Metal Gear Solid V: The Phantom Pain | Xbox 360

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
کوجیما تازگیا خیلی رو اعصباها... قابلیت نصب روی فلش بنا به دلایل اینکه خودش هم نمیدونه از بازی حذف کرده! هی دلیل منطقی ای هم برای این کارو نیاورده!)x

کم کم داره میره رو اعصاب و اون محبوبیت خودش رو هم داره از دست میده ...

Shazem

کاربر سایت
Dec 3, 2013
316
نام
Ali
کوجیما تازگیا خیلی رو اعصباها... قابلیت نصب روی فلش بنا به دلایل اینکه خودش هم نمیدونه از بازی حذف کرده! هی دلیل منطقی ای هم برای این کارو نیاورده!)x

کم کم داره میره رو اعصاب و اون محبوبیت خودش رو هم داره از دست میده ...

محبوبیت بخاطر اجازه دادن نصب بازی رو فلش بدست میاد؟ :|

Sent from my ST27i using Tapatalk

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین

:خیر‌، ولی با عدم درنظر گرفتن یه بخشی از طرفداران سری امکان خدشه دارشدنش هست.
این بخثای مربوط ب کوجیما و عدم نصبش روی کولدیسکم بهتره ک دیگه تموم شه چون دیگه واقعا تاپیک داره منحرف میشه...

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza

نه خیر... ولی اگه بحثِ مقدار قیمتی که برای بازی در نظر گرفته شده + مدت زمان گیم پلی + کنار گذاشتن و یابهتره بگم اخراج David Hayter + تغییراتی که توی بازی دادن و باعث شده بازی از اصالتش دور بشه (این مورد رو خیلی از فن های قدیمی بازی اعلام کردن) و چند مورد دیگه رو اضافه کنی بله!

میدونی مشکل چیه ؟ مشکل اینکه شماها از ایشون دارین بت میسازین... آقا کارگردان بزرگی قبول! یکی از بهترین فرانچیز ها رو خلق کرده قبول! ولی دیگه نباید از یه نفر بت بسازین...

در ضمن چون شما شما هم اگه یه 360 بدون هارد داشتی مطمئنا بخاطر کار کوجیما شاکی میشدی چون هیچ دلیل منطقی ای برای این کارش نیاورده و اصلا هم نمیتونه بیاره!

این بحث هم به نظرم بهتره همین جا تموم بشه و کش پیدا نکنه. به هر حال کاری بود کخه جناب کوجیما انجام داد و مثل قضیه قیمت بازی ... کاریش هم نمیشد کرد ...

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
لعنت به این زندگی ... بازی رو فلش نصب نمیشه ... نمیدونم این قضیه چرا جدیدا مد شده داره دیوونم میکنه

خوب یک میلیون و خورده ای کنسول داری برو یه صد و خورده ای بده یه هارد بگیر دیگه ناراحت نکنی خودت رو ها

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
مرحله رايدن هم بالاخره عبن آدم تموم كردم
لامصب اون انسچر ها هيچي حاليشون نبود بايد حتما پودرشون ميكرديم :|
يه قتل عام كامل تو كمپشون كرديم

Sent from my iPhone using Tapatalk

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
لعنت به این زندگی ... بازی رو فلش نصب نمیشه ... نمیدونم این قضیه چرا جدیدا مد شده داره دیوونم میکنه
دو راه بیشتر نداری. 1: منتظر نسخه PC بمونی. 2: صبر کنی کونامی یه آپدیت چیزی بده که این محدودیت رو ور داره. ولی از اونجایی که کوجیما مخصوصا این کارو کرده که بازی با وجود حجم کمش قابلیت نصب رو فلش رو نداشته باشه بعید میدونم این اتفاق بیوفته.

خوب یک میلیون و خورده ای کنسول داری برو یه صد و خورده ای بده یه هارد بگیر دیگه ناراحت نکنی خودت رو ها

نه دیگه! کسی که دویست خورده ای پول کنسول میده هیچ موقع نمیاد واسه کنسول نصل قبلی که دیگه عمرش تموم شده صد و خورده ای پول بده هارد بخره. مگه اینکه پول اضافه داشته باشه و ننه بابای پولدار داشته باشه که اون بحثش جداست ...

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,114
نام
آرمان
آپدیت جدید به حجم 167 مگ اومده که مرحله Deja Vu رو به بازی اضافه می کنه ، پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید

هم از لایو میتونید بگیرید و هم از سایت xbuc.net

shockwave

کاربر سایت
Apr 15, 2010
170
نام
reza
دوستان من هارد داخلی ندارم فقط هارد اکسترنال دارم بازی روش میزارم میره داخل میره برای نصب اما خطا میده باید چطوری بازی روی هارد اکسترنال بریزم من این مورد بلد نیستم
[h=1][/h]

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دوستان تو مرحله top secret
يه جا يه اسنچر داره ديدباني ميده
دودش كه ميكنيم چراغ ديدباني شبيه مارك كوجيما ميشه
رو ديوار سمت راست هم يه دايره سياه هست كه چراغ رو ببريم وسطش مارك كامل ميشه
بعدش رايدن ميگه
هيدئو كوجيما پروداكشن ال اي
اون به دردي نميخوره؟
هرچي گشتم نه پورتالي ديدم دورش نه چيزي

دوستان من هارد داخلی ندارم فقط هارد اکسترنال دارم بازی روش میزارم میره داخل میره برای نصب اما خطا میده باید چطوری بازی روی هارد اکسترنال بریزم من این مورد بلد نیستم

جوابش سادست :)
نميشه

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر