Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
قرص رو تو Act 2 گرفتم .
رو زمین افتاده بود :biggrin1:
اسمش رو نگاه می کنم میگم .
عکسش عکس جعبش هست روش هم اگه استباه نکنم نوشته 15mg
حالا نگاه می کنم میگم .
GOOD LUCK

اسم اون قرص pentazemin هست که اگه اشتباه نکنم همون کار compress رو انجام میده. یعنی لرزش دست کم و دقت تیراندازی زیاد میشه.;)

دوستان من اون اهنگ بازی که تو اول مرحله shado hers فکر میکنم بود اگه اسمش درست گفته باشم همون مرحله ای که برف میومد اولش یه اهنگی بود که یه خواننده زن میخوند سبکشم فکر کنم opera بود ایا اونو میشه از جایی دانلود کرد اگر میشه کسی لینکش داره بزاره

اسم این آهنگ the best is yet to come هست که به نظرم قشنگترین آهنگ سری Metal Gear هست.:love:
توی بازی هم میشه این آهنگ رو گرفت. فک کنم توی act 4 بود.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
این 2 ITEM ـی که بعدا اضافه میشه چی هستند؟
قیمتشون هم 5000000 هست فکر کنم :d شایدم بیشتر.شکل خاصی هم ندارن که توضیح بدم فقط میتونم بگم که خیلی خیلی گرون هستند :d کسی اونا رو خریده؟به چه درد میخورند؟
راستی این آهنگ هایی رو که میگیریم تو بازی میشه رو PS3 ذخیره کرد؟ :d

gamper

کاربر سایت
Mar 13, 2008
108
نام
naser
اسم اون قرص pentazemin هست که اگه اشتباه نکنم همون کار compress رو انجام میده. یعنی لرزش دست کم و دقت تیراندازی زیاد میشه.;)

اسم این آهنگ the best is yet to come هست که به نظرم قشنگترین آهنگ سری Metal Gear هست.:love:
توی بازی هم میشه این آهنگ رو گرفت. فک کنم توی act 4 بود.

داداش واقعا این اهنگ زیباست من منظورم این بود که این اهنگ میشه از اینترنت دانلود کرد اگه اره لینکش از کجا بیدا کنم ممنون

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
داداش واقعا این اهنگ زیباست من منظورم این بود که این اهنگ میشه از اینترنت دانلود کرد اگه اره لینکش از کجا بیدا کنم ممنون

لینکش رو همین صفحه قبل گذاشتم !!!

این 2 ITEM ـی که بعدا اضافه میشه چی هستند؟
قیمتشون هم 5000000 هست فکر کنم شایدم بیشتر.شکل خاصی هم ندارن که توضیح بدم فقط میتونم بگم که خیلی خیلی گرون هستند کسی اونا رو خریده؟به چه درد میخورند؟
راستی این آهنگ هایی رو که میگیریم تو بازی میشه رو PS3 ذخیره کرد؟

دو تا آیتم گرون هست که یکی Bandanaـست و یکی Stealth Camo. اولی تیرت رو بینهایت میکنه و دومی نامرئیت میکنه.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
وای اینجا چقدر خفن هستند :biggrin1: فکر کنم کسایی که میخ وان این بازی رو رو سطح بیگ باس برند باید این دومی رو داشته باشند.ما هم هرکاری میکنیم پولمون نمیرسه بهش باید ده باری تا آخرش برم فکر کنم تازه شاید اندازه ی یک پنجم پولشون رو دارم(دومین بار که بازی رو رفتم از توی NEEW GAME رفتم اگر از قسمت LOAD میرفتم الان پولم بیشتر بود :biggrin1: )
راستی فقط از راه جمع کردن تفنگا پول گیرمون میاد؟چی کار کنیم که پول بیشتری گیرمون بیاد؟

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
وای اینجا چقدر خفن هستند :biggrin1: فکر کنم کسایی که میخ وان این بازی رو رو سطح بیگ باس برند باید این دومی رو داشته باشند.ما هم هرکاری میکنیم پولمون نمیرسه بهش باید ده باری تا آخرش برم فکر کنم تازه شاید اندازه ی یک پنجم پولشون رو دارم(دومین بار که بازی رو رفتم از توی NEEW GAME رفتم اگر از قسمت LOAD میرفتم الان پولم بیشتر بود :biggrin1: )
راستی فقط از راه جمع کردن تفنگا پول گیرمون میاد؟چی کار کنیم که پول بیشتری گیرمون بیاد؟
اگر با اینها بازی رو تموم کنی و بخوای رنک بیگ باس رو بگیری نمیشه، چون اینا جزء Special Item ها حساب میشن و برای رنک بیگ باس نباید از Special Item ها استفاده کنی.
برای گرفتن بیشتر Drebin Point هم میتونی این پسورد رو بجای پسوردی که باید توی دفتر اتاکان بزنی، بزنی و 100,000 تا دربین پوینت بگیری > 14893 ...
درضمن اگر از Special Item استفاده نکنی، سربازهای کمتری رو بکشی، هر اکت رو در زمان کمی به پایان برسونی هم آخر هر اکت بهت DB Point میده.
اگر هم میخوای اون دو تا رو بخری باید اول اکت 5 بخری که 50% تخفیف میده ...

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
اهم فکر کنم پس باید بی خیالش بشم :biggrin1:من که گیمر حرفه نیستم پس فکر نکنم بتونم رنک بیگ باس رو بگیرم:biggrin1:
ولی خداییش عجب بازی هست این بازی هرچی آدم بازیش کنه ازش خسته نمیشه.کاش انگلیسیم خوب بود تا کامل کامل از بازی سردرمیوردم :biggrin1:

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,763
نام
کیارش
Vamp رو چجوری باید نابود کرد ؟
چندین دفعه زدمش دوباره پامیشه .
چه کار کنم ؟
GOOD LUCK
باید syring رو از آیتم هات equip کنی و موقعی که ومپ افتاد رو زمین بری طرفش و بهش cqc بزنی و با زدن مثلث نانو ماشین داخل بدنش رو از کار بندازی
سعی کن تیر آخرو موقعی که بهت نزدیکه بزنی.

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
باید syring رو از آیتم هات equip کنی و موقعی که ومپ افتاد رو زمین بری طرفش و بهش cqc بزنی و با زدن مثلث نانو ماشین داخل بدنش رو از کار بندازی
سعی کن تیر آخرو موقعی که بهت نزدیکه بزنی.

Syring چیه ؟ CQC چیه ؟
GOOD LUCK

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
Syring همون سرنگه.همون که به خودتم میزنی تا بهتر بتونی نشونه بگیری.
برای کشتنش وقتی نزدیکته بزن تو سرش تا بمیره یا طوری بکشش که نزدیکت باشه.وقتی افتاد سریع برو پشت سرش وقتی داره بلند میشه با R2 (فکر کنم.با همون دکمه ای که همه رو میگیری)بگیرش و زود مثلث رو برن تا بهش بزنه.یادت باشه حتما سرنگ رو انتخاب کرده باشیا.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
Syring چیه ؟ CQC چیه ؟
GOOD LUCK

وقتی که زديش.... افتاده... بلند ميشه يک حالات آدم های مست رو داره...

سرنگ (SORANG ) رو انتخاب ميکنی >>> اينور...
بعد وقتی اون بلند شد ... اون حالات گيج بودن رو داره ( يا حالا مثل آدم های مست ) R1 رو اروم مزينی بعد پشت سرش دکمه مثلث رو بزن....

سرنگ رو هم بايد start رو بزنی... بری تو بخش item ها add کنی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر