Metal Gear Solid HD Collection | Xbox 360

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
فن های بازی جواب بدند. من تازه بازی رو تهیه کردم به ترتیب از کدوم نسخه شروع کنم؟! آخه MGS3 به گذشته بر میگرده ولی داستانِ MGS2 مال سال های 2007 اون ورا هست. از اون ور هم MGS:PW رو هم داریم! به ترتیب کدوما رو برم؟!

خواهشا فقط فن ها تعصبی این سری جواب بدند!:D

bob_omniscient

کاربر سایت
Apr 23, 2010
174
نام
babak
فن های بازی جواب بدند. من تازه بازی رو تهیه کردم به ترتیب از کدوم نسخه شروع کنم؟! آخه MGS3 به گذشته بر میگرده ولی داستانِ MGS2 مال سال های 2007 اون ورا هست. از اون ور هم MGS:PW رو هم داریم! به ترتیب کدوما رو برم؟!

به ترتیب زمان اتفاقات میشه
MGS3-MGS:PW-MGS:SOL

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,024

به نظره من به ترتیب همون PW,3,2 بری بهتره,از 3 به PW که شکی نیست از 2 به 3 ام بری بهتره از این نظر که چون 3 چند سال بعد از 2 اومد و از لحاظ گیم پلی و گرافیک کامل تره ممکنه اول 3 رو بری بعد 2 یکم توو ذوق بزنه!

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
به نظره من به ترتیب همون PW,3,2 بری بهتره,از 3 به PW که شکی نیست از 2 به 3 ام بری بهتره از این نظر که چون 3 چند سال بعد از 2 اومد و از لحاظ گیم پلی و گرافیک کامل تره ممکنه اول 3 رو بری بعد 2 یکم توو ذوق بزنه!
پس همون ترتیب پیش فرضی که تو بازی قرار داده برم بهتره...

دیسک 1 هم به ترتیب 2 بعد 3 و تو دیسک دوم هم نسخه pw رو داره...

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
یه سوال در مورد باس آخر بازی. اهالی فن جواب بدن:
اونجایی که با متال گیر ها باید بجنگیم هستم. هرچی میکشم تمومی ندارن. این باگه یا اینکه کار خاصی باید بکنم؟

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,024
یه سوال در مورد باس آخر بازی. اهالی فن جواب بدن:
اونجایی که با متال گیر ها باید بجنگیم هستم. هرچی میکشم تمومی ندارن. این باگه یا اینکه کار خاصی باید بکنم؟
نه باگ نیست,باید انقد بزنیشون تا خودش بره توو Cutscene

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
چقدر این بازی متال گیر مسخره و بی معنی بود....

معذرت میخوام که اینو میگم ولی اقای کوجیما با این سه نسخه ای که داد رسما گند زد به صنعت بازیهای ماموریتی و سوم شخص...

هر سه نسخه را تا اواسط بازی کردم ولی اصلا هیچ حسی از یک بازی عالی و جانانه بهم دست نداد.... گرافیک ابتدایی ماموریتهای ابتدایی... باس های تخیلی و بی معنی....

در یک کلام اینو بگم که افتضاح بود.... همون بهتر که انحصاری ps3 باقی بمونه....

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین

معذرت میخوام که اینو میگم ولی اقای کوجیما با این سه نسخه ای که داد رسما گند زد به صنعت بازیهای ماموریتی و سوم شخص...

هر سه نسخه را تا اواسط بازی کردم ولی اصلا هیچ حسی از یک بازی عالی و جانانه بهم دست نداد.... گرافیک ابتدایی ماموریتهای ابتدایی... باس های تخیلی و بی معنی....

در یک کلام اینو بگم که افتضاح بود.... همون بهتر که انحصاری ps3 باقی بمونه....
چــــــــــــــــــــــــــی میـــــــــــــــــــــــــگی =))

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
هر کس سلیقه ایی داره اونایی که با متالگیر زندگی کردن می فهمن که چیه این بازی :-b

تا اونجایی که میدونم فکر کنم این سه نسخه حداقل برا 8 یا 9 ساله پیش باشه که اگه اون زمان بود شاید نظر منم تغییر میکرد...

ولی برای حالا با این همه پیشرفت در صنعت بازی هیچ وقت چنین بازیهایی به چشم نمیاد...

---------- نوشته در 11:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:11 PM ارسال شده بود ----------

چــــــــــــــــــــــــــی میـــــــــــــــــــــــــگی =))

تو فعلا حواست به بیونتا خانمت باشه یه وقت کریتوس مخشو نزنه... نمیخواد به این چیزا کار داشته باشی :p

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash

در یک کلام اینو بگم که افتضاح بود.... همون بهتر که انحصاری ps3 باقی بمونه....​
دوست عزیز شما الان داری به شعور طرفداران بیشمار این سری بزرگ توهین میکنی.سری متال گیر جزو بزرگ ترین سری های کل تاریخ بازیهای کامپیوتری محسوب میشه و کوجیما جزو بزرگترین بازیساز های کل تاریخ!اونوقت باید امثال COD و BF و.... جزو بازیهای بزرگ محسوب بشن؟؟!!گذشته از نظر شخصی،حرف منتقد های IGN،Gamespot و... غیره رو که قبول دارید!
بهتره کارشناسها و استادهای بازیسنتر قبل از این که سایت رو با نظرات گوهربارشون مملوء نکردند یه تحقیقی بکنند که به همچین سری بزرگی افتضاح و بی معنی نگن!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر