Metal Gear Solid Ground Zeroes | PC

Metal-Gear-Solid-V-Ground-Zeroes.jpg

• Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

PC, Xbox 360, Playstation 3, Playstation 4, Xbox One
  • Published by Konami
  • Developed by Kojima Productions
December 18 (پنج شنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۳)

نسخه ی بازی Metal Gear Solid Ground Zeroes یک پیش در آمد از نسخه ی بازی Metal Gear Solid V The Phantom Pain که دارای 2 ساعت گیم پلی با روایت داستانی قشنگ در راه انتشار برای PC است .شخصیت اصلی داستان بازی Snake است .
شرکت Konami گفته است که بازی برای PC در 60 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد ، همچنین گفته شده تنظیمات موس و کیبرد کاملا شخصی سازی شده و در ادامه گفته شده که از کنترلر مخصوص هم صاپورت میکنه .(در تصویر زیر میتوانید مشاهده کنید .
infograph_controller_steam_mgsvgz.jpg

نسخه ی PC بازی دارای تنظیمات خاص گرافیکی Nvidia خواهد بود که به شرح زیر است

Additional deferred lights per scene
Additional shadows per scene
Higher-resolution render targets
Higher-resolution shadows
Increased detail over distances
NVIDIA SLI Multi-GPU support
Options to adjust seven graphics features (Effects, Lighting, Screen ******ing, Shadows, Texture ******ing, Textures
Resolution support up to and including 3840×2160 (4K
Screen Space Reflections

همچنین شرکت Nvidia تصاویری از بازی منتشر کرده که در زیر مشاهده میکنید

گیف ها :

تصاویر :

سیستم مورد نیاز بازی و همچنین پیشنهادی بازی هم منتشر شده که در زیر میبینید

Minimum Specifications

Processor: Core i5 SandyBridge 4Core (4 Thread) 2.7GHz or above
Memory: 4 GB RAM or above
Graphics: GeForce GTX 650 or above
DirectX: Version 11 or above

Recommended Specifications

Processor: Core i5 SandyBridge 4Core (4 Thread) 2.7GHz or above
Memory: 8 GB RAM or above
Graphics: GeForce GTX 760 or above
DirectX: Version 11 or above

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
این بازی دقیقا مثال اینه که وقتی یه کاری رو گرفتی تا آخرش درست انجام بده !
واقعا باید به تیم کوجیما احترام گذاشت بابت این پورت عالی !!
..........
کاش میشد یه 2-3 ماه کارآموز بگیره گروهشون.....میگفتیم یوبی سافت کل بکسشون رو بفرسته کارگاه آموزشی اینا یکم چیز میز یاد بگیرن !

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
یه FPS MOD برای بازی اومده که میتونید از نمای اول شخص بازی رو انجام بدین من خودم تستش کردم و به نظرم خیلی جالب اومد

nexusmods

میشه یه جای دیگه اپ کنید؟ دانلود نشد
بعدش قابلیت سویچ به حالت اول داره یا نه؟

دانلود
از فایلهای بازیتون پشتیبان بگیرید که اگه اشکالی پیش اومد یا خواستید بازی رو به حالت اولیه در بییارید مشکلی نباشه

آخرین ویرایش:

hcgamer

کاربر سایت
Jun 28, 2014
618
نام
حامد
یه FPS MOD برای بازی اومده که میتونید از نمای اول شخص بازی رو انجام بدین من خودم تستش کردم و به نظرم خیلی جالب اومد

nexusmods

دانلود
از فایلهای بازیتون پشتیبان بگیرید که اگه اشکالی پیش اومد یا خواستید بازی رو به حالت اولیه در بییارید مشکلی نباشه

خیلی خوب بود این مود
حتما دانلودش کنین:)

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
سلام دوستان من یه سوال داشتم
من هیچی از این بازی نمیدونم و هیچ نسخه ای شو بازی نکردم به خاطر همین زیاد تو این بازی چیزی بلد نیستم تو ماموریت اول وقتی میریم یه جایی که زندان هست و یه پسره ای رو از سلولش میاریم بیرون بعد باید کجا ببریمش (کلا از کجا بفهمم که تو بازی کجا باید برم نقشه ای چیزی نیست ؟ ) آخه هیچ علامتی نیست که برم اونجا لطفا راهنماییم کنید
با تشکر

pedram9

کاربر سایت
Oct 2, 2009
118
سلام این نسخه ی 4 گیگ نسخه ی کامل بازیه ؟ جایی خوندم این نسخه ی کامل نیست و فقط یک مرحله از نسخه ی اصلیه و نسخه ی اصلی دیر تر میاد ؟؟

آخرین ویرایش:

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
سلام این نسخه ی 4 گیگ نسخه ی کامل بازیه ؟ جایی خوندم این نسخه ی کامل نیست و فقط یک مرحله از نسخه ی اصلیه و نسخه ی اصلی دیر تر میاد ؟؟
سلام درسته همینطوره این فقط یک مرحله از بازی اصلیه

دوستان لطفا کمکم کنید بعد از این که چیکو رو گزاشتم تو هلیکوپتر بعد باید کجا برم ؟

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
دوستان یعنی هیچکی اینجا نیست که منو کمک کنه لطفا بگین چکار کنم بعد اینکه چیکو رو گزاشتم تو هلیکوپتر ؟

باید بری پاز رو پیدا کنی. اون قسمتی که تیربار هستش نزدیکش یه در هستش که باید بری توی اون. بعدش دقیقاً یادم نیست ولی اونجا رو خوب بگرد. پاز اونجا زندونی شده. هر وقت پیداش کرد بعد باید به هلیکوپتر خبر بدی که کجا بشینه و بعد خودت و پاز سوار میشین و بعد از اون همش صحنه سینماتیک هستش

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
دوستان یعنی هیچکی اینجا نیست که منو کمک کنه لطفا بگین چکار کنم بعد اینکه چیکو رو گزاشتم تو هلیکوپتر ؟
از همون جایی که چیکو رو تحویل هلی کوپتر میدی، برو شمال(بالا:-" ) اونجا یه ماشین هست،بپر توش و میبرتت توی مقرشون :-"
وقتی رسیدی پیاده بشو و یکم مستقیم برو،بعد بپیچ سمت راست و میری زیرزمین،بعدشم دیگه خودت میبینی اوضاع از چه قراره:-"

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
کوجیما ک میگفتن همین بود نه؟؟ @-) Sure!!?
نصبش کردم وارد بازی شدم تو همون منو قفلی زده بودم رو اسنیک ... درجا رفتم تو تنظیمات گرافیکو گذاشتم رو Extra High اون موقع بود ک از قفل دراومدم خشک شدم :D !!
ب 2ساعت نکشید ک تموم شدو رفتــــ ، کاشکی نمیرفت !!
آخه یه بازی تا چ حد میتونه انقده نــــرمو بی نقص Release بشه؟ صداگذاری توپ، موزیک عالی ، شخصیت پردازی 20 ، گرافیک محشـر از همه مهمتر داستان کوووولاک!!
کوجیما واقعا مَــــرده !! مرداااا !! لذتی ک تو تموم کردن این 2ساعت گیمپلی تمیز از این بازی بردم تو تموم کردن FC4 یا Unity نبردم!
نمیدونم چرا انقده دیر ایمان آوردم ب سری MGS !!!

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دوستان عزیز من خواستم این بازی رو دانلود کنم ، و یه سوال برام پیش اومد ،
سری MGS معمولا حجم های خیلی بالا داره ، این چرا حجمش از FIFA 15 هم کمتره ؟؟:d DLC ـه ؟

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
دوستان عزیز من خواستم این بازی رو دانلود کنم ، و یه سوال برام پیش اومد ،
سری MGS معمولا حجم های خیلی بالا داره ، این چرا حجمش از FIFA 15 هم کمتره ؟؟:d DLC ـه ؟
داداش ببین MGSV:TPP و MGSV:GZ هر دو جز MGS5 هستند. کوجیما اومده برای اینکه یه پیش زمینه ای رو آماده کرده باشه برای TPP، اومد GZ رو ساخته. GZ نسبت به TPP می مونه مثل نسبت دادن زمین به آسمونه. TPP جزئیات بیشتری داره. محیطش بزرگتره. گیم پلی پیشرفته تری داره و خلاصه سرتره اما GZ صرفا جنبه ی مقدمه ای داره برای TPP و از لحاظ وسعت گیم پلی و محیط خیلی کمه و می تونی توی تقریبا یک ساعت و نیم بازی رو تمومش کنی و یا شایدم کمتر

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر