت و زوم کردن دوربین ، وسط Cutscene دسته رو تکون میدادی رنگ لباس Snake تغییر میکرد ! حالا اون به کنار ، یه جاهایی توی هواپیما Cutscene نشون میداد و تو میتونستی در همون حال با یه روبات توی محیط حرکت کنی !!! یعنی Cutscene داشت پخش میشد و تو هر جای محیط که میخواستی میرفتی !! :D

یه تیکه توی این ویدئوی GZ دیدم که نشون میده این یکی هم Realtime هست. اینجا رو توی ویدئو با دقت ببینین :

اون تیکه که مشخص کردم یه لحظه سایه هاش یه جوری میشن و تکون میخورن !
ولی من همچنان مطمئنم روی کنسول های این نسل همچین گرافیکی رو نمی بینیم ! یه چیزهاییش رو میشه روی کنسول ها آورد ولی مجموعش رو نه.

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
ولی من همچنان مطمئنم روی کنسول های این نسل همچین گرافیکی رو نمی بینیم ! یه چیزهاییش رو میشه روی کنسول ها آورد ولی مجموعش رو نه.

ولی ما کماکان معتقدیم این بازی می تونه با این گرافیک تو این نسل بیاد.:d

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
با توجه به آرم fox روی لباسبدن بیگ باس ( و همچنین علام xof که روی بدن بقیه بود ) میشه نتیجه گرفت داستان بازی برمیگرده به زمانیکه بگ باس عضو گروه foxhound بود و هنوز ارتش مستقل outer heaven رو تشکیل نداده بود ؟

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,113
نام
مصطفی
Realtime ترین Cutscene های هر نسل رو معمولآ MGS داره ! :D
توی قبلی ها که میتونستی دوربین رو یه ذره این ور اون ور کنی و زوم کنی و حتی بعضی جاها وسط Cutscene یه دکمه که میزدی ، وارد یه زاویه دیگه میشد و مثلآ از توی دوربین نشون میداد. توی MGS4 که دیگه ترکونده بودن ! :D به جز حرکت و زوم کردن دوربین ، وسط Cutscene دسته رو تکون میدادی رنگ لباس Snake تغییر میکرد ! حالا اون به کنار ، یه جاهایی توی هواپیما Cutscene نشون میداد و تو میتونستی در همون حال با یه روبات توی محیط حرکت کنی !!! یعنی Cutscene داشت پخش میشد و تو هر جای محیط که میخواستی میرفتی !! :D

اون تیکه که مشخص کردم یه لحظه سایه هاش یه جوری میشن و تکون میخورن !
خوب آریا منم مشکلم همینه دیگه :d. میدونم کات سین های سری MGS ریل تامه ولی خدایی تو کتم نمیره این یکی هم ریل تام باشه ! نورپردازی خیره کننده ، فیزیک لباس باورنکردنی (واسه این نسل البته :d ) مدلینگ های معرکه و . . .
جداً گفتم اگه ریل تام باشه و بتونن رو کنسول چنین چیزی رو ارائه بدن شخصاً ترجیح میدم این نسل یکی دو سال دیگه ادامه پیدا کنه :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر