Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
سلام اقا من میخواستم ببینم که این بازی چندتا مرحله داره یا چند ساعت گیم پلی
الان چنده
ممنون
5 تا act داره
من که بازی رو تو 2:30 ساعت هم تموم کردم. البته بار سوم یا چهارم ولی برای اولین بار 12 تا 16 ساعت گیم پلی داره. البته جدای cutscense ها.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
نه بابا!
من که مردم خودش رد شد اشکم در اومد چی بود 2 کیلومتر باید مثلث میزدی! :biggrin1: برای ما که با اینکه نتونستیم تا آخرش بزنیم خودش رد شد!ولی چه قدرتی دارید تونستید تا اون آخر ببریدش من تا 3-4 قدمیش تونستم ببرم ولی نتونستم از در خارج بشم :biggrin1:

NATHAN_HALE

عضو جدید
Sep 27, 2008
222
نام
محمدعلی
ایرادات

سلام من به نظرم این بازی بهترین بازی عرضه شده در این نسل است ودر همهی زمینه ها فوق العاده است و شکی در این موضوع نیست ولی به نظر من این بازی چند تا ایراد داره که عبارتند از
اینکه اسنیک در ان واحد دهها اسلحه و بشکه و کارتن با خود حمل میکند سرنگی که نایومی به اسنیک داده اصلا تموم نمیشه نحوه مخفیکاری با octocamo که دشمنا ما را روی زمین تشخیص نمیدن نحوهی جان گرفتن با ریشن .دشمنا با دیدن مجلات **** خوابشون میبره و...
از دوستان عزیز خواهش میکنم نظراتشونو در این موارد بگن
ممنون

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
بازی مال زمان آیندست تقریبا. احتمالا بعدها همه این اتفاقات به حقیقت می پیونده!! ;)
ولی جدا از شوخی همین غیر واقعیت ها هم تو بازی لذت بخش بود و کلی سر آدم رو گرم می کرد مثل رفتن تو قسمت اسلحه ها و دستکاری کردنشون.
توی سر مقاله این مجله بازینما چیز جالبی در همین مورد نوشته بود.
نوشته بود که:

عموما واقعیت از جنس بازی نیست.فکر کنم به همین خاطر است که بازی ها آگاهانه بعضی از عناصر محتوایشان را از واقعیت دور نگه می دارند چرا که با نزدیکتر شدن بازی به واقعیت بازی از ذات خودش فاصله می گیرد.

واقعا زیبا گفته...مگه نه؟!

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
دوستان کسی موزیکهای ipod تو بازی رو داره بده منم وردارم؟
ost خود بازی نه ها!فقط ipodi که snake داره و موقع بازی میشه ازش استفاده کرد و گوش داد
اگه کسی میذونه لطفا لینک بزاره

Ghost Rider

کاربر سایت
Mar 2, 2007
17
تو متال گیر سالید 1 یا 2 به احتمال زیاد 2 یه قسمت naomi به اسنیک میگه که gray fox بعد از کشته شدن پدر مادرش در حقش پدری کرده. البته اگه بازی کرده باشی.
حداقل میاید اینجا تیکه میندازید بیهوده حرف میزنید اصلاحش کنید اگه میدونید.
بعضی ها خیلی روحشون سبک میشه سوتی میگیرن.

انقدر خون خودتونو کثیف نکنید ، برادرشه .
تو جریان یه مآموریت که با اسنیک همراه بوده بدنشو تقریبا از دست میده و در آخر به Gray Fox تبدیلش میکنن .
Naomi هم اسنیک رو مسئول این امر میدونه و...

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
سلام دوستان من گذاشتم آپدیت بشه برای بازی آنلاین کبه ورژن 1.33 این چقدر طول میکشه چند مگ هست الان یک ریع گذشته حتی 1درصد هم نشده
اینتنتم هم 512 هست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر