Metal Gear Rising: Revengeance | PC [پست اول خوانده شود]

بالاخره پس از کش و قوس فراوان این نسخه از سری Metal Gear برای PC نیز تایید شد.
چندی پیش این بازی برای کنسولهای X360 و PS3 نیز عرضه شده بود و با متای 83 و 80 نسبتا موفق ظاهر شد.
هنوز عکس یا تریلری از نسخه PC منتشر نشده,بازی توسط PG ساخته میشود.
عکسهای نسخه کنسولی:

[TABLE="class: grid, width: 500, align: center"]
[TR]
[TD]ناشر[/TD]
[TD]Konami[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]توسعه دهنده[/TD]
[TD]Platinum Games[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]پلتفرم[/TD]
[TD]PC,Xbox360,PS3[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]تصاویر بیشتر[/TD]
[TD]تصاویر Metal Gear Rising[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]تاریخ انتشار[/TD]
[TD] 2013[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]تاپیک امتیازات[/TD]
[TD]امتیازات Metal Gear Rising[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]پیش‌نمایش بازی[/TD]
[TD]خیزش سایبورگ[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]نقد بازی[/TD]
[TD]متال گیر با طعمی متفاوت[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

سیستم پیشنهادی :

91628264270613969459.jpg

لیست اچیومنتهای منتشر شده استیم :

99773285954654729985.jpg

Last edited by a moderator:
کوچیکتر که بودم خوره بازیهای این تیپی بودم. الان دیگه اعصابم نمیکشه. در هر حال رو درجه نرمال تقریبا 8 ساعته تموم شد. ولی اینم مثل street fighter رفت جزو لیست بازیهای ممنوعه! از وقتی گرفتم دارم پاچه تمام اعضای خونوادرو میگیرم. کلا دیگه اولویت اولم داستان خوبه.

این سکانس کلید زنی مسخره WASD چرا توی هیچ کدوم از این پورت ها کار نمیکنه؟ :| اون از Lords of Shadow اینم از این
واقعا درکش انقدر برای سازنده ها سخته که ترتیب زدن این دکمه ها با سرعت بالا تو کیبورد سخت تر از آنالوگ هستش؟

نبرد با این سناتور عجب چیز مسخره و کسل آوری هستش (:| آخر بازی رو کوفت کرد!
شیاطین جهنمی همچین حرکاتی نمیزنند که این بزنه! اقرار این بازی توی اکثر جاها خیلی جالب هستش اما بعضی مواقع مثل این به شدت مسخره میشه.
سه تا سنگ بزرگ پرتاب میکنه، تا بخوای همه رو دقیق هدف بگیری و بزنی انرژی تموم میکنی در نتیجه یکی از اونها رو به ناچار نوش جان میکنید که نتیجه هم یک دمیج محلک هستش :| هر دو ضربه هم یک اتک غیر قابل دفاع اجرا میکنه. در بهترین حالت فکر کنم یه نیم ساعتی آدم باید دوام بیاره!
کسی توصیه ای چیزی نداره؟

نبرد سناتور
به نظر من باس فایت خیلی خوبی بود!
کلا مهترین کار تو این باس فایت جاخالی دادنه که باید تو بخش Customize بخری. هم ضربات قرمز و هم ضربات زرد رو جاخالی بده و تو فرصت مناسب حمله کن. اون بخش Blade Mode هم چاره ای نداری جز اینکه آهن پاره هارو ببری! :دی
آخرای کار هم سناتور با یه اشعه سبز رنگ جونشو پر می کنه. اون موقع برو پشتش و نقطه ی مشخص شده تو Blade Mode رو بزن.
آسون تر از چیزیه که به نظر میاد :دی

نبرد سناتور :d

آپگریدهای Fuse Cell رو اگه تا آخرش گرفته باشی ،وقتی سنگهارو پرتاب کرد انرژی کم نمیاری .(اضاف هم میاد :d )

همونطور هم که LeonSMجان گفتن ، باید حتما Skill جاخالی دادن رو از بخش Custom بگیری، اتک های غیرقابل دفاعش رو dodge بده.

آسون تر از چیزیه که نظر میاد فقط یکی دو ساعت وقت میبره ... ! :d

آپگریدهای Fuse Cell رو اگه تا آخرش گرفته باشی ،وقتی سنگهارو پرتاب کرد انرژی کم نمیاری
آپگرید ها رو اکثرا گرفتم منتهی هدف گیری دقیق اونم سه بار پشت سر هم وقت میبره :d
همونطور هم که LeonSMجان گفتن ، باید حتما Skill جاخالی دادن رو از بخش Custom بگیری، اتک های غیرقابل دفاعش رو dodge بده
اینو همین الان میرم ببینم چنین چیزی داریم. تا آخر بازی اومدم ولی نمیدونستم Dodge هم داره
yahoo_4.gif

آسون تر از چیزیه که نظر میاد فقط یکی دو ساعت وقت میبره
:surrender:

بچه ها جایی که توی یه بالابر هستیم که داره سقوط میکنه باید بپریم روی آسانسور دیگه اما هیچی نیست که بپریم روش و رایدن سقوط میکنه و دوباره از اول میاد

باید چیکار کرد ؟

بچه ها جایی که توی یه بالابر هستیم که داره سقوط میکنه باید بپریم روی آسانسور دیگه اما هیچی نیست که بپریم روش و رایدن سقوط میکنه و دوباره از اول میاد
ببینید الان دو تا آسانسور داریم:
1- یکی که شما روی اون قرار دارید
2- اون یکی که باید به سمتش حرکت کنید
آسانسور شما پس از کمی مبارزه، یک سری Dwarf Geko میرزند و ترمز آسانسور رو فعال می کنند. در نتیجه سرعت میاد پایین و سقوط میکنید. بهشون امان ندید و تا اومدند ترمز بگیرند برید اونها رو نصف کنید :d که کار مشکلی نیست اما سرعت میخواد
بعد اینکه Geko ها رو که نابود کنید آسانسور سرعت میگیره. بعد که هم سطح آسانسور دوم شد، بپرید روی اون یکی. البته میتونید کمی بیشتر روی مال خودتون بمونیدتا مبارزه کنید و امتیاز بگیرید
-----------
یه چیز خیلی جالبی که درباره این بازی کشف کردم میدونید چیه؟ اینکه هیچ وقت نمی خواهید از محیط مبارزه فرار کنید :d توی خیلی از بازی ها طرف میگه فلان در باز شو حالا فرار کن، منتهی توی MGR با کمال رو می ایستیم و مبارزه میکنیم. یا مثلا میگه یکی از سربازا درخواست نیروی کمکی کرده که الان میرسند. یا منطقه رو ترک کن یا مبارزه کن که من هم همیشه گزینه دوم رو انتخاب میکنم. بازی خوش ساخت باشه همینه :x
Blade Wolf تو حلقم :| تا اومدیم شروع کنیم بازی رو، نصفش که به VR رفت، بقیش هم به یک سری نیمچه مرحله! تازه داشتیم حال میکردم درجا تموم شد ...... امشب هم مراحل Sam رو میریم اما بعید میدونم اونم آش دهن سونی باشه
کنسول بازها چقدر پول میدند بابت این چیزها؟ :)) همیشه مفت به صورت کالکشن برای PC میاد!

این همه اسلحه داشت ما نمیدونستیم؟ :| هر چند بعد از خرید Fox Blade کمی پشیمون شدم چون بیش از حد قوی هستش چه برسه به اینها که حالا میخواهند یا ضعیف تر باشند یا قوی تر!
-------
DLC سم کابوسیه برای خودش. Wolf میتونه Hunt Kill (همون Stealth) اجرا کنه بعد این سامورایی کار کشته نمیتونه :wallbash:
یه خورده هم مشکل هوش مصنوعی داره. دشمنا هیچ وقفه ای توی حملات ندارند. یعنی همون یه ذره ترکیب کمبو هم باس بیخیال بشید و فقط به Light Attack های کوتاه قناعت کنید. سناتور که دیگه ما رو مثل توپ بسکتبال دیده! دائما هر حمله ای که میکنه Block پذیر نیست. اگر اون هلیکوپترها هم پرت نمیکرد دو تا Health برداریم، شکست ناپذیر میشد. Sam از رایدن ضعیف تره، سناتور هم از مراحل داستانی اصلی خیلی قوی تر مبارزه میکنه ... خودتون حساب کنید! /:)
چقدر سم شخصیت جالبی داره. خیلی این DLC بهتر و کاملتر می تونست باشه که بیشتر داستان اون نمایش داده بشه تا اینکه فقط مبارزات محض داشته باشیم چون پتانسیل سم خوب بود!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or