Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
این Boss ای که میگی ، کشتنش یه مقداری وقت میبره ، باید وقتی که میاد پایین تیر میزنه بهت ، یه stun اگه اشتباه تایپ نکرده باشم بندازی جلوش و روتو برگردونی ، تا چشماش کور شه ، بعدش با اسلحه بزنیش ، بعد از چند بار زدن ، یهو غیب میشه ، از پله ها برو بالا روی بوم ساختمونای دیگه رو نیگا کن ، روی اونا خوابیده ، رفیقاشم بالا سرش دارن بال میزنن ، یه اسلحه دوربین دار بردار نشونه بگیر بزن تو مخش ، کلی از جونش کم میشه ، همینکارو ادامه بده تا بکشیش .
اتفاقاً این Boss از همه سریعتر کشته میشه به شرطی که بلد باشین :D همون اول اول باید برین پایین اون گوشه وایسین، اون خودش میاد، شما با یک اسلحه ی خفن ( اگر اون یارو تفنگِ که از Boss ـه اکت 4 (crying wolf) میگیرین، (اسمش چی بود ؟) رو داشتین با اون ! ) میزنینش.

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,717
نام
امیر
اتفاقاً این Boss از همه سریعتر کشته میشه به شرطی که بلد باشین :biggrin1: همون اول اول باید برین پایین اون گوشه وایسین، اون خودش میاد، شما با یک اسلحه ی خفن ( اگر اون یارو تفنگِ که از Boss ـه اکت 4 (crying wolf) میگیرین، (اسمش چی بود ؟) رو داشتین با اون ! ) میزنینش.

دانشمند این رفیقمون داره برای بار اول میره ، هنوز ACT4 نرسیده ، میگی اسلحه خفن داشته باشه ، پولش کجا بود ؟

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
بازم با عرض پوزش :
چشمام کور شد این غول بی شاخ و دم را چطور بکشم همش معلوم نیست از کجا پیداش میشه و همینطور اونایی که گاه ای میریزن اصلا نمیبینمشون معلوم نیست از کجا میزنن :mad::((

2 تا نكته هم من ميگم.
از "ديد در شب" استفاده كن اگر توجه كني با بقيه پرنده ها يه فرقي داره .
اگر از m4 custom استفاده كني بهتره. فكر كنم اگه دفعه‌ي اولتم باشه بازم اين سلاح رو داري .

آخرین ویرایش:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
دانشمند این رفیقمون داره برای بار اول میره ، هنوز ACT4 نرسیده ، میگی اسلحه خفن داشته باشه ، پولش کجا بود ؟

اسلحه ی خفن رو با همون بارِ اول میشه خرید ! این همه DP تو بازی ریخته ... بعدشم با یه Grenade Luncher هم میشه اونو 3 صوته کشت ...

Kou_Jal

کاربر سایت
Oct 10, 2008
105
نام
کورش
سلام به همتون.....
بچه ها من همون k_jal هستم این آیدی جدیدم تو سایته......
در ضمن این یارو پرنده raging raven رو که خیلی راحت میشه کشت.اگه خواستی سیوتو بده برات کامل کنم

آخرین ویرایش:

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
بعد از اینکه در act2 غول اول بازی را میکشم.وارد جایی میشم که راه های زیادی داره.
به جایی میرسم که یک شکل عجیب(شکل های دست) روی زمین هست. دیگه نمیتونم برم جلو.چیکار کنم.
از کجا میتونم راهنمای این بازی را بگیرم؟

Kou_Jal

کاربر سایت
Oct 10, 2008
105
نام
کورش
باید دنبال شکل های کفش زنانه بگردی که مال نایومی هست.برای این کار از دید در شب استفاده کن.دنبال جای کفش ها برو خودت میفهمی:blushing:

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
بعد از اینکه در act2 غول اول بازی را میکشم.وارد جایی میشم که راه های زیادی داره.
به جایی میرسم که یک شکل عجیب(شکل های دست) روی زمین هست. دیگه نمیتونم برم جلو.چیکار کنم.
از دوربین سولیدای- استفاده کن تا بتونی رد پاهای رو زمین رو ببینی
دنبال رد پا ها برو هدف دنبال کردن neomi هست خودت فکر کن دیگه دنبال یه دختر داری می گردی ببین چیا راهنماییت میکنه (تیکه لباسش)

در یه قسنت هم به رئ پاهایی که پر رنگ ترن توجه کن( neomi رو کول کردن پس رد پا گود تر هستش)

LiQu!d OceL0T

کاربر سایت
Jun 11, 2007
332
نام
هاشم

بايد دنبال رد پاها بري اونم رد پايي Naomi
(Night Vision (solid eye رو روشن كن بعدش روي رد پاها زوم كن. رد پاي كه به وسيله ( كفش خانومي) :biggrin1:درست شده است رو دنبال كن . وقتي به يه رودخونه اي رسيدي از اونجا به بعد دنبال رد پاي كه از همه واضحتر و روشن تر هست برو تا بهش برسي.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
ماشالا همه دیگه MGS4 رو بازی کردن یه نفر سوال پرسید 10 نفر جواب دادن
تازه منم میخواستم راهنمایی کنم دیدن به به همه اینکارن :biggrin1:

Kou_Jal

کاربر سایت
Oct 10, 2008
105
نام
کورش
کاش تمومش نمیکردیم.الان ناراحتم که چرا زیاد بازی کردم که زود نموم بشه.کاش روزی ده دقیقه بازی میکرردم که به چشمام هم ضرر نزنه. دونقطه دی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر