Metal Gear Rising: Revengeance | PC [پست اول خوانده شود]

بالاخره پس از کش و قوس فراوان این نسخه از سری Metal Gear برای PC نیز تایید شد.
چندی پیش این بازی برای کنسولهای X360 و PS3 نیز عرضه شده بود و با متای 83 و 80 نسبتا موفق ظاهر شد.
هنوز عکس یا تریلری از نسخه PC منتشر نشده,بازی توسط PG ساخته میشود.
عکسهای نسخه کنسولی:

ناشرKonami
توسعه دهندهPlatinum Games
پلتفرمPC,Xbox360,PS3
تصاویر بیشترتصاویر Metal Gear Rising
تاریخ انتشار 2013
تاپیک امتیازاتامتیازات Metal Gear Rising
پیش‌نمایش بازیخیزش سایبورگ
نقد بازیمتال گیر با طعمی متفاوت

سیستم پیشنهادی :

91628264270613969459.jpg

لیست اچیومنتهای منتشر شده استیم :

99773285954654729985.jpg

Last edited by a moderator:

Gamer V5

کاربر سایت
Feb 2, 2014
9
نام
VAHID
با نهایت احترام به طرفدارن این بازی

حقیقت خیلی با بازی حال نکردم .بازی خوبیه سر گرم کنندس و حتما تمومش میکنم اما اخه چطور ممکنه هرچی جلو دستاتو پاته مثل پنیر قطعه قطعه میشه بعد دشمنارو هرچی ضربه میزنی اخ نمیگن :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
با نهایت احترام به طرفدارن این بازی

حقیقت خیلی با بازی حال نکردم .بازی خوبیه سر گرم کنندس و حتما تمومش میکنم اما اخه چطور ممکنه هرچی جلو دستاتو پاته مثل پنیر قطعه قطعه میشه بعد دشمنارو هرچی ضربه میزنی اخ نمیگن :d
نکته خیلی جالبی گفتی :D سربازا از دیوار صاف هم سخت ترن ولی بازم دو ضربه بهشون بزنی یک طرف بدنشون یا کل بدنشون آبی میشه و میتونی با Blade Mode بزنی به شونصد قطعه مختلف تقسیمش کنی :D

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
یک نکته ای هم هیچ کدوم اشاره نکردید اینه که دشمنان ما به عبارتی ربات هستند تا انسان. وقتی اونها رو نصف می کنید ببینید. تماما سایبورگ هستند و فقط مغز اونهاست که به عبارتی انسان مونده :d
برای همین مقاومتشون بیشتره ... زره هم فراموش نشه!
البته این اقراق ها برای بازی های ژاپنی طبیعیه و اینم در نظر بگیرید اگر دشمنا با دو ضربه نصف می شدند و محیط با 10 ضربه، بازی از مزه میفتاد!

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
بازی را امروز تمام کردم گیم پلی خاصی داشت در عین حال سریع موسیقی بازی هم عالی کار شده بود ! داستان هم در سطح متوسط بود همین که سایه ای از داستان سری MGS توش بود راضی کننده بود البته بعضی از مکالمه هاش واقعا مسخره و کلیشه ای بود مخصوصا مکالمه با هر باس قبل مبارزه !

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
همون اوایل بازی که یه غول تشن از تو آب درمیاد . 2-3تا پاهاشو داغون کردم 2تا دیگه مونده یه خورده میزنه . این باسه کله مبارک رو میاره جلو بعد یه کلید میگه بزن ولی معلوم نیس به چه زبونی نوشته شده :D .
تو این کلید زنی هاش اصلاََ معلوم نیست چی نوشته

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
تو این کلید زنی هاش اصلاََ معلوم نیست چی نوشته
کلید خاصی نمیخواد که. صحنه آهسته میشه یعنی Shift رو بگیر و برو روی Blade Mode، بقیه کلید زنی ها هم که یا کلید چپ و راست هستند، یا X و Space
کلید دیگه ای نداره که معلوم نباشه چی نوشته! :d

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
کلید خاصی نمیخواد که. صحنه آهسته میشه یعنی Shift رو بگیر و برو روی Blade Mode، بقیه کلید زنی ها هم که یا کلید چپ و راست هستند، یا X و Space
کلید دیگه ای نداره که معلوم نباشه چی نوشته! :d

اون صحنه آهسته رو که کاری ندارم . یه چیز دیگه میزنه . یه چیزی وسط صفحه زو زو میکنه نمیدونم چه کلیدیه

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
دوستان من تو کشتن ارم استرانگ به مشکل خوردم وقتی اون تیکه اهرو پرت میکنه خط برش برای افقیه چطور بچرخونمش

farhad-10

کاربر سایت
Sep 2, 2012
23
نام
فرهاد
Metal Gear Rising

سلام
غول آخر این بازی رو جونشو تا 0 میرسونم بعد یجا منو میگیره میندازه زمین صحنه واسه چند لحظه آهسته میشه نمیدونم چیکار کنم
اگه کسی بلده راهنمایی کنه
مرسی

eman619rv

کاربر سایت
Aug 8, 2010
20
یه سری توضیحات میخواستم کسی میتونه کمکم کنه؟
1. این سیستم FUEL چیه و کارش و استفاده اش چیه دقیقا؟
2. جایی هست که داستان بازی رو کامل توضیح داده باشه و از سیر تا پیاز رو نوشته باشه؟ یادمه قدیما واسه MGS ها تو همین انجمن خودمون هم بود.
3. چرا با گرافیک 8 و i7 ، روی های بازی لگ پیدا میکنه؟ در حالی که cod:ghosts و batman:orgin راحت با اخرین تنظیمات میتونستم بازی کنم؟؟

تازه کپتر اول رو تموم کردم ولی در کل از کوجیما انتظار یه اثر بهتر و بی نظیر تری رو داشتم . اون داستان های فوق العاده mgs کجا و این کجا. فیزیک ماشین ها و بقیه ابجکت ها هم یکم بده و صدا گذاری هم یکم قدیمی به نظر میرسه...

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
تازه کپتر اول رو تموم کردم ولی در کل از کوجیما انتظار یه اثر بهتر و بی نظیر تری رو داشتم . اون داستان های فوق العاده mgs کجا و این کجا. فیزیک ماشین ها و بقیه ابجکت ها هم یکم بده و صدا گذاری هم یکم قدیمی به نظر میرسه...
کوجیما توی این نسخه کوچکترین دخالتی رو نداشته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر