Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
خدا به خیر بگزرونه :d من این بازی رو 4 بار تا آخرش رفتم.خداییش چیزی از شاهکار فراتر بود :biggrin1:
معلوم نیست اگر قرار باشه براش بیاد کی میاد؟آخه می خوام این بازی رو فردا پس فردا تعویض کنم اگر به زودی میاد تا عوضش نکنم :biggrin1:

life4ps3

کاربر سایت
Dec 24, 2008
85
تو این تاپیک همه ps3 دارین و دارین با mgs حال و حولتونو میکنین دیگه:cheesygri.من تا حالا همه شماره های mgs رو بازی کردم ولی واسه 4 هنوز ps3 نگرفتم.ولی یجا cut scene اپلود کرده چندتاشو دیدم.اونجایی که اولین بار مریلو میبینه چقدر باحاله.راستی دلیل این پیری زودرس ویروس foxdie?? من ps3 میخوام:((:((:((

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
بچه ها اون کمپرس تو قسمت آیتم ها برای چی هست ؟
یک قرص تو Act 2 گرفتم نمیدونم برای چی هست الان اسمش یادم نیست . به چه درد میخوره ؟
وقتی تمرکز نشونه گیری کم میشه باید چی مصرف کرد ؟
خط پایین زیر جون مربوط به چی هست ؟
ممنون :love:
GOOD LUCK

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
معلوم نیست اگر قرار باشه براش بیاد کی میاد؟آخه می خوام این بازی رو فردا پس فردا تعویض کنم اگر به زودی میاد تا عوضش نکنم

شما اگر انقدر با بازی حال کردید، خب بازی رو نگه دارید واسه همیشه ! فکر نمیکنید اینجوری حق کپی رایت بازی رو هم پرداخت میکنید ؟ :smile:

تروفی ها هم واللا خبری نیست که میاد یا نمیاد ولی احتمال داره که بیاد ...

کدومو میگی ؟!

استرست ! هر چی استرست بالاتر باشه، کمتر دستت برای نشونه گیری میلرزه و ... ( برای اینکه این Bar کامل پر شه، میتونی از خوراکی ها و Regin و سرنگ استفاده کنی. )

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
نه درسته که شاهکار بود و 4 بار تا آخرش رفتم ولی دیگه حالش نیست نگهش دارم :biggrin1: فوقش بعدا دوباره میرم یک بازی رو با این عوض میکنم.
پس فکر کنم همین که بعدا دوباره بگیرمش بهتر باشه!!!هروقت توفی براش اومد و یا انشاالله رفتم سرعت بوق اینترنت رو به 256 یا 512 تغییر دادم میرم دوباره میگیرمش برای آنلاین بازی کردن یا تروفی گرفتن

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
یک قرص تو Act 2 گرفتم نمیدونم برای چی هست الان اسمش یادم نیست . به چه درد میخوره ؟
وقتی تمرکز نشونه گیری کم میشه باید چی مصرف کرد ؟
ممنون :love:
GOOD LUCK
فکر کنم منظورت همون compress هست.
اگه منظورت اینه، این آیتم به کم شدن درصد استرس و در نتیجه به پر شدن psych bar کمک میکنه که باعث میشه لرزش دست کم شه.
در ضمن من چیزی شبیه یا به اسم قرص ندیدم

zuck_619

کاربر سایت
Aug 2, 2008
16
سلام .... اقا من یه سوال دارم مونده بی جواب !!! من رفتم پایتخت MGS4 بگیرم . گفت چون دستگات (یا
بازی ) ntsc فقط (فقط) میشه رو HDTV بازی کنی وگرنه اجرا نمیشه !!! و یه جای دیگه گفت بازی pal (یا دستگاه) HDTV نمیخواد ... میخواستم بدونم این حرفا درسته یا نه ؟؟؟
اگه من بازی pal رو بگیرم میشه رو دستگام بازی کنم (NTSC) ؟؟؟
اگه من بازی pal رو بگیرم میشه انلاین بازی کنم ؟؟؟
خیر از جوونیت ببینی یه جواب کهمل میخوام ... :love:

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
بی خود گفتن
من خودم بازیم Pal بود دستگاهم NTSC/J اکانتم برای US بود! آنلاین بازی کردم،تلویزیون هم فرقی نداشت هم تو HD هم تو SD می تونستم بازی کنم.

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
قرص رو تو Act 2 گرفتم .
رو زمین افتاده بود :biggrin1:
اسمش رو نگاه می کنم میگم .
عکسش عکس جعبش هست روش هم اگه استباه نکنم نوشته 15mg
حالا نگاه می کنم میگم .
GOOD LUCK

gamper

کاربر سایت
Mar 13, 2008
108
نام
naser
دوستان من اون اهنگ بازی که تو اول مرحله shado hers فکر میکنم بود اگه اسمش درست گفته باشم همون مرحله ای که برف میومد اولش یه اهنگی بود که یه خواننده زن میخوند سبکشم فکر کنم opera بود ایا اونو میشه از جایی دانلود کرد اگر میشه کسی لینکش داره بزاره

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
سلام .... اقا من یه سوال دارم مونده بی جواب !!! من رفتم پایتخت MGS4 بگیرم . گفت چون دستگات (یا
بازی ) ntsc فقط (فقط) میشه رو HDTV بازی کنی وگرنه اجرا نمیشه !!! و یه جای دیگه گفت بازی pal (یا دستگاه) HDTV نمیخواد ... میخواستم بدونم این حرفا درسته یا نه ؟؟؟
خیر از جوونیت ببینی یه جواب کهمل میخوام ... :love:

درباره ی تلویزیون که چرت گفته.
من خودم بازیم ntsc هست و دستگام pal و هم رو hd بازی میکنم و هم تو تلویزیون ذغالی.
شما اصلا پشت جلد بازی رو نگاه کنی نوشته
if your tv is not compatible to at least 720p HD display. this game will be display in SD (standard definition​

ولی در رابطه با آنلاین نمیدونم، چرا دروغ بگم.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
دوستان من اون اهنگ بازی که تو اول مرحله shado hers فکر میکنم بود اگه اسمش درست گفته باشم همون مرحله ای که برف میومد اولش یه اهنگی بود که یه خواننده زن میخوند سبکشم فکر کنم opera بود ایا اونو میشه از جایی دانلود کرد اگر میشه کسی لینکش داره بزاره

Code:
[LEFT]http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=473169&postcount=39[/LEFT]

خیر از جوونیت ببینی یه جواب کهمل میخوام ...

جواب شما رو تو یک تاپیک دیگه دادم، MGS4 اینجوری نیست ولی چند تا بازی هستن که اگر TVـت SD باشه، Region Lock میشن !
اگر PAL یا هر چیزِ دیگه ای بگیری میتونی آنلاین بازی کنی، منتها MGS4 تو این زمینه هم ریجن لاک داره ( اگر NTSC بگیری فقط میتونی با NTSC دار ها بازی کنی [فرقی نمیکنه UC یا J] و اگر پال بگیری با کسایی که پال دارن میتونی بازی کنی )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر