Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
امیدی به زنده موندش نیست؟؟؟؟ (از نظر ادامه داستان میگم.)

نه ويروس fox alive ويروس fox die رو کنترل کرده و اسنيک شيش ماه بعد ميميره
از رو اسنيک هم نميشه کلون سازی چون قابليت دوباره سازی نداره

kamran_dotnet

کاربر سایت
Jan 13, 2008
171
یعنی پایان داستان اسنیک نمیمیره؟
فقط میگه 6 ماه دیگه زندس؟
بچه ها ما ps3 نداریم تو رو خدا یه خورده توضیح بدید.من همه سری هاشو رو با فوق سخت تموم کردم.
الان هم داره نسخه 5 میاد واسه پی سی هست.میخوام بدونم این نسخه چی شده توش.لطف میکنین

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,490
نام
Ali
یعنی پایان داستان اسنیک نمیمیره؟
فقط میگه 6 ماه دیگه زندس؟
بچه ها ما ps3 نداریم تو رو خدا یه خورده توضیح بدید.من همه سری هاشو رو با فوق سخت تموم کردم.
الان هم داره نسخه 5 میاد واسه پی سی هست.میخوام بدونم این نسخه چی شده توش.لطف میکنین
درسته نمیمیره.
به خاطر اینکه ویروس Fox Die به وسیله ویروس Fox Alive به نوعی خنثی ولی ویروس جدید 6 ماه بعد اثر میکنه.
آخر داستان اسنیک به گفته خودش میره تا زندگی واقعی رو تجربه کنه.(همراه با اتاکان و سانی)
البته اون چرخ دنده 5 نیست و درواقع یک Spin Off هست که شخصیت اصلیش رایدن هست!!

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
داستان متال گیر سالید 4

اولش اسنیک،سر قبر نمیدونم کی کی میره،کنارش قبر باس رو میبینه ولی نمیدونه قبر اونه...
بعد اوتاکون با هلیکفترش(:D) میاد به اسنیک میگه بیا یه دوست قدیمی منتظرته بعد اسنیک میره تو هلی بعد میبینه کلنل کمبل اون جاست...کمبل میگه این روزا دیگه کلنک نیستم نمیدونم چی کارس یعنی نفهمیدم.
بعد میگه لیکویید رکس رو که دزدید(متال گیر رکس که تو نسخه ی 2 توسط لیکویید دزدیده میشه) و نمیدون چی کار باید بکنیم بعد اسنیک میگه لیکوییدو مرده میخواین؟کلنل میگه باید دست نگه داشته بشه وگرنه دنیا چیز میشه:D
بعد حالا وللش چیز مهمی نداره تا این که میریم تو آذربایجان(اون موقع که هنوز تو شوروی سابق بود) بعد میبینیم با pmc soldier ها دارن میجنگن بعد از وسط جنگ مخفیکاری میکنیم بعد میریم یه جا مریل رو میبینیم(دختر کلنل که اسنیک آموزشش داد) که با تیمش که رو هم دیگه 4 نفرن میبینه...یکی از اونا آخرش با مریل ازدواج میکنه
بعد از دیدنشو یکم جنگیدن با سربازای قورباقه ای(عینا قورباقه میپرن همه جا:D) ترکشون میکنه اسنیک بعد یکم میره جلو 4 تا از غول های
moz-screenshot-2.png
بازی رو میبینه:
اقتاپوس در حال خنده
مانتیش خانوم:D(شاید بهتر بود این میزاشتن اقتاپوس در حال خنده:D)
یکی که همش عصبانیت میخواد
گرگ در حال گریه
بعد حالا اونا نمیبیننش ولی اسنیک میبینه ولی این جا نمیجنگه چون تابلوئن میمیره اگه بجنگه:D
بعد از اردوگاه رد میشه ته اردوگاه لیکویید اون جاست و میگه "فعالش کنید" یه دفعه سر همه سربازا درد میگیره اعصابا خورد میشه شروع میکنن به حمله کردن به هم حالا مریل و تیمش هم اون جان.
مریل نمیدونم چطوری نجات میابه ولی اسنیک،نیامی هانتر(naomi hunter) میاد بهش میگه نمیدونم چی کار کن بعدش اوتاکون میاد نجاتش میده(سانی،دختر همونی که اول 2 تو کشتی باهاش میجنگیم هم پیش اوتاکونه)...
بعد قسمت دوم میریم نیامی رو پیدا کنیم بعد یهو ومپ!!!!!!! رو میبینم با اون اقتاپوس میبینم چند تا آزادی خواه(فک کنم یا پارتیزانن یا مخالفای کم قدرت) داره بازی میکنه(میفهمین منظورم از بازی چیه؟هی این ور اون ور میکنه با 8 تا پاهاش یارو ها رو:D فکر بد هم نکنید:biggrin1:) بعد ومپ بهش میگه یکیو ول کن بعد اقتاپوس ولش میکنه و بعد ومپ میگه دیر یا زود اون میاد،گارد هاتونو ول نکنین...بعد یه لحظه اسنیکو میبینه بعد دوباره میره میبینه میفهمه اسنیک اون جاست ولی به رو خودش نمیاره با اقتاپوسه با این ماشینای نفر بر میرن بعد اسنیک یکم میره چند تا اردوگاهو میتونیم با این آزادی خواها بگیریم بعد میرسیم به نیومی بعد یکم صحبت میکنه میگه 6 ماه وقت داری بعد دوباره بعدا میگه 3 ماه!(اکثر کسایی که میشناسم نمیدونن 3 ماه چون دمو رو فک کنم کامل ندیدن:D)بعد میرسیم به جنگ با اقتاپوس که یکی از بد ترین و مزخرف ترین جا های بازیه به نظرم.
بعد یکم میریم و این قسمت هم تموم میشه و ومپ با رایدن میجنگه و ومپ خودشو به مردن میزنه و رایدن میپره در آغوش گرم هلیکوپتر:D و بعد خون بالا میاره و دکتر نیامی یکم درمانش میکنه بعد تو هوا پیما یاور میشه البته نصفه نیمه...
بعد میگه برو بیگ ماما(در اصل ایوا eva) رو ببین بعد این جا میریم یکی از اعضاشونو تعقیب میکنیم چند جا نجاتیش میدیم(حرس دهنده ترین قسمت بازی همین جاس:D) بعد میریم با بد بختی البته ما نه،اسنیک با بد بختی بیگ ماما رو میبینه بعد بیگ ماما میگه من مادرتمو یه حرفایی از بیگ باس و زیرو و این ها میزنه...
خب صبر کنید تا حس تایپ من دوباره بیاد تا بقیشو بگم...فعلا:smile:

Last edited by a moderator:

kamran_dotnet

کاربر سایت
Jan 13, 2008
171
اولش اسنیک،سر قبر نمیدونم کی کی میره،کنارش قبر باس رو میبینه ولی نمیدونه قبر اونه...
بعد اوتاکون با هلیکفترش(:D) میاد به اسنیک میگه بیا یه دوست قدیمی منتظرته بعد اسنیک میره تو هلی بعد میبینه کلنل کمبل اون جاست...کمبل میگه این روزا دیگه کلنک نیستم نمیدونم چی کارس یعنی نفهمیدم.
بعد میگه لیکویید رکس رو که دزدید(متال گیر رکس که تو نسخه ی 2 توسط لیکویید دزدیده میشه) و نمیدون چی کار باید بکنیم بعد اسنیک میگه لیکوییدو مرده میخواین؟کلنل میگه باید دست نگه داشته بشه وگرنه دنیا چیز میشه:D
بعد حالا وللش چیز مهمی نداره تا این که میریم تو آذربایجان(اون موقع که هنوز تو شوروی سابق بود) بعد میبینیم با pmc soldier ها دارن میجنگن بعد از وسط جنگ مخفیکاری میکنیم بعد میریم یه جا مریل رو میبینیم(دختر کلنل که اسنیک آموزشش داد) که با تیمش که رو هم دیگه 4 نفرن میبینه...یکی از اونا آخرش با مریل ازدواج میکنه
بعد از دیدنشو یکم جنگیدن با سربازای قورباقه ای(عینا قورباقه میپرن همه جا:D) ترکشون میکنه اسنیک بعد یکم میره جلو 4 تا از غول های
moz-screenshot-2.png
بازی رو میبینه:
اقتاپوس در حال خنده
مانتیش خانوم:D(شاید بهتر بود این میزاشتن اقتاپوس در حال خنده:D)
یکی که همش عصبانیت میخواد
گرگ در حال گریه
بعد حالا اونا نمیبیننش ولی اسنیک میبینه ولی این جا نمیجنگه چون تابلوئن میمیره اگه بجنگه:D
بعد از اردوگاه رد میشه ته اردوگاه لیکویید اون جاست و میگه "فعالش کنید" یه دفعه سر همه سربازا درد میگیره اعصابا خورد میشه شروع میکنن به حمله کردن به هم حالا مریل و تیمش هم اون جان.
مریل نمیدونم چطوری نجات میابه ولی اسنیک،نیامی هانتر(naomi hunter) میاد بهش میگه نمیدونم چی کار کن بعدش اوتاکون میاد نجاتش میده(سانی،دختر همونی که اول 2 تو کشتی باهاش میجنگیم هم پیش اوتاکونه)...
بعد قسمت دوم میریم نیامی رو پیدا کنیم بعد یهو ومپ!!!!!!! رو میبینم با اون اقتاپوس میبینم چند تا آزادی خواه(فک کنم یا پارتیزانن یا مخالفای کم قدرت) داره بازی میکنه(میفهمین منظورم از بازی چیه؟هی این ور اون ور میکنه با 8 تا پاهاش یارو ها رو:D فکر بد هم نکنید:biggrin1:) بعد ومپ بهش میگه یکیو ول کن بعد اقتاپوس ولش میکنه و بعد ومپ میگه دیر یا زود اون میاد،گارد هاتونو ول نکنین...بعد یه لحظه اسنیکو میبینه بعد دوباره میره میبینه میفهمه اسنیک اون جاست ولی به رو خودش نمیاره با اقتاپوسه با این ماشینای نفر بر میرن بعد اسنیک یکم میره چند تا اردوگاهو میتونیم با این آزادی خواها بگیریم بعد میرسیم به نیومی بعد یکم صحبت میکنه میگه 6 ماه وقت داری بعد دوباره بعدا میگه 3 ماه!(اکثر کسایی که میشناسم نمیدونن 3 ماه چون دمو رو فک کنم کامل ندیدن:D)بعد میرسیم به جنگ با اقتاپوس که یکی از بد ترین و مزخرف ترین جا های بازیه به نظرم.
بعد یکم میریم و این قسمت هم تموم میشه و ومپ با رایدن میجنگه و ومپ خودشو به مردن میزنه و رایدن میپره در آغوش گرم هلیکوپتر:D و بعد خون بالا میاره و دکتر نیامی یکم درمانش میکنه بعد تو هوا پیما یاور میشه البته نصفه نیمه...
بعد میگه برو بیگ ماما(در اصل ایوا eva) رو ببین بعد این جا میریم یکی از اعضاشونو تعقیب میکنیم چند جا نجاتیش میدیم(حرس دهنده ترین قسمت بازی همین جاس:D) بعد میریم با بد بختی البته ما نه،اسنیک با بد بختی بیگ ماما رو میبینه بعد بیگ ماما میگه من مادرتمو یه حرفایی از بیگ باس و زیرو و این ها میزنه...
خب صبر کنید تا حس تایپ من دوباره بیاد تا بقیشو بگم...فعلا:smile:
اینجا دکمه تشکر بزرگ نداره؟
آقا جدا دمت گرم.
این قسمت میتونه یه تاپیک جداگانه باشه برای خیلیها که مثل من نتونستم متال گیر 4 رو ببینن.

Last edited by a moderator:

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
اون سرنگه رو یادته که میزدی میزان قدرتت بالا بره؟
همونو برو پشت رایدن وقتی مرد چند لحظه وقت داری برو پشتش تا بلند شد با آر 1 بگیرش بعد سریع مثلثو بزن تا بهش بخوره بعد چیز میشه:D
ولی بعدش مراقب گکو هایی که چراغشون روشنه اون بالاشون باش و اول از همه بزنشون...

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
ممنونم از دوستاني كه فعاليت ميكنن تو اين بخش ولي خواهشا داستان بازي رو تو اسپويلر قرار بديد شايد خيلي ها باشين كه هنوز نتونستن بازي كنن:biggrin1:

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
ممنونم از دوستاني كه فعاليت ميكنن تو اين بخش ولي خواهشا داستان بازي رو تو اسپويلر قرار بديد شايد خيلي ها باشين كه هنوز نتونستن بازي كنن:biggrin1:

بیخیال نوید!:biggrin1:
بازی 1سال و نیم پیش ریلیز شده.

kamran_dotnet

کاربر سایت
Jan 13, 2008
171
بیخیال نوید!:biggrin1:
بازی 1سال و نیم پیش ریلیز شده.
نه نه
جون من
بزارین بابا
ما که ps3 نمیگیریم.من ps رو فقط به خاطر harvest moon و metal gear قبول دارم.
الان harvest moon کشیده رو wii
من هم wii گرفتم.زور داره به خاطر یه بازی برم ps3 بگیرم.مگر این که یه روز این دارک الکس بره تو خط ps3 لوول:cheesygri
بزارید حداقل اینجوری داستان رو دنبال کنیم.خیلی ها به خاطر کپی خور نبودن نتوسنتن متال گیر 4 رو بازی کنن.
البته من حدس میزنم بار هم بیاد (حیف خود کوجیما روش کار نمیکنه)
اما اگر این سری بیاد میدونم روی پی سی هم میاد.
من هم که کامپیوترم همیشه امادس واسه پیشواز

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
ادامه ی داستان:
در اکت چهارم،شما در جزیره ی shadow moses میرید...قبل ها دفتر اوتاکون اون جا بود...
باید برید یه چیزیو فعال کنید تا در یه جایی رو باز کنید.
بعدش با گرگ در حال گریه میجنگید،بعد هم میریدو میرسید به متال گیر رکس
حالا ومپ میاد و شما شکستش میدین،اما کاملا نه،یهو رایدن میاد کمکتون و ومپ رو از بین میبره بعد نیامی هانتر اول ومپ رو بعد خودشو میکشه
بعد شما سوار رکس میشید بعد با رکس،با لیکویید یعنی ماشینش،متال گیر ری (ray) میجنگید.
بعد لیکویید فرار میکنه و شما هم نجات میابید بعد توی کشتی اصلی میهن پرستان،توسط کاپیتان می لینگ،باید لیکویید رو از بین ببرید،شما(اسنیک)،مریل و آکیبا به کشتی لیکویید میرید.
بعد از کمی جنگیدن،شما با مانتیس خانم:D میجنگید که خیلی هم سخته کشتنش و عین عروسک خیمه شب بازی آدما رو میگیره این ور اون ور میکنه
بعدش شما میرید تا دستگاه اصلی کشتی لیکویید رو(GW،قبل ها به طور کامل نابود نشده بود) نابود کنید.
بعد آخرش،لیکویید،میگه جنگ تموم شد اما نبرد منو تو هنوز نه،و دوئل بین شما آغاز میشه که به نظرم بهترین قسمت بازی همین جاست...
بعد وقتی داره میمیره میگه:
just like your father:
your pretty good
بعد فرت:D
بعدش مریل و آکیبا رو نشون میده ازدواج میکنن،بعد همه میان به جز اسنیک که میره قبرستون:D خود کشی کنه،یهو بگین کی میزنه اسلحشو کنار!
Big boss!
let it go my son(gun)...im not here to fight...or should i call you brother?!
how can you steel be allive?
that body burned in that car...was not mine...that,s a clone...solidus
و بعد یه سری توضیحات راجع به زیرو(فرمانده ی بیگ باس) میده...
و در آخر میگه اونا(میهن پرستان) از تو استفاده کردن تا منو بکشن
و در آخر یه سری حرفا سر قبر باس میزنه و بعد...
the world will be better off whit out snakes...
در این جا،سالید اسنیک،سیگارشو برای پدر روشن میکنه و میگذاره دهنش...اگه ببینین قسم میخورم اشکتون در میاد
this is the end...

kamran_dotnet

کاربر سایت
Jan 13, 2008
171
ادامه ی داستان:
در اکت چهارم،شما در جزیره ی shadow moses میرید...قبل ها دفتر اوتاکون اون جا بود...
باید برید یه چیزیو فعال کنید تا در یه جایی رو باز کنید.
بعدش با گرگ در حال گریه میجنگید،بعد هم میریدو میرسید به متال گیر رکس
حالا ومپ میاد و شما شکستش میدین،اما کاملا نه،یهو رایدن میاد کمکتون و ومپ رو از بین میبره بعد نیامی هانتر اول ومپ رو بعد خودشو میکشه
بعد شما سوار رکس میشید بعد با رکس،با لیکویید یعنی ماشینش،متال گیر ری (ray) میجنگید.
بعد لیکویید فرار میکنه و شما هم نجات میابید بعد توی کشتی اصلی میهن پرستان،توسط کاپیتان می لینگ،باید لیکویید رو از بین ببرید،شما(اسنیک)،مریل و آکیبا به کشتی لیکویید میرید.
بعد از کمی جنگیدن،شما با مانتیس خانم:D میجنگید که خیلی هم سخته کشتنش و عین عروسک خیمه شب بازی آدما رو میگیره این ور اون ور میکنه
بعدش شما میرید تا دستگاه اصلی کشتی لیکویید رو(GW،قبل ها به طور کامل نابود نشده بود) نابود کنید.
بعد آخرش،لیکویید،میگه جنگ تموم شد اما نبرد منو تو هنوز نه،و دوئل بین شما آغاز میشه که به نظرم بهترین قسمت بازی همین جاست...
بعد وقتی داره میمیره میگه:
just like your father:
your pretty good
بعد فرت:D
بعدش مریل و آکیبا رو نشون میده ازدواج میکنن،بعد همه میان به جز اسنیک که میره قبرستون:D خود کشی کنه،یهو بگین کی میزنه اسلحشو کنار!
Big boss!
let it go my son(gun)...im not here to fight...or should i call you brother?!
how can you steel be allive?
that body burned in that car...was not mine...that,s a clone...solidus
و بعد یه سری توضیحات راجع به زیرو(فرمانده ی بیگ باس) میده...
و در آخر میگه اونا(میهن پرستان) از تو استفاده کردن تا منو بکشن
و در آخر یه سری حرفا سر قبر باس میزنه و بعد...
the world will be better off whit out snakes...
در این جا،سالید اسنیک،سیگارشو برای پدر روشن میکنه و میگذاره دهنش...اگه ببینین قسم میخورم اشکتون در میاد
this is the end...
دارم میگردم دنبال دموش ببینم پیدا میشه؟
حیف youtube *****ه.بزار ببینم میتونم دانلود کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر