Metal Gear Rising: Revengeance | PC [پست اول خوانده شود]

بالاخره پس از کش و قوس فراوان این نسخه از سری Metal Gear برای PC نیز تایید شد.
چندی پیش این بازی برای کنسولهای X360 و PS3 نیز عرضه شده بود و با متای 83 و 80 نسبتا موفق ظاهر شد.
هنوز عکس یا تریلری از نسخه PC منتشر نشده,بازی توسط PG ساخته میشود.
عکسهای نسخه کنسولی:

ناشرKonami
توسعه دهندهPlatinum Games
پلتفرمPC,Xbox360,PS3
تصاویر بیشترتصاویر Metal Gear Rising
تاریخ انتشار 2013
تاپیک امتیازاتامتیازات Metal Gear Rising
پیش‌نمایش بازیخیزش سایبورگ
نقد بازیمتال گیر با طعمی متفاوت

سیستم پیشنهادی :

91628264270613969459.jpg

لیست اچیومنتهای منتشر شده استیم :

99773285954654729985.jpg

Last edited by a moderator:

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
تو باس فایت آخر باید زاویه شمشیرو تنظیم کنی و همون نقاط قرمز خواسته شده رو بزنی. زاویه ها فکر کنم اینطوری بودن: / ، \ ، __

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
سلام. کسی در مورد شخصیت Sunny توضیح میده؟ این کی بود اصلا؟ از کجا اومد؟ تو نسخه های MGS بوده؟
Sunny داستانش بر می گرده به MGS2:
تو MGS2 مادر Sunny کشته میشه و خلاصه اینکه Raiden اونو از دست Patriot ها نجات میده. Sunny تو MGS4 هم حضور داره.

Sogeking

کاربر سایت
Aug 1, 2013
126
نام
کیارش
سلام. کسی در مورد شخصیت Sunny توضیح میده؟ این کی بود اصلا؟ از کجا اومد؟ تو نسخه های MGS بوده؟ :-/
همونطور که دوستمون گفت مادر سانی(اُلگا) بدست سالیدوس کشته میشه!میهن پرستا از سانی به عنوان گروگان استفاده میکنن تا اُلگا رو متقاعد کنن که با رایدن همکاری کنه!
بعد وقایع MGS2،رایدن سانی رو از دست میهن پرستا نجات میده و اگه اشتباه نکنم همونجا توسط میهن پرستا دستگیر میشه و ازش به عنوان یه نمونه آزمایشگاهی برای آزمایش های سایبرگی استفاده میکنن!اینجوری رایدن سایبرگ میشه!

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
دوستانی که مشکل دکمه زنی آخرین باس رو دارن زمانی که به بخش دکمه زنی رسیدن, از تنظیمات بازی رزلوشن رو به 600*800 تغییر بدن تا مشکلشون رفع بشه
نمیخواد رزولوشنو دستکاری کنید، چند ثانیه قبل از رسیدن به بلید مود کلیدشو نگه دارید و همینکه وارد شد کلیک چپ موس رو سریع بزنید، برا هر دو دسش به راحتی جواب میده.

پ.ن: 6 ساعت گیم پلی داشت، خوب بود و چسبید ولی دیگه خیلی تخیلی و خالی بندی بود :d سر بعضی باس فایتاش از خنده مردم از بس مسخره میترکوندشون :d ترکیدن اجساد مقتولان بخت برگشته هم خیلی مزحک بود
yahoo_4.gif
در کل موس و کیبوردم که پکیدن ولی تجربه لذت بخشی بود :d

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
مهمترین مزیت platanium اینه که بازی هاش خاص هستند گیم پلی متفاوتی دارن البته خیلی هم سریع هستند من که عاشق این شرکت هستم حداقل به خاطر خلاقیت و خاص بودنش

saeed871

کاربر سایت
Jul 29, 2012
25
آقا فهمیدم!
برای باسه آخر نه تنها باید تنظیمات رو به 800*600 ببری بلکه باید quality را هم روی low بزارید بعد مشکلتون حل میشه واسه من که جواب داد

toloum

کاربر سایت
Jun 19, 2006
123
دوستان من اون روباته که از زیر زمین در میاد و آون یارو ازش میاد بیرون و بعد هدایتش میکنه خیلی هم بزرگه و با اون شمشرای برزگش میزند را نمی تونم و نمی دونم چطور بکشم لطفا راهنمایی کنید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر