Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
باندانا چه کوفتیه:D من فکر کردم روی اسلحه هام نصب میشه:D
البته هر چی میگردم اثری ازش پیدا نمیکنم :D !!!

این اکت 5....:D رسیدم به اون یارو ماسک داره که تو mgs1 هم بود(حالا نیاین تو پروفایلم اسم واقعیش رو بگین و لول بدین:D) خواستم دسته عوض کنم دیدم زرشک دسته بی سیمه:D!!!! دسته 2 روشن کردم دیدم مسخرم کردن:D کلنلل هم واسه من نظرات چرت میده:D!!! از جونشم که ماشالله کم نمیشه البته مریل رو بیهوش میکنم همه ی اون سربازهای رو هم میکشم ولی باز نمیتونم ازش جون کم کنم!
اندانا چه کوفتیه من فکر کردم روی اسلحه هام نصب میشه
البته هر چی میگردم اثری ازش پیدا نمیکنم !!!

:biggrin1:نه خب الان موجود نیستش
یک ایتمی هست که وقتی ازش استفاده کنی تمام تیر های اسلحه هات
نامحدود میشه:cheesygri خیلی هم گران قیمت بهترین روش بدست اوردنش همونی که بالا گفتم

باید یک سرنگ بخود بزنی تا از کنترلش دربیای بعد کارش تموم کن البته باید به عروسک هاش تیر بزنی تا بیافتن و برش داری با اون یکی نارنجی بزنی بهش بعد با sixaxis میگه حرکت بدی تا بمیره:biggrin1:
راستی جالب اون صفحه مشکی برات اومد دستت رو کردی 2:) البته اشکالی ندار این یکی از سکرتهای بازی بود که زود بهش پی بردی این یکی سر کاری برای اذیت کردن:biggrin1:

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
اول باید از سرنگی که داری استفاده کنی(باید بری روش و دایره یا X رو بزنی) بعد از این کار از دست اون بابا خلاص میشی و میتونی به طرفش شلیک کنی.... الان که آزاد شدی باید به عروسکاش تیر بزنی ... بعد از اینکه چندتا تیر زدی عروسکاش میفتن و باید سریع بری برشون داری.... بعدشم اون عزوسکی که قرمز رنگ هست رو از قسمت اسلحه ها انتخاب میکنی و باهاش به سمتش شلیک کنی .... حالا اون تو چنگ توئه برای اینکه جونش کم شه باید R1(یا شایدم یه دکمه دیگه که رو تصویر نشون میده ) رو بگیری و دسته رو تکون بدی

آخرین ویرایش:

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
دوستان پول این باندا کلا چقدر هست ؟ :biggrin1:
غیر از این ایتم , ایتم های مخفی دیگه هم تو بازی هست ؟ کسی راهنمایی کامل این ایتم ها رو مثل راهنمایی تروفی تو سایت نزاشته ؟

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
5000000DP هست
این که خیلی سِتمه :biggrin1:
اگه موشک شهاب 3 هم تو بازی پیدا کنیم بدیم به این دربین بدیم یک چهارم این DP رو هم نمیده :biggrin1:

------------------------------

این طور که من متوجه شدم برای ازاد کردن :
Bandana ---> یا باید DP بدست اورد یا باید بدون کشتن بازی رو یک بار تموم کرد !
BigBoss ---> باید بازی رو بدون Alert به اتمام رسوند و ادم نکشی !( یک اسلحه هست یا یک شخص یا یک غول ؟ :biggrin1: )

پوشش نامرئی ---> بدون الرت بازی رو تموم کنی !
face camo ---> ؟
اسلحه پتریوت ---> ؟

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
این که خیلی سِتمه :biggrin1:
اگه موشک شهاب 3 هم تو بازی پیدا کنیم بدیم به این دربین بدیم یک چهارم این DP رو هم نمیده :biggrin1:

------------------------------

این طور که من متوجه شدم برای ازاد کردن :
Bandana ---> یا باید DP بدست اورد یا باید بدون کشتن بازی رو یک بار تموم کرد !
BigBoss ---> باید بازی رو بدون Alert به اتمام رسوند و ادم نکشی !( یک اسلحه هست یا یک شخص یا یک غول ؟ :biggrin1: )

face camo ---> ؟
اسلحه پتریوت ---> ؟

:wow:
Big Boss رو واقعا نمیشناسی یا ما رو گرفتی؟:eek: (اسلحه!,غول!):o
face camo رو بعد از اینکه اون laughing octupos رو نفله کردی میگیریش.;)
اسلحه patriot هم نمیدونم چی بید!:biggrin1:

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
BigBoss ---> باید بازی رو بدون Alert به اتمام رسوند و ادم نکشی !( یک اسلحه هست یا یک شخص یا یک غول ؟ )

face camo ---> ؟
اسلحه پتریوت ---> ؟

منظور از bigboss رنکش هست که با گرفتن این هم صاحب اسلحهش میشید
و هم face camo که باید یک سری کارا رو انجام بدید بدون کشتن حتی اون بیوتی ها
الرت ندی ادامه نزنی یعنی نمیری health استفاده نکنی زیر 5 ساعت بازی رو تموم کنی و
روی اخرین درجه سختی بازی رو بری

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
توجه خطر لوث شدن :biggrin1:
امروز که رسیدم act 3 فهمیدم بیگ باس کیه ! بیگ باس پدر Solid & Liquid هستش !
و Big Mama هم مادرشون . و Liquid هم میخوام با بدستاوردن DNA و بدن بیگ باس کنترل سیستم رو به دست بگیره ؟!
یک سوال این بیگ مامان همون زنه نبود که تو شماره 3 با اسنک ... کرد و بعد اسنک رو پیچوند :biggrin1: و اخر هم با موتور اومد دنبال اسنک و ....
میشه دوستان بیشتر توضیح بدن

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
کلا بازی چیزای جالبی داشت مخصوصا برای ما ها که از mgs1 تا حالا بازی کردیم.
اونجا که
otacan به اسنیک میگه دیسک 2 رو بزار خیلی خندس. میگه میدونم یکم درد داره بعد یادش میوفته که بلوری هست!! یا اونجا که یه کد به اسنیک میگه حفظ کن. اگه یادت بره مسخرت میکنه
یا اونجا که وارد shadow moses میشه خاطراتم زنده شد با اون آهنگ زیبا. اونجا که دوربین میافته واقعا زیبا بود شانس آوردم گریم نگرفت ولی آخر بازی نشد خودم رو کنترل کنم.
برای بدست آوردن باندانا و stealth camo بهترین راه گرفتن رنک bigboss هست که واقعا سخته.
من به زور تونستم این رنک رو تو 3 ساعت و 45 دقیقه بگیرم. حالا یه خارجیه هست که تو 2:30 ساعت گرفته. کف کردم وقتی دیدم
face camo بیگ باس هم که با گرفتن این رنک باز میشه خیلی جالبه وقتی ازش استفاده کنی همه دشمنا ازت میترسن و در میرن.
در ضمن برای گرفتن رنک بیگ باس از این راهنمایی هم میتونید استفاده کنید.

اخه حیفه !؟ از این همه تفنگ که میگری استفاده نکنی :biggrin1:
مخصوصا M4 با اپگرد میشه هیولا :biggrin1:
اتفاقا به نظر من خیلی هم کار اشتباهی بود. اونم با customiz کردن تفنگ ها. این باعث شد که یکم به اصالت بازی لطمه بخوره.
شایدم به خاطر جذب مخاطب بیشتر بوده.

آخرین ویرایش:

T mesle taha

کاربر سایت
Sep 10, 2009
29
نام
طه
توجه خطر لوث شدن :biggrin1:
امروز که رسیدم act 3 فهمیدم بیگ باس کیه ! بیگ باس پدر Solid & Liquid هستش !
و Big Mama هم مادرشون . و Liquid هم میخوام با بدستاوردن DNA و بدن بیگ باس کنترل سیستم رو به دست بگیره ؟!
یک سوال این بیگ مامان همون زنه نبود که تو شماره 3 با اسنک ... کرد و بعد اسنک رو پیچوند :biggrin1: و اخر هم با موتور اومد دنبال اسنک و ....
میشه دوستان بیشتر توضیح بدن
big mama همون eva در mgs3 هست که با naked snake از اون کارا کرد(عجب نشونه ای) که حالا با گذشت زمان پیر و چروکیده شده:biggrin1:

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
یعنی ما تو شماره 3 با Naked Snake بازی میکردیم ؟! که ملقب شد به BigBass
مارو بگو فکر میکردیم اسنک این شما همون اسنک قبلیه که پیر شده ؟
داستان خفی داره ها :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر