Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
بچه ها هر کی میگه mGS4 آسونه و هوش مصنوعیش پایینه ، اگه مرده روی Big Boss Hard Level بازی کنه ، اونوقت میفهمین که بازی چقدر سخته . تو این حالت تکون نمیشه بخوری سریع میفهمن .
در ضمن یه سوال توی level های پایین تر دشمن بوی سیگار رو حس میکنه یا نه ؟

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
دوستان بالاخره منم یکم از بازی رو انجام دادم ولی نمیدونم چرا هنوز بهم حال نداده :confused: بازی رو چطور باید انجام داد ؟ بصورت اکشن و یا مخفی کاری؟ دشمنا یه خورده خنگن ( با درجه یکی به آخر دارم بازی میکنم standard) . یه خورده بهم دلداری بدین:(

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
دوستان بالاخره منم یکم از بازی رو انجام دادم ولی نمیدونم چرا هنوز بهم حال نداده :confused: بازی رو چطور باید انجام داد ؟ بصورت اکشن و یا مخفی کاری؟ دشمنا یه خورده خنگن ( با درجه یکی به آخر دارم بازی میکنم standard) . یه خورده بهم دلداری بدین:(
شما روی درجه ی آخرش بازی کن ببین چه می کنن این PMC ها
تا سرتو میاری بیرون می زننت .
میگم این I POD چه حای میده .آهنگ اول بازی Mgs 1 رو گوش دادم اشکم در اومد.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,035
نام
نیما

اصلا چیزه عجیبی نیست که خوشت نیومده ، کلا اگه کسی تا حالا و مخصوصا از شماره 1 سری MGS رو بازی نکرده احتمالش هست که از بازی خوشش نیاد ..

اولا که اصل MGS مخفی کاری هست و باید تا جایی که میشه حوصله داشته باشی و مخفیانه مراحل رو بری جلو و حتی الامکان حتی یک نفر رو هم نکشی !!

کسایی که بازیهای اکتیو و شلوغ پلوغ و به قول معروف Beat 'Em Up دوست دارن اکثرا از MGS خوششون نمیاد .
کلا سری MGS خیلی سلیقه ای هست ، یا خوشت نمیاد یا اگه بیاد خیلی شدید خوشت میاد .

ضمن اینکه یه مورد دیگه هم هست ، افرادی که از ابتدای این نسل با 360 شروع کردن و جدیدا PS3 گرفتن ، به صورت ناخودآگاه یه زمینه و فکر منفی نسبت به PS3 و بازیهاش توشون هست ...
واسه همین خیلی سخت میتونن از یه بازی انحصاری PS3 خوششون بیاد و ازش لذت ببرن ( حتی اگه اون بازی واقعا بازی خیلی خوبی باشه )

مثلا خود شما بر اساس همین قضیه با اینکه PS3 گرفتی از همون روز اول دنبال ایرادات و اشکالات این کنسول مثل خرابی لنز یا ... بودی ، با اینکه خودت مشکلی نداشتی ولی انگار میخواستی که داشته باشی !
امیدوارم حرف منو بد برداشت نکنی ... ولی این موضوع همونطور که گفتم ناخوآگاه و کاملا غیر عمدی هست .

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
اصلا چیزه عجیبی نیست که خوشت نیومده ، کلا اگه کسی تا حالا و مخصوصا از شماره 1 سری MGS رو بازی نکرده احتمالش هست که از بازی خوشش نیاد ..

اولا که اصل MGS مخفی کاری هست و باید تا جایی که میشه حوصله داشته باشی و مخفیانه مراحل رو بری جلو و حتی الامکان حتی یک نفر رو هم نکشی !!

کسایی که بازیهای اکتیو و شلوغ پلوغ و به قول معروف Beat 'Em Up دوست دارن اکثرا از MGS خوششون نمیاد .
کلا سری MGS خیلی سلیقه ای هست ، یا خوشت نمیاد یا اگه بیاد خیلی شدید خوشت میاد .

ضمن اینکه یه مورد دیگه هم هست ، افرادی که از ابتدای این نسل با 360 شروع کردن و جدیدا PS3 گرفتن ، به صورت ناخودآگاه یه زمینه و فکر منفی نسبت به PS3 و بازیهاش توشون هست ...
واسه همین خیلی سخت میتونن از یه بازی انحصاری PS3 خوششون بیاد و ازش لذت ببرن ( حتی اگه اون بازی واقعا بازی خیلی خوبی باشه )

مثلا خود شما بر اساس همین قضیه با اینکه PS3 گرفتی از همون روز اول دنبال ایرادات و اشکالات این کنسول مثل خرابی لنز یا ... بودی ، با اینکه خودت مشکلی نداشتی ولی انگار میخواستی که داشته باشی !
امیدوارم حرف منو بد برداشت نکنی ... ولی این موضوع همونطور که گفتم ناخوآگاه و کاملا غیر عمدی هست .
نیما جان اگه منظورتون مقایسه بین کنسولها و یا جانبداری احساسی از یه مارک و کنسوله هستش باید بگم من اصلا توی این مسائل کاملا بی طرف هستم و این نوع افکار و برخوردها رو در حد سن وسال و شان خودم نمیدونم . من اگه از ps3 انتقادی کردم فقط بخاطر این بوده که از این کنسول توقع زیادی داشته و دارم و مطمئنا سونی رو بعنوان بهترین و محبوبترین تولید کننده وسایل الکترونیکی میدونم .
البته من میخواستم جریاناتی که راجع به لنز این کنسول هستش رو کامل بررسی کنم که فکر کنم کاملا منطقی باشه چون بیشترین بحثهای خرابی این کنسول حول و حوش لنزش میگرده .
در مورد (یا ... )هم راستش من انتظار نداشتم در اولین بازی مشکل تاخیر در لود آبجکتها و همچنین فریز کنسول رو ببینم چون ps3 رو قویتر و خوش ساخت تر از اینها میدیدم . هر چند که مسائل جانبی رو در این اشکالات موثر میدونن .
اتفاقا من بازیهای تاکتیکال رو خیلی دوست دارم و اینکه با10 دقیقه بازی متال گیر هنوز باهاش نتونستم ارتباط خوبی برقرار کنم طبیعیه و ممکنه با بیشتر بازی کردن بهتر بتونم درکش کنم . چون 80 تومن بابتش پول دادم و به زور هم شده باید قبولش کنم ( شوخی کردم نریزین سرم):biggrin1:.
در کل من بهیچ وجه اهل جانبداری بی منطق و دور از واقعیت از هیچ چیزی نیستم مخصوصا اینکه سودی بحالم هم نداشته باشه .

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza

این نظر من هست: ( اگر کسی هنوز بازی رو بازی نکرده و دوست نداره که هیچ چیزی از بازی بدونِ، بهتر هست که نخونه ! )
بازی اولاش ( مخصوصاً 2 ساعت اول ) زیاد جالب نیست ولی کم کم ( مخصوصاً از Act 2 ) بازی خیلی جذاب و جالب میشه. من خودم هم به شخصِ از اولایل بازی خوشم نیومد زیاد.

همونطور که نیما هم گفت اگر میخوای بازی قشنگ بشه باید Stealth بری. ( من خودم با وارد کردن اکشن به بازی مخالفم، اونم در این حد )

AI بازی به نظر من هم یه Bug هایی داره یه جاهایی ولی اینکه کلاً بد هست رو اصلاً قبول ندارم. ( Bug هایی که من دیدم: یک دفعه پشت دیوار بودم ولی دیدنم ! ( یعنی سربازها اونور دیوار بودن ) و یک دفعه هم جلوی سربازِ بودم دقیقاً ولی ندید منو ! ) یک چیزِ دیگه هم که هست ( البته ربطی به AI نداره ) اینِ که وقتی داریم به یک سرباز تیر میزنیم، اون هر 10 ثانیه یک رگبار میزنه ! که نمیدونم مشکل از تفنگشون هست یا .... !

بازی همونطوری هست که فکرش رو میکردم. ( حتی شاید هم بهتر ) فعلاً هم Act 2 هستم. :D

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,035
نام
نیما
نیما جان اگه منظورتون مقایسه بین کنسولها و یا جانبداری احساسی از یه مارک و کنسوله هستش باید بگم من اصلا توی این مسائل کاملا بی طرف هستم و این نوع افکار و برخوردها رو در حد سن وسال و شان خودم نمیدونم . من اگه از ps3 انتقادی کردم فقط بخاطر این بوده که از این کنسول توقع زیادی داشته و دارم و مطمئنا سونی رو بعنوان بهترین و محبوبترین تولید کننده وسایل الکترونیکی میدونم .
البته من میخواستم جریاناتی که راجع به لنز این کنسول هستش رو کامل بررسی کنم که فکر کنم کاملا منطقی باشه چون بیشترین بحثهای خرابی این کنسول حول و حوش لنزش میگرده .
در مورد (یا ... )هم راستش من انتظار نداشتم در اولین بازی مشکل تاخیر در لود آبجکتها و همچنین فریز کنسول رو ببینم چون ps3 رو قویتر و خوش ساخت تر از اینها میدیدم . هر چند که مسائل جانبی رو در این اشکالات موثر میدونن .
اتفاقا من بازیهای تاکتیکال رو خیلی دوست دارم و اینکه با10 دقیقه بازی متال گیر هنوز باهاش نتونستم ارتباط خوبی برقرار کنم طبیعیه و ممکنه با بیشتر بازی کردن بهتر بتونم درکش کنم . چون 80 تومن بابتش پول دادم و به زور هم شده باید قبولش کنم ( شوخی کردم نریزین سرم):biggrin1:.
در کل من بهیچ وجه اهل جانبداری بی منطق و دور از واقعیت از هیچ چیزی نیستم مخصوصا اینکه سودی بحالم هم نداشته باشه .

من که چند بار گفتم این موضوع عمدی نیست و ناخودآگاهه ، حتی گفتم بد برداشت نکن ... ولی شما دقیقا همونطور برداشت کردی که نباید میکردی !!!

این چیزیه که حتی منطقی ترین آدم ها هم ممکنه روشون تاثیر بزاره و اصلا بحث فنبوی بازی یا هر چیز دیگه ای نیست .

ضمن اینکه پیشنهاد میکنم فکر نکنی که PS3 الان قراره شق القمر کنه یا از فضا اومده و قدرت خارق العاده ای داره !
اصلا از این خبرا نیست ... البته بعضی ها فکر میکنن چون مثلا بازی اورجینال میخرن و قیمت بازیهاش 10 - 20 برابر بیشتر از بازیهای کپی 360 ه به همون نسبت هم باید بازیه بهتری باشه ! ( واقعا این حرف زده شده و میشه توسط دوستان )
در حالیکه اگه 360 هم کپی خور نشده بود الان باید برای هر بازیش 80 - 90 تومن پول میدادیم !

به هر حال امیدوارم از MGS 4 خوشت بیاد ... سعی کن حالا که PS3 خریدی لااقل ازش تا جایی که جا داره لذت ببری .

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
به نظر من هر کی این بازی رو بازی کنه تازه میفهمه بین 360 و PS3 چقدر فاصله هست! و این اولین بازی Exclusive PS3 نیست که ترکونده و آخریش نخواهد بود تازه اولشه هنوز Titleهای زیادی مونده تا بیاد بیرون اونوقته که فاصله خیلی شدید تر میشه...

آخرین ویرایش:

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
من از قسمت "Extra" بازی یه Octocam قرمز دانلود کردم یه جورایی باحاله! حتما دانلود کنین! با یدونه آهنگ فعلا چیزه خاصی Upload نکردن...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر