Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
درسته البته این بازی رو اگر صدبار هم تا آخرش بری باز هم چیزای جدیدی توشه.
من بار اول که بازی کردم تا آخرش تقریبا یک ضرب رفتم .ولی بار دوم که بازی کردم دیدم خیلی چیزا از دستم پریده بار سوم هم همینطور و کلا بهت پیشنهاد میکنم که بازی رو خوب بازی کن نه سریع تا مثل من نشی.

راستی رفقا بهترین قسمت بازی به نظرتون کجاش بود؟
به نظر من بهترین فیلم وسط بازی(بهشون چی میگن؟ :biggrin1: ) جنگ بین رایدن:love: و vamp بود. بهترین مرحلشم مرحله آخر بود که خیلی بهم چسبید خیلی باحال به هم مشت میزدن مخصوصا آهنگشم خیلی خوب بود کلا همه چیش خوب بود(البته ناگفته نماند کل بازی هم عالی بود )

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
درسته البته این بازی رو اگر صدبار هم تا آخرش بری باز هم چیزای جدیدی توشه.
من بار اول که بازی کردم تا آخرش تقریبا یک ضرب رفتم .ولی بار دوم که بازی کردم دیدم خیلی چیزا از دستم پریده بار سوم هم همینطور و کلا بهت پیشنهاد میکنم که بازی رو خوب بازی کن نه سریع تا مثل من نشی.

راستی رفقا بهترین قسمت بازی به نظرتون کجاش بود؟
به نظر من بهترین فیلم وسط بازی(بهشون چی میگن؟ :biggrin1: ) جنگ بین رایدن:love: و vamp بود. بهترین مرحلشم مرحله آخر بود که خیلی بهم چسبید خیلی باحال به هم مشت میزدن مخصوصا آهنگشم خیلی خوب بود کلا همه چیش خوب بود(البته ناگفته نماند کل بازی هم عالی بود )

احتملا منظورتون cut scene هست. به نظر منم مبارزه vamp با raiden خیلی توپ بود.
بهترین بخش بازی از نظر من آخر act4 بود که سوار REX میشیم.:love:

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
دوستان من بار اول بازی رو تو حالت خیلی آسون تموم کردم.تقریبا مثل Call of duty بازی کردم:cheesygri
ولی بازی که تموم شد از آخرین Save بازی رو شروع کردم این بار حالت آسون رو انتخاب کردم(از بالا دومی)
با اینکه توی هیچ ACT حتی یه ALERT هم نداشتم در پایان هر ACT برام یه ALERTثبت شده بود!
حالا گذاشتم توی حالت نرمال.این بار واسم دو تا ALert ثبت میکنه!در حالی که یه دونه Alert هم ندارم:(ممکنه به خاطر حالت خیلی آسون باشه که اونجوری بازی کردم؟
براي ثبت آلرت كافيه كه ديده بشي و اگه يه لحضه هم آلرت بياد و بره(به خاطر اين كه كسي كه شمارو پيدا كرده بلا فاصله بكشي) باز هم برات ثبت ميشه

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
MGS4 نهايت بازي هست .
چاكرتيمه به تمام معني بود .
حيف كه انگليسيم خوب نيست . اگه خوب بود و كامل ميفهميدم چي ميگن كه ديگه , چاكرتيم .
GOOD LUCK

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
من بازي رو تموم كردم و دوباره New Game رو زدم و مي خوام دوباره برم .
فرقي و يا چيز اضافي احساس نكردم .
مگه دوباره بري چيز ميز نميده بهت ؟
GOOD LUCK

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
من بازي رو تموم كردم و دوباره New Game رو زدم و مي خوام دوباره برم .
فرقي و يا چيز اضافي احساس نكردم .
مگه دوباره بري چيز ميز نميده بهت ؟
GOOD LUCK
شما برای اینکه آیتم های سری فبل خودتون رو داشته باشید باید آخرین سیو مرحله آخر رو لود کنید(فکر کنم همون سیوی که عکس گل و گیاه) نه اینکه از new game برید.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
آره چند تا چیز جدید اضافه میشه.
مثلا کت و شلوار و یا چند تا ضد گلوله به رنگ های دیگه(تو فرشگاه هم 2 تا item به همین قسمت اضافه میشه )
ولی همین طور که دوست عزیزمون گفتند باید از سیو آخر بازی که نمایی از قبرستون:biggrin1: هست رو لود کنید

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
يعني بدون آلرت ، بدون كشتن كسي ،بدون اين كه بميري و زير 5 ساعت تا آخر بازي بري. البته اونايي كه باندانا و stealth رو دارند نبايد از اين دو آيتم استفاده كنند. دشمنارو ميتوني بيهوش كني. باس هارو ميتوني بكشي همينطور موجوداتي كه ماشيني هستند رو هم ميتوني بكشي.

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
يعني بدون آلرت ، بدون كشتن كسي ،بدون اين كه بميري و زير 5 ساعت تا آخر بازي بري. البته اونايي كه باندانا و stealth رو دارند نبايد از اين دو آيتم استفاده كنند. دشمنارو ميتوني بيهوش كني. باس هارو ميتوني بكشي همينطور موجوداتي كه ماشيني هستند رو هم ميتوني بكشي.

از تفنگ بيهوش كننده ميشه استفاده كرد ؟
بدون آلرت خيلي سخته .
اگه آلرت بگيري ميشه دوباره از چك پوينت شروع كرد ؟
GOOD LUCK

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
از تفنگ بيهوش كننده ميشه استفاده كرد ؟
بدون آلرت خيلي سخته .
اگه آلرت بگيري ميشه دوباره از چك پوينت شروع كرد ؟
GOOD LUCK
آره از تفنگ بيهوشي ميشه استفاده كرد همينطور از mk2(اون رباتي كه همراهته).
اگه آلرت گرفتي بايد بياي بيرون دوباره بازيرو لود كني.

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
آره از تفنگ بيهوشي ميشه استفاده كرد همينطور از mk2(اون رباتي كه همراهته).
اگه آلرت گرفتي بايد بياي بيرون دوباره بازيرو لود كني.

رو حالت آسون هم ميشه ؟
اصلا فرق بيت آسون نرمال و سخت و خيلي سخت چيه ؟
چيزي كه من فهميدم خونت زود تر تموم ميشه .
GOOD LUCK

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر