Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سلام
من در قسمت ACT 3 که نامش EASTERN EUROPE : MIDTOWNS S SECTOR هست نمیدونم باید چه کار کنم.

50 بار خودم تو این تاپیک گفتم ولی چون اولین پستت هست یکبار دیگه میگم !

باید اون یارو که عضو گروه Resistance هست رو تعقیب کنی و موانع ( مثل سرباز ها و ... ) رو از سرِ راهش طوری که کسی نفهمه برداری تا در آخر به مقر این گروه که یک کلیسا هست برسی و بعد هم ...

firmware همون version دستگاهه؟
از کجا بفهمم که مدل دستگاهم ntsc/j japan یا مدل دیگه ای هست؟
با تشکر

ربط این پست با تاپیک چی میتونه باشه ؟! :confused:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
کسی می دونه چجوری میشه face camo Raiden B رو گرفت ؟ لطفا یه راهنمایی بکنید :D

کلاً رایدن تو دو تا Mission Briefing هست ( Mission Briefing ACT2 & 3 ) که باید تو این دو تا برق خورش کنی، یکی A رو میده که ACT2 هست و یکی B رو میده که ACT3 هست.

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
من تا حالا mgs 4 رو به اينترنت وصل نكردم. ميخواستم بدونم تو قسمت extra اونجايي كه به اينترنت وصل ميشه ، چه كاري انجام ميده؟؟؟؟

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
اول باید بگم برای فیس کامو دوم باید سانی رو دوباره با MK بزنی.

من تا حالا mgs 4 رو به اينترنت وصل نكردم. ميخواستم بدونم تو قسمت extra اونجايي كه به اينترنت وصل ميشه ، چه كاري انجام ميده؟؟؟؟

کامو، موزیک iPod و پادکست دانلود میکنه.

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
اگه بخوام mgs4 رو از قسمت extera به اينترنت وصل كنم ،نبايد firmware رو آپديت كنم؟؟؟
اصلا با ديالاپ ميشه از قسمت extera>online استفاده كرد؟؟؟

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
اگه بخوام mgs4 رو از قسمت extera به اينترنت وصل كنم ،نبايد firmware رو آپديت كنم؟؟؟
فکر کنم باید Sign In کرده باشی و Sign In رو وقتی میتونی بکنی که آخرین فرمور رو داشته باشی.

اصلا با ديالاپ ميشه از قسمت extera>online استفاده كرد؟؟؟

حجم زیادی نداره چیرایی که اونجا هست، یکسری پسورد هم هست که اصلاً به سرعت ربطی نداره و فقط باید به اینترنت وصل باشید.

Arsenal_14

کاربر سایت
Aug 3, 2006
25
دوستان نمیدونم کسی قبلا این رو گفته بود یا نه ولی اگه تکراریه ببخشید.

تو ACT 4 اونجائی که به دفتر کار قدیم اوتکان میرید و اوتکان ازتون میخواد رمز 5 رقمی رو وارد کنید اگه بجای 48273 که رمز در هست وارد کنید 14893 بهتون 100000 DP میده. همچنن با وارد کردن 78925 و 13462 دو تا آهنگ جدید برای IPOD باز میشه.

اگه تکراری بود شرمنده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر