Metal Gear Solid HD Collection | Xbox 360

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
دوستانی که Peace Walker رو بازی کردن کمک کنن لطفا:
یه جایی هستم که سی4 میخوام واسه اینکه یه جایی رو بترکونم ولی ندارم. همه بروبچه هارو جمع کردم تو قسمت مکانیکی ولی باز لولم به 12 نمیرسه. بدون سی4 هم نمی تونم وارد مرحله بازی بشم. چیکار کنم؟؟

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,026
یه جایی هستم که سی4 میخوام واسه اینکه یه جایی رو بترکونم ولی ندارم. همه بروبچه هارو جمع کردم تو قسمت مکانیکی ولی باز لولم به 12 نمیرسه. بدون سی4 هم نمی تونم وارد مرحله بازی بشم. چیکار کنم؟؟
این اتفاق برا منم افتاد,من یکی از Mission های اصلی رو که قبلاً رفته بودمٌ یه بار دیگه رفتم بعد که برگشتم C4 ٌ بچه ها ساخته بودن!

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash

یه آیتمی هست مثل چتر نجات میمونه!با اون میتونی افراد بیهوش دشمن رو بفرستی Mother Base و تو تیمت ازشون استفاده کنی!:d

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
612
نام
حمیدرضا
سلام
توی دیسک اول بازی metal gear solid 3 چطور می تونم بازی رو save کنم. (هر وقت کنسول را خاموش می کنم وقتی دوباره می خوام بازی کنم میره از اول و قسمت load هم خالیه)
ممنون میشم راهنمایی کنید.

Hossein505

کاربر سایت
Nov 9, 2008
135
نام
حسین
سلام
توی دیسک اول بازی metal gear solid 3 چطور می تونم بازی رو save کنم. (هر وقت کنسول را خاموش می کنم وقتی دوباره می خوام بازی کنم میره از اول و قسمت load هم خالیه)
ممنون میشم راهنمایی کنید.

برای سیو باید بی سیم اسنیک رو روشن کنی و بزاری روی موج 140.96 تا بتونی سیو بکنی

اینم لیست فراکانس های بازی

Major Tom/Major Zero - 140.85
Para-Medic - 145.73
The Boss - 141.80 (Virtuous Mission only)
Para-Medic (save) - 140.96
Sigint - 148.41
EVA - 142.52
The Sorrow (Groznyj Grad cell door) - 144.75

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
612
نام
حمیدرضا
برای سیو باید بی سیم اسنیک رو روشن کنی و بزاری روی موج 140.96 تا بتونی سیو بکنی

اینم لیست فراکانس های بازی

Major Tom/Major Zero - 140.85
Para-Medic - 145.73
The Boss - 141.80 (Virtuous Mission only)
Para-Medic (save) - 140.96
Sigint - 148.41
EVA - 142.52
The Sorrow (Groznyj Grad cell door) - 144.75

ممنون از راهنماییت دوست عزیز

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
دوستان 2 تا سوال داشتم ممنون می شم کامل جواب بدید:
1- تو شماره ی دوم ؛ می تونیم با نشونه گرفتن اسلحه به سمت سر دشمنا ؛ پلاک ها شون رو جمع کنیم ؛ اینا به چه دردی می خورن؟
2-میشه یه مرجعی از تمام موارد مخفی و راه های تموم شدن بازی برای هر 3 شماره بگید ؟ (مثلا تو شماره ی 4 اگر تا آخر کسی رو نمی کشتیم در آخر یه جایزه می داد ، مثلا یه تفنگ یا کامو خوب )
3-کلا

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
دوستان 2 تا سوال داشتم ممنون می شم کامل جواب بدید:
1- تو شماره ی دوم ؛ می تونیم با نشونه گرفتن اسلحه به سمت سر دشمنا ؛ پلاک ها شون رو جمع کنیم ؛ اینا به چه دردی می خورن؟
2-میشه یه مرجعی از تمام موارد مخفی و راه های تموم شدن بازی برای هر 3 شماره بگید ؟ (مثلا تو شماره ی 4 اگر تا آخر کسی رو نمی کشتیم در آخر یه جایزه می داد ، مثلا یه تفنگ یا کامو خوب )
3-کلا
ميشه ، بعضي هاشون نميدن، بايد با اسلحه گلوله دار نه بيهوش كن ، يه تير بزني يا به دستش يا به پا يا كلا كنارش.
2- يه گايدي خودم نوشتم از سه نسخه ، براي كامل كردن اچيومنت هاي بازي تو بخش اچيومنت ها و همچنين تروفي ها هست. ميتوني بري اونجا

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
ميشه ، بعضي هاشون نميدن، بايد با اسلحه گلوله دار نه بيهوش كن ، يه تير بزني يا به دستش يا به پا يا كلا كنارش.
2- يه گايدي خودم نوشتم از سه نسخه ، براي كامل كردن اچيومنت هاي بازي تو بخش اچيومنت ها و همچنين تروفي ها هست. ميتوني بري اونجا
میشه لینکش رو بدید ؟ ممنون
یه سوال دیگه : اول بازی MGS3 تو یه صفحه می تونیم انتخاب کنیم که : تا حالا متال گیر بازی نکردیم ؛ از متال گیر 1 خوشمون اومده ؛ از متال گیر 2 خوشمون اومده ؛ از متال گیر 3 خوشمون اومده
تفاوت در انتخاب این گزینه ها چیه ؟
کسی هست بتونه داستان هر کدوم از شماره ها رو به صورت تفکیکی و کامل برامون بگه ؟

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من تا الان اصلا هیچکدوم از نسخه های MGS رو بازی نکردم ، الان به چه ترتیبی برم داستان رو درست متوجه میشم ؟! ( بعدش میخوام 4 رو هم بازی کنم )

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
من تا الان اصلا هیچکدوم از نسخه های MGS رو بازی نکردم ، الان به چه ترتیبی برم داستان رو درست متوجه میشم ؟! ( بعدش میخوام 4 رو هم بازی کنم )

Metal Gear Solid 1
Metal Gear Solid 2 بیشتر به کاراکتر Raiden برمیگرده که نسخه جدید درRising در راه است
Metal Gear Solid 3(snake Eater)مربوط به گذشته Snake میشه
Metal Gear Solid Peace Walker خیلی خیلی داستان به شماره 3 بر میگرده
Metal Gear Solid Patriot Gun هم در آخر بازی کن

به ترتیب نوشتم برات اگرمی خوای بازی کنی این شکلی میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر