Metal Gear Solid V: The Phantom Pain | Xbox 360

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
بازی یک مپ بیشتر نداره ولی همین یک مپ هم خیلی خوب و واقعا شاهکار هست
هوس مصنوعی واقعا چیزیه که از همه بیشتر خودش رو نشون میده
هیچ سرباز یا هیچ وسیله ای تو بازی قابل پیش بینی نیست و هر لحظه امکان داره یه اتفاق جالب تو بازی بیفته
مثلا به گارد و میکشی و خیالت راحت میشه که اون دور و ور دیگه کسی نیست ناگهان یه گشتی با ماشین سر میرسه و همه چیز خراب میشه

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
واو

مرحله ی اضافه ای که با گرفتن آرم های xof باز میشد بزرگترین هایپی بود که این بازی میتونست داشته باشه طوری که من اگه یه سری چیزا رو اسپویل نکنم منفجر میشم
تو شروع مرحله هلیکوپترمون رو میبینیم که داره به سمت همون جای همیشگی میره
بعد دوربین هلیکوپتر رو نشون میده که علاوه بر اسنیک و اون مامور یک نفر دیگه هم داخل هلیکوپتر هست
توضیحاتی در مورد ماموریت داده میشه و بعد دوربین میره تو دید اول شخص فردی که توی هلیکوپتر همراه اسنیک هست که حالت رباتیک هست چشمش
بعد اسنیک شمشیر رایدن رو بهمون میده و ما اون رو با دست پس میزنیم و یه تفنگ بر میداریم
بعدش همراه با تغییر موسیقی به موسیقی اصلی نسخه ی قبلی metal gear rising رایدن با موهای سیخ سیخی و لباس خفنش از هلیکوپتر میبره پایین
وااااقعا لحضه ی با شکوهی بود :-o
تجربه ی شخصیت رایدن با این گیمپلی و همچنین یک مسلسل به جای شمشیر وحشتناکش با اون سرعت دویدن معرکه و ... معرکه ترین هایپ این بازی بود :-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o
فوق العاده بود
باید همه ببینید تا بفهمید چی میگم
خیلی جالب بود
با تچکر :D

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دوستان من یه سری ابهامات دارم
تا جایی که من متوجه شدم بیگ باس پدر اسنیک هست
دو برادر دیگه ی اسنیک در قید حیات نیستن :|
ولی نمیدونم رابطه ی بین بیگ باس و اسنیک خوبه یا بده؟
چند تا گروه تو این بازی وجود دارن (مثلا مثل جی تی ای که گنگ هی مختلف بودن که همشون با هم درگیر بودن اینم همونطوره؟ یعنی دشمنان ما هم با هم دشمنی دارن؟)
رایدن با اسنیک اینا چه نسبتی داره
مگه mgr با mgs جدا نیست کلا؟
سایبورگ چیه؟ کیه؟ چیکارس؟
فانتوم پین شخصیتش بیگ باسه یا اسنیک
و در آخر این شخصیت کنونی بیگ باسه یا اسنیکه؟
و در مورد گیمپلی:
تو تجربه کوتاهی که از پیس واکر داشتم موقع حرف کشیدن اگه حرف نمیزدن یکم گلوشونو فشار میدادیم تا دردشون بیاد بعد حرف بزنن
تو این بازی تا میام گلوشونو فشار بدم بیهوش میشن :|
تو پیس واکر وقتی کاور میگرفتم میتونستم با ضربه زدن به کاورم حواس دشمن رو به سمت خودم پرت کنم
الان چی؟
نمیشه گیمپلی اون mgs که اولش داخل کشتی هست رو مثل همین تغییر بدیم؟
-_-_-_-_-_-یادمه پدرم یه mgs رو ps1 بازی میکرد که شروعش با لباس غواصی میرفتیم یه جایی
دشمنا هم یه چیزی شبیه گونی سیب زمینی رو سرشون بود که دوتا چشم داشتن
اون کدوم نسخه ی بازیه؟
و در آخر یه تاپیک که تریویا و داستان این بازی رو داشته باشه معرفی کنید لطفا ممنون میشم.

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
دوستان من یه سری ابهامات دارم
تا جایی که من متوجه شدم بیگ باس پدر اسنیک هست
دو برادر دیگه ی اسنیک در قید حیات نیستن :|
ولی نمیدونم رابطه ی بین بیگ باس و اسنیک خوبه یا بده؟
چند تا گروه تو این بازی وجود دارن (مثلا مثل جی تی ای که گنگ هی مختلف بودن که همشون با هم درگیر بودن اینم همونطوره؟ یعنی دشمنان ما هم با هم دشمنی دارن؟)
رایدن با اسنیک اینا چه نسبتی داره
مگه mgr با mgs جدا نیست کلا؟
فانتوم پین شخصیتش بیگ باسه یا اسنیک
و در آخر این شخصیت کنونی بیگ باسه یا اسنیکه؟
و در مورد گیمپلی:
تو تجربه کوتاهی که از پیس واکر داشتم موقع حرف کشیدن اگه حرف نمیزدن یکم گلوشونو فشار میدادیم تا دردشون بیاد بعد حرف بزنن
تو این بازی تا میام گلوشونو فشار بدم بیهوش میشن :|
تو پیس واکر وقتی کاور میگرفتم میتونستم با ضربه زدن به کاورم حواس دشمن رو به سمت خودم پرت کنم
الان چی؟
نمیشه گیمپلی اون mgs که اولش داخل کشتی هست رو مثل همین تغییر بدیم؟
-_-_-_-_-_-یادمه پدرم یه mgs رو ps1 بازی میکرد که شروعش با لباس غواصی میرفتیم یه جایی
دشمنا هم یه چیزی شبیه گونی سیب زمینی رو سرشون بود که دوتا چشم داشتن
اون کدوم نسخه ی بازیه؟
و در آخر یه تاپیک که تریویا و داستان این بازی رو داشته باشه معرفی کنید لطفا ممنون میشم.

تا همین سایت داستان کامل متال گیر هست. یه جستجو کوچیک کن
اون متال گیر هم متال گیر یک بوده

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
بیگ باس فکر کنم بخاطر سن بالایی که داشت جان در جان آفرین تسلیم می کنه :d
در واقع دلیل اصلی مرگ ایوا و آسلات و همچنین بیگ باس ویروس FOXDIE ایی بوده که از بدن اسنیک به بدن اونها شیوع پیدا کرده:d

سایبورگ ها در واقع انسانهایی هستن که بیشتر اجزای بدنشون به اجزای مکانیکی تعویض شده!رایدن،گری فاکس،تمام دشمنها توی MGR و ....اینا همشون سایبورگ حساب میشن!

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
608
نام
احمد رضا
سلام دوستان من یه مشکل عجیب با این بازی دارم

من ground zero رو خریدم .. بازی سالمه ..اون حجم نصبی هم کامل نصب میشه ..داخل منوی بازی بعد از نصب میگه زبان بازی رو انتخاب کنید .اونم انتخاب میکنم بعدش دیگه هیچ منویی از بازی نمیاد و فقط خود بیگ باس رو نشون میده ثابت ؟؟؟؟؟!!!!!یعنی هیچ منویی برای انتخاب مرحله و ...نمیاد

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
سلام دوستان من یه مشکل عجیب با این بازی دارم

من ground zero رو خریدم .. بازی سالمه ..اون حجم نصبی هم کامل نصب میشه ..داخل منوی بازی بعد از نصب میگه زبان بازی رو انتخاب کنید .اونم انتخاب میکنم بعدش دیگه هیچ منویی از بازی نمیاد و فقط خود بیگ باس رو نشون میده ثابت ؟؟؟؟؟!!!!!یعنی هیچ منویی برای انتخاب مرحله و ...نمیاد

خوب دوست عزیز start رو بزن وارد منو میشه

علیرضا 10

کاربر سایت
Jun 24, 2013
180
خیلی جالب بود که خود کوجیما هم تو بازی بود. توی یکی از مراحل فرعیش بود. آخرش باحال بود اونجا که عینکشو عوض میکنه میگه اسنیک چرا انقدر طولش دادی ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر