Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,021
نام
آریا
" هر کاربری این کار رو به صورت واضح انجام بده از سایت اخراج ( بن ) میشه ;) "
سیاوش اینجا رو برای این جور چیزا ساخته !
فقط مراقب باشین که اونجا ممکنه هرچیزی راجع به بازی بخونین. پس اگه بازی رو تموم نکردین یا میخواین داستانش رو ندونین فعلآ نرین اونجا.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
اره پاسداران هستم

اونقت اين .com شماره داره بهش زنگ زد برات بياره

کسری جان، این شمارش هست: 22709831 ( البته سایت هم داشت که آدرسش رو گم کردم !:D )
آدرسش هم اگر خواستی: خیابان ولی عصر. سه راهه زعفرانیه. داتکام. :D ( بری سرِ زعفرانیه معلومِ )
اخه يادمه اقا رضا يك سري داستان كلشو از 1تا 3 گذاشته بود ميخاستم ببينيم كامل هست يا نه ؟

آقا رضا داستان رو نوشته ولی به نظر من کاملِ کامل نیست و بیشتر تو جزئیات هست یه چیزاییش. :D اگر اونو خواستی، صفحه ی 95 ـه تاپیک MGS Fans هست فکر کنم ! صفحه ی 15 به بعد اون تاپیک خیلی مفیده کلاً ! ( من خودم چند روز پیش تمامش رو خوندم ! )

پ.ن: من خودم 1 و 2ـش رو دارم برای PC ولی 2ـش مشکل داره، اگر پیدا نکردی بگو برات بفرستم. ;) ( مشکلش برای همه ی MGS2 ها هست که آموزش درست کردنش تو همین BC هست. { انجمن مشکلات بازیها } )

.ALEX.

کاربر سایت
Dec 2, 2007
1,044
نام
I'm Still stable
سیاوش اینجا رو برای این جور چیزا ساخته !
فقط مراقب باشین که اونجا ممکنه هرچیزی راجع به بازی بخونین. پس اگه بازی رو تموم نکردین یا میخواین داستانش رو ندونین فعلآ نرین اونجا.

" تاپیک خیلی خطرناکیه :biggrin1: "

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
اخه يادمه اقا رضا يك سري داستان كلشو از 1تا 3 گذاشته بود ميخاستم ببينيم كامل هست يا نه ؟
اینایی که من گفتم یا بهتر بگم ترجمه کردم چیزاییه که برای یه کسی که اصلا از داستان کلی بازی چیزی نمیدونه شاید گیج کننده باشه یعنی شما توی همون تاپیک MGS Fan Club بری صفحات 30 35 بود فکر کنم که کل داستان تمام شماره ها رو بطور کلی و ساده و البته خوب توضیح داده اگه اونو خوندی بعد اونایی که من گفتم که جزئی تره هم بخونی دیگه فکر کنم به اندازه ی نیاز از داستان بازی بدونی;)

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
وقتی بازی Instal میشه یه سری تذکر میده در مورد دیسک که متوجه نشدم منظورش چیه، یکی لطف کنه توضیح بده.
دیر رسیدم دیگه نشون نداد:D. یادم نیست، ولی فک کنم گفته بود برای سلامتی دیسک اون رو بعد از بازی خارج کنید!

sh_lair

کاربر سایت
Aug 25, 2007
362
نام
shayan
وقتی بازی Instal میشه یه سری تذکر میده در مورد دیسک که متوجه نشدم منظورش چیه، یکی لطف کنه توضیح بده.
دیر رسیدم دیگه نشون نداد:D. یادم نیست، ولی فک کنم گفته بود برای سلامتی دیسک اون رو بعد از بازی خارج کنید!
فریدون جون شما این حرفا رو جدی نگیر :biggrin1:

sh_lair

کاربر سایت
Aug 25, 2007
362
نام
shayan
کسی سوال ما رو جواب نمیده ؟ :(

~ من اخطار دادم، مثل اینکه کسی جدی نگرفت دیگه باقیش تقصیر خودتونه.

Last edited by a moderator:

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
چیز زیادی به آخر بازی نمونده ولی فکر کنم بعد این متال گیر دیگه نتونم هیچ بازی دیگه ای بکنم:love:
واقعا کوجیما به همه ی بازیسازا درس بازی ساختن داد :-"
درباره ی بازی هم:
فرقی تداره که شما قبلا با کدوم شماره حال میکردین چون MGS4 یجوری تلفیقی از محیط های گذشته ی سریه البته بغیر از اول بازی
یه دفعه شد تا 1ساعتو نیم پست سر هم داشتم Cut Scence میدیدم!!!و البته حال میکردم چون نظیرش رو با همچین کیفیت سینمایی هیچ جا تاحالا ندیده بودم!
آخر هم آگه فن این سری باشین مطمئنا درطول بازی چندین بار اشک از چشمتان سرازیر خواهد شد:crying:

آخرین ویرایش:

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
منم بازی رو تموم کردم فقط تنها چیزی که در مورد بازی میتونم بگم اینکه بی نظیر و فوق العاده بود از همه یmgs ها هم یک سرو گردن بالا تر بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر