Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,725
نام
امیر
توی گیم اسپات که هنوز 8 ساعت به ریلیزش مونده پس چرا اینجا پیدا میشه ؟ابخاطر ریجنشه ؟
نه بابا بازی که خیلی وقته ساختش تموم شده از اون موقع داشتن نسخه های کپی رو میزدن که بدن دست فروشنده ها . اونا هم وقتی رسیده دستشون دیگه تاریخ ریلیز رو توجه نکردن ،فروختن .
به همین راحتی:-"

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
گه نمی خواهی در مورد این مباحث چیزی بدونی میتونی این تاپیک رو باز نکنی و مطالبش رو نخونی.
من به عنوان کسی که از همون روزهای اول بوجود آمدن سایت در سایت عضو شدم و به عنوان کسی که همیشه و هر روز مطالب سایت رو می خونم دیگه از این لحن زننده ای که در نوشته هات به کار میبری خسته شدم و برام مهمم نیست که چه کاری میخواهی بکنی ،بن بکنی یا تاپیک ببندی یا نوشته پاک بکنی.
یه کمی بزرگ شو و فکر نکن چون مدیر انجمنی می تونی با این لحن صحبت بکنی.
خیلی راحت میشه تعداد زیادی نوشته های تحدید آمیز از تو توی سایت پیدا کرد نمونش در تاپیک مربوط به کشتی کج و یا همین تاپیک.
فقط میتونم بگم یاد بازی دات بخیر ...

خوب وقتی کسی بیاد از داستان بازی و سایر جزییاتش بگه بازی جذابیتش رو تا حدود زیادی از دست میده وقتی سیاوش میاد میگه اسپوئیلر نکنید حق داره حالا شما می خواهی ناراحت شی میخواهی نشی این مشکل شماست شما خیلی دوست داری بازی نکرده همه چیزش رو بدونی برو از سایت های دیگه ببین اما اینجا نیا بگو چون سیاوش گفته کسی اسپوئیلر بکنه بن میکنم یعنی اینکه سیاوش دشمنی با کسی داره!!! امثال شما مشکل میسازید نه ادمین ها .

milad_dante

کاربر سایت
Jul 9, 2007
331
میلاد جان کنسولت درست شد ؟ به من میگی چجوری؟:laughing:
--------------------------
دوستان اگه میتونید از بازی روی مونیتورتون عکس بذارید بینیم چجوریاس .
--------------------------
توی گیم اسپات که هنوز 8 ساعت به ریلیزش مونده پس چرا اینجا پیدا میشه ؟ابخاطر ریجنشه ؟
نه مهدی جان هنوز همونجوری هستش ولی فعلا" با هاش اینجوری می گذرونم تا یکی مطمئن پیدا کنم.احتمالا" می برمش پیشه رضا جان.

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
با سلام منم امروز بازي گرفتم اخرشه به طوري كه هول كردم و دو نسخه از بازي رو (پال و جي) با هم خريدم.:biggrin1::biggrin1:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
چرا هرکس که بازی رو میگیره میاد اینجا میگه که بازی رو گرفتم ؟! خوب یک توضیحی بدید چجوریاست. ( نه این که بگید بازی داستانش چی هست و چی کار میکنید ! مثلاً بگید گرافیکش فلانِ و گیم پلیش بهمان !!! )

---------------------------------

اینجا میتونید عکسهایی از مراسم Lunch بازی در نقاطی از جهان رو ببینید. ( کوجیما هم زمان Lunch بازی در New York و مغازه ی Virgins بوده :( ! )

unknown_2022

کاربر سایت
Feb 16, 2008
77
اگه نمی خواهی در مورد این مباحث چیزی بدونی میتونی این تاپیک رو باز نکنی و مطالبش رو نخونی.
من به عنوان کسی که از همون روزهای اول بوجود آمدن سایت در سایت عضو شدم و به عنوان کسی که همیشه و هر روز مطالب سایت رو می خونم دیگه از این لحن زننده ای که در نوشته هات به کار میبری خسته شدم و برام مهمم نیست که چه کاری میخواهی بکنی ،بن بکنی یا تاپیک ببندی یا نوشته پاک بکنی.
یه کمی بزرگ شو و فکر نکن چون مدیر انجمنی می تونی با این لحن صحبت بکنی.
خیلی راحت میشه تعداد زیادی نوشته های تحدید آمیز از تو توی سایت پیدا کرد نمونش در تاپیک مربوط به کشتی کج و یا همین تاپیک.
فقط میتونم بگم یاد بازی دات بخیر ...:angel:
من با برنامه ی ضد اسپویلر MGS4 (که تقلید از MGS:TUS ) موافقم اما قبول دارم که رفتار مدیرهای سایت واقعا توهین آمیزه

u may and can go to hell...
nobody gives a frak about what u think... neither do I...
ppl like u lack intelligence, N they don't understand N dig, N actually don't give a frak of things can ruin the joy of a good entertaining experience for others, so u don't like me, I don't give a crap, but u ruin my joy, I'll ruin your life...
dig this:
You stand before me, you WILL FALL BEFORE ME...
من اون روز فنت فارسی نداشتم یه پست با فنت انگلیسی دادم یه تخلف گرفتم حالا شما مدیر انجمن ، به انگلیسی جواب میدی ؟؟؟ جالبه هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا:confused::confused::confused:

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
با سلام گرافيك بازي فوق العادست حركات اسنيك بسيار عالي و نرمه قابليت غلت خوردن روي زمين و خلع سلاح دشمن و كنترل ربات كوچك و البته استتار با لباس جديد و... بسيار عالي كار شده (راستي در ميان ايتم هاي بازي يه ipod هم من ديدم اما هنوز طرز استفاده از اونو بلد نيستم) جا داره اينجا اعلام كنم اين بازي مستحق دريافت 10 امتياز رو داره.:biggrin1:

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
چرا هرکس که بازی رو میگیره میاد اینجا میگه که بازی رو گرفتم ؟! خوب یک توضیحی بدید چجوریاست. ( نه این که بگید بازی داستانش چی هست و چی کار میکنید ! مثلاً بگید گرافیکش فلانِ و گیم پلیش بهمان !!! )

---------------------------------

اینجا میتونید عکسهایی از مراسم Lunch بازی در نقاطی از جهان رو ببینید. ( کوجیما هم زمان Lunch بازی در New York و مغازه ی Virgins بوده :( ! )

IMO:
گرافیک بازی تو Cutscene ها عالی و تو خود بازی هم خوب هست البته یه مشکلاتی مثل رزولوشن پایین سایه ها داره که باعث میشه لبه سایه ها زیاد نرم نباشن تکسچرها هم خیلی خوبن مگر اینکه به خوای گیر الکی بدی یا رو درو دیوار زوم 500X بکنی !! کلا گرافیک از نظر هنری عالی و از نظر تکنیکی هم خوبه.
انیمیشن بازی روونه و حرکات اسنیک و دشمنا خوب و طبیعی به نظر میان البته یکمیم ژاپنی وار!! حرکت میکنن یعنی نوع حرکات و راه رفتنشون مثل ژاپنی ها و نژادهای شرق آسیایی هست.در کل انیمیشن بازی عالیه.
فیزیک بازی نسبتا خوبه البته تا اونجا که من بازی کردم چیز خیلی خاصی پیش نیومده تا دقیق نظر بدم.ولی تکون خوردن موهای اسنیک باد و ذرات غبار همینطور انفجارها خوب هستن.
به گیم پلی بازی یه سری المان اضافه شده که مثبت هستن.ولی در کل همون متال گیر همیشگی هست و هوش مصنوعی دشمنها هم در حد عالی نیست ولی خوبه.
اگه متال گیر باز هستی و با قبلیا حال میکنی مطمئن باش با اینم حال میکنی.
به نظر من این بازی استحقاق دریافت امتیازهای 9 و 9 به بالا رو داره.
GL

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,037
نام
نیما
IMO:
گرافیک بازی تو Cutscene ها عالی و تو خود بازی هم خوب هست البته یه مشکلاتی مثل رزولوشن پایین سایه ها داره که باعث میشه لبه سایه ها زیاد نرم نباشن تکسچرها هم خیلی خوبن مگر اینکه به خوای گیر الکی بدی یا رو درو دیوار زوم 500X بکنی !! کلا گرافیک از نظر هنری عالی و از نظر تکنیکی هم خوبه.
انیمیشن بازی روونه و حرکات اسنیک و دشمنا خوب و طبیعی به نظر میان البته یکمیم ژاپنی وار!! حرکت میکنن یعنی نوع حرکات و راه رفتنشون مثل ژاپنی ها و نژادهای شرق آسیایی هست.در کل انیمیشن بازی عالیه.
فیزیک بازی نسبتا خوبه البته تا اونجا که من بازی کردم چیز خیلی خاصی پیش نیومده تا دقیق نظر بدم.ولی تکون خوردن موهای اسنیک باد و ذرات غبار همینطور انفجارها خوب هستن.
به گیم پلی بازی یه سری المان اضافه شده که مثبت هستن.ولی در کل همون متال گیر همیشگی هست و هوش مصنوعی دشمنها هم در حد عالی نیست ولی خوبه.
اگه متال گیر باز هستی و با قبلیا حال میکنی مطمئن باش با اینم حال میکنی.
به نظر من این بازی استحقاق دریافت امتیازهای 9 و 9 به بالا رو داره.
GL

خوشحالم که شما از بازی تعریف میکنی ... چون چیزی که مشخص هست به هیچ وجه فن PS3 نیستی .
در مورد Texture ها خوبه که توضیح دادی ، چون بچه ها قبلا یه سری عکس با Zoom بسیار زیاد میذاشتن و میگفتن که عمق نداره ! خب این کاملا طبیعیه ...

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
خوشحالم که شما از بازی تعریف میکنی ... چون چیزی که مشخص هست به هیچ وجه فن PS3 نیستی .
در مورد Texture ها خوبه که توضیح دادی ، چون بچه ها قبلا یه سری عکس با Zoom بسیار زیاد میذاشتن و میگفتن که عمق نداره ! خب این کاملا طبیعیه ...
دوست عزیز من کلا طرفدار گیم خوب هستم برام کنسول اهمیت نداره چون کنسول ها احتیاج ندارن کسی ازشون دفاع کنه.اونم کنسولای دوتا کمپانی گردن کلفت مثل سونی و مایکروسافت.جلوی حقیقت رو با 100تا سپر فولادی هم نمیشه گرفت.حالا من چه از یه کنسول تعریف کنم چه نکنم حقیقت بالاخره مشخص میشه.اگر جایی از یه کنسول طرفداری کردم مطمئنا از روی تعصب نبوده حالا ممکنه یه عده بدشون بیاد یه عده هم خوششون بیاد ولی من سعی کردم حقیقت رو بگم.

PSP4EVA

کاربر سایت
Apr 27, 2008
19
بازی رو امروز از فروشگاه circuit city گرفتم 59.99 $ و اونا هم لطف کردن يه استراتژی guide رو که 19.95 $ قيمتشه free دادن و ما بسی حال کرديم!:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر