Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

roozbeh_mcse

کاربر سایت
Jan 29, 2007
59
نام
Roozbeh
سلام
من این بازی رو تازه گرفتم و بازی رو ریختم روی هارد داخلی(کنسول هک شده) همون مرحله اول تا یجایی که بازی میکنم
بعد از اجرای دموی بازی (تو اون جایی که اون fox hunt رو میبینه) دمو که تموم میشه دیگه وارد بازی نمیشه صفحه سیاه میشه چکارکنم؟
ممنون

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ببخشید کسی میتونه حجم کلی update های بازی از اولیش تا نسخه آخریش رو بگه چقدره تو بخشmetal gear online

این موضوع را بارها گفته شده و منم باز هم میگم دوستان
خوده بازی 4 گیگ نصب میشه روی هارد
و برای انلاین هم باید ابدیت دو گیگ شیصیت و پنچاه مگ ابدیت کنی تقریبا گفتم
اگر میخواهی دقیق بدونی باید بری صحفات قبلی را بخونی تا پیدا کنی پست بچه ها را موفق باشی

only4you_mehr

کاربر سایت
Jul 23, 2006
244
نام
مهرداد
سلام
من این بازی رو تازه گرفتم و بازی رو ریختم روی هارد داخلی(کنسول هک شده) همون مرحله اول تا یجایی که بازی میکنم
بعد از اجرای دموی بازی (تو اون جایی که اون fox hunt رو میبینه) دمو که تموم میشه دیگه وارد بازی نمیشه صفحه سیاه میشه چکارکنم؟
ممنون

منم دقیقا همین مشکل رو دارم
روی حالت naked normal بازی میکنین ؟
کسی SAVE GAME بازی رو بعد از اینجا نداره ؟

drak

کاربر سایت
Aug 13, 2010
330
نام
Amir
این بازی تروفی نداره. اون موقع که این بازی عرضه شد خبری از تروفی روی دستگاه نیود. مثل قبلی ها!
باید بازی رو اپدیت کنی که تروفی هاش بیاد
یه سری به این جا بزنی یکی از دوستانمون گزاشته بود
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=15486
Metal-Gear-Solid-4-trophy.jpg

only4you_mehr

کاربر سایت
Jul 23, 2006
244
نام
مهرداد
آره روی naked normal بازی می کنم
اگه کسی save بعد از اون قسمت رو داره ممنون میشم بذاره

من سيو BBE روپيدا كردم بعد از اون قسمت ولي اونم بري جلوتر باز همين مشكل پيش مياد كلابايد اوريجينالش روگير بياريم فك كنم

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
سلام من سال 2008 وقتی ps3 گرفتم اولین بازی ای که گرفتمmgs4 بود البته به mgs4 نمیشه گفت بازی!!!!اون موقع قسمت نشد تا آخرش برم الانم دو باره ps3 گرفتم یه بازیهم گرفتم بره کپی خر کردن ائنم چیزی نیست جز mgs4 میتونستم بره کپی خر کردن 10 تو من بدم fifa 10 بگیرم ولی 25 دادم mgs4 گرفتم چون یه جور خیانته به خودم اگه کپیشو بازی کنم......میخاستم بگم هنوزم انگار نه انگار انگار همین دیروز بازی اومده وقتی گرفتم اینقدر خوشحال بودم.:d
راستی تو قسمت photo albume میگه باید کانکت بشی کانکت شدم یه وقت دستگاه از کپی خر در نیاد؟!!!! اصلا چیه photo albume

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام من سال 2008 وقتی ps3 گرفتم اولین بازی ای که گرفتمmgs4 بود البته به mgs4 نمیشه گفت بازی!!!!اون موقع قسمت نشد تا آخرش برم الانم دو باره ps3 گرفتم یه بازیهم گرفتم بره کپی خر کردن ائنم چیزی نیست جز mgs4 میتونستم بره کپی خر کردن 10 تو من بدم fifa 10 بگیرم ولی 25 دادم mgs4 گرفتم چون یه جور خیانته به خودم اگه کپیشو بازی کنم......میخاستم بگم هنوزم انگار نه انگار انگار همین دیروز بازی اومده وقتی گرفتم اینقدر خوشحال بودم.:d
راستی تو قسمت photo albume میگه باید کانکت بشی کانکت شدم یه وقت دستگاه از کپی خر در نیاد؟!!!! اصلا چیه photo albume

این فوتو چیزه خاصی نیست
میشه گفت از توی بازی عکس میگیری بعد میزاری توی هارد پلی 3 و نگاهش میکنی همین:d

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
سلام

اقا ما پس از مدت ها دوباره حوس کردیم این ابر عنوان رو بازی کنیم . منتهی یه مشکلی برخوردم اونم اینکه یادم نمیاد چجوری باید اسلحه ها و ... که داشتمو تو بازی از اول فعال کنم . مگه نباید سیو اخرو لود می کردیم و بعد هم درجه سختی میومد و انتخاب می کردیم . خوب من همه این کارارو می کنم بازم هیچ کدوم از ایتم ها و اسلحه هایی که داشتم باز نیست !

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
سلام

اقا ما پس از مدت ها دوباره حوس کردیم این ابر عنوان رو بازی کنیم . منتهی یه مشکلی برخوردم اونم اینکه یادم نمیاد چجوری باید اسلحه ها و ... که داشتمو تو بازی از اول فعال کنم . مگه نباید سیو اخرو لود می کردیم و بعد هم درجه سختی میومد و انتخاب می کردیم . خوب من همه این کارارو می کنم بازم هیچ کدوم از ایتم ها و اسلحه هایی که داشتم باز نیست !
سلام دوست عزیز باید بازی رو تا انجای که با mk II ملاقات میکنید برید
بعد از اون اسلحه و ... که داشتید رو بهتون میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر