Metal Gear Rising: Revengeance | PC [پست اول خوانده شود]

بالاخره پس از کش و قوس فراوان این نسخه از سری Metal Gear برای PC نیز تایید شد.
چندی پیش این بازی برای کنسولهای X360 و PS3 نیز عرضه شده بود و با متای 83 و 80 نسبتا موفق ظاهر شد.
هنوز عکس یا تریلری از نسخه PC منتشر نشده,بازی توسط PG ساخته میشود.
عکسهای نسخه کنسولی:

ناشرKonami
توسعه دهندهPlatinum Games
پلتفرمPC,Xbox360,PS3
تصاویر بیشترتصاویر Metal Gear Rising
تاریخ انتشار 2013
تاپیک امتیازاتامتیازات Metal Gear Rising
پیش‌نمایش بازیخیزش سایبورگ
نقد بازیمتال گیر با طعمی متفاوت

سیستم پیشنهادی :

91628264270613969459.jpg

لیست اچیومنتهای منتشر شده استیم :

99773285954654729985.jpg

Last edited by a moderator:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,429
نام
Majid
شما مطمنید دارید رو نرمال بازی میکنید؟ :Dرو این درجه سختی که مشول نبود باس ها! :Dدفاع و جاخالی هم روی همه ی درجه های سختی هست! رو کنسول که حمله (مربع) + جلو برای دفاع بود :D
والا من که هر کار کردم دفاع نتونستم بکنم! چیکار کنم خو :|
من اون ویدئویی که دیدم با دفاع میزد این باسرو! من اگه دفاع داشته باشم سه سوته میزنمش ولی الان که ندارم همیشه آخر جونش من یکم کم میارم منو میزنه! تا حالا اینقدر سر یک بازی عصبانی نشدم! اینقدر Restart ـو زدم که خسته شدم :| :D
یارو تو ویدئو ـه دفاع میکرد ضربه میزد و با همین روش تونست بزنتش و از آخرم کلی خون اضافه آورد ولی من باید فقط خودمو لیز بدم و نینجا ران بزنم تا ضربه هاش بهم نخوره :|

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
آقا این منسون کاملا باسش الکی طراحی شده :|
فقط باید با شانس ببری :| هیچ دلیلی رو نمیتونم قبول کنم!
وقتی رنگش بنفش میشه نمیزاره بهش ضربه بزنی و وقتی قطعاتشو جدا میکنه و میخواد بطرفت پرت کنه باید بهش حمله کنی تا بنفشش از بین بره! ولی این هروقت دلش بخواد قطعاتشو جدا میکنه! یعنی یکبار 10 بار اینکارو میکنه یک بار دیگه 1 بارم اینکارو نمیکنه :| کاملا مسخره!

الانم بیشتر از 10-15 بار شده دارم میرم ولی هنوز نتونستم ببرمش! تا ته خونشم زدم داشت میمرد ولی بازم منو زد! اولین باره سر یک باس اینقدر میمونم! مثل اینکه باید برم سر ترینر :| تا حالا هیچ وقت از ترینر استفاده نکردم واسه رد کردن بازی ها تا جایی که یادمه ولی این یکی نامردیه خداییش :| هر چی تا حالا از ترینر استفاده کردم بعد از رد کردن بازی ها بوده واسه جنبه فانش! ولی این دفاع گیری رو هم برداشتن دیگه اصلا نمیشه کاریش کرد :|
نه به اون DmC که باساش سه سوته میمردن نه به این که باساش بمیر نیستن :| :D
عزیز منم دیشب پدرم درومد که این باسو بکشم راستشو بخوایی منم اهل ترنر نیستم ولی دیگه داشتم دیوونه می شدم اگه این این طوری باس اخر چه طوری .ولی من با کیبورد بازی میکنم نمیدونم بعضی وقت دفاع می گره برای من نمیدونه دقیقا چه دکمه هایی است ولی فکر کنم یه چیزی توی مایه های shift +w البته با shift صحنه اهسته میشه والا خودم هم نوز نفهمیدم

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
این باس کاری نداره که :d اونم نرمال دفاع هم هروقت از هر طرفی دارین ضربه میخورین همون جهت رو با (X) (دسته xbox) بزنین پری میکنه کاری نداره که :|

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
این باس کاری نداره که :d اونم نرمال دفاع هم هروقت از هر طرفی دارین ضربه میخورین همون جهت رو با (X) (دسته xbox) بزنین پری میکنه کاری نداره که :|

دوست عزیز این x که شما میگی روی دسته بدون زدن هیچ دکمه ای دیگه ای چی کار انجام میدهد ؟

Ma$ter

کاربر سایت
Apr 3, 2013
97
آقا این منسون کاملا باسش الکی طراحی شده :|
فقط باید با شانس ببری :| هیچ دلیلی رو نمیتونم قبول کنم!
وقتی رنگش بنفش میشه نمیزاره بهش ضربه بزنی و وقتی قطعاتشو جدا میکنه و میخواد بطرفت پرت کنه باید بهش حمله کنی تا بنفشش از بین بره! ولی این هروقت دلش بخواد قطعاتشو جدا میکنه! یعنی یکبار 10 بار اینکارو میکنه یک بار دیگه 1 بارم اینکارو نمیکنه :| کاملا مسخره!

الانم بیشتر از 10-15 بار شده دارم میرم ولی هنوز نتونستم ببرمش! تا ته خونشم زدم داشت میمرد ولی بازم منو زد! اولین باره سر یک باس اینقدر میمونم! مثل اینکه باید برم سر ترینر :| تا حالا هیچ وقت از ترینر استفاده نکردم واسه رد کردن بازی ها تا جایی که یادمه ولی این یکی نامردیه خداییش :| هر چی تا حالا از ترینر استفاده کردم بعد از رد کردن بازی ها بوده واسه جنبه فانش! ولی این دفاع گیری رو هم برداشتن دیگه اصلا نمیشه کاریش کرد :|
نه به اون DmC که باساش سه سوته میمردن نه به این که باساش بمیر نیستن :| :D

آقا این حرفا چیه ؟ خود بنده روی نرمال بازی رو تموم کردم ، کلاً 2-3 بار هم بیشتر نباختم ... (سر همین باس و اون مرتیکه سناتور :d)
اولاً این بازی هم دفاع داره ، هم جاخالی ، هم حرکات پیشرفته تر ...
دفاع اگر اشتباه نکنم مربع یا مثلث و یکی از جهت ها هست (جهتی که بهتون حمله میشه) منظور از مربع و مثلث هم همون ضربه سبک و سنگینه . (منظور دوستمون از X توی دسته ی Xbox همون مربع دسته Ps هست :d)
دوماً اون باس هم قلق داره ... احتیاجی به ترینر نیست .
شما در مرحله اول باید حسابی بزنیش و ضرباتش رو Parry کنید ...
وقتی از یک حدی خونش کمتر شد میره بالا و ماشین و هلیکوپتر پرت میکنه ...
اونجا شما وقتی ماشین ها رو تیکه تیکه میکنید ، یک بمب های الکتریکی می افته زمین . شما باید اونا رو بردارید ، برید عقب و وقتی بنفش میشه پرت کنید طرفش ...
اینجوری گیج میشه و میتونید بزنیدش . هر از گاهی هم بهتون میگه برید بلید مود که باید صحنه آهسته کنید و بزنیدش تا تیکه تیکه بشه .
وقتی خونش به آخر رسید میره بالای ساختمون و چندتا ماشین و... رو به صورت چرخ مانند به طرفتون پرت میکنه ...
اونجا باید نینجا ران کنید و فرار کنید به گوشه ها ...
بعدم دوباره میاد پایین و اینقدر میزنیدش تا آخر جونش به شکل سینماتیک بکشیدش .
به همین سادگی ، به همین خوشمزگی ... :d

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,429
نام
Majid
آقا این حرفا چیه ؟ خود بنده روی نرمال بازی رو تموم کردم ، کلاً 2-3 بار هم بیشتر نباختم ... (سر همین باس و اون مرتیکه سناتور :d)
اولاً این بازی هم دفاع داره ، هم جاخالی ، هم حرکات پیشرفته تر ...
دفاع اگر اشتباه نکنم مربع یا مثلث و یکی از جهت ها هست (جهتی که بهتون حمله میشه) منظور از مربع و مثلث هم همون ضربه سبک و سنگینه . (منظور دوستمون از X توی دسته ی Xbox همون مربع دسته Ps هست :d)
دوماً اون باس هم قلق داره ... احتیاجی به ترینر نیست .
شما در مرحله اول باید حسابی بزنیش و ضرباتش رو Parry کنید ...
وقتی از یک حدی خونش کمتر شد میره بالا و ماشین و هلیکوپتر پرت میکنه ...
اونجا شما وقتی ماشین ها رو تیکه تیکه میکنید ، یک بمب های الکتریکی می افته زمین . شما باید اونا رو بردارید ، برید عقب و وقتی بنفش میشه پرت کنید طرفش ...
اینجوری گیج میشه و میتونید بزنیدش . هر از گاهی هم بهتون میگه برید بلید مود که باید صحنه آهسته کنید و بزنیدش تا تیکه تیکه بشه .
وقتی خونش به آخر رسید میره بالای ساختمون و چندتا ماشین و... رو به صورت چرخ مانند به طرفتون پرت میکنه ...
اونجا باید نینجا ران کنید و فرار کنید به گوشه ها ...
بعدم دوباره میاد پایین و اینقدر میزنیدش تا آخر جونش به شکل سینماتیک بکشیدش .
به همین سادگی ، به همین خوشمزگی ... :d
آها من جاخالی میدادم از ماشینایی که پرت میکرد! بعد موقعی که بنفش میشد و خودشو تیکه تیکه میکرد تا تیکه هاشو پرتاب کنه به سمتم اون موقع میزدمش تا از حالت بنفش در میومد!
ولی هنوز نتونستم با موس و کیبورد دفاع بگیرم :|
اون ویدئویی که گرفتم طرف راحت زدش و ماشین هارو هم جاخالی داد و تیکه تیکش نکرد و فقط دفاع میکرد و میزدش تا بنفشش از بین میرفت! مشکل اینجاست که من میخواستم از روی اون ویدئو برم ولی دفاع نداشتم :|

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
آها من جاخالی میدادم از ماشینایی که پرت میکرد! بعد موقعی که بنفش میشد و خودشو تیکه تیکه میکرد تا تیکه هاشو پرتاب کنه به سمتم اون موقع میزدمش تا از حالت بنفش در میومد!
ولی هنوز نتونستم با موس و کیبورد دفاع بگیرم :|
اون ویدئویی که گرفتم طرف راحت زدش و ماشین هارو هم جاخالی داد و تیکه تیکش نکرد و فقط دفاع میکرد و میزدش تا بنفشش از بین میرفت! مشکل اینجاست که من میخواستم از روی اون ویدئو برم ولی دفاع نداشتم :|

دوست عزیز من فهیمدم دفاع چیه شما موقعی که دشمن به سمتت حمله میکنه قبل از اینک بهت ضربه وارد کنه کلیک راست یا چپ موس را همراه با طرفی که بهت حمله مکنه بگیر .اولاش سخته ولی بعد عادت می کنی :dتازه باس مرحله ی بعدش که اصلا حتما باید از دفاع استفاده کنی .
دوستانی که این بازی را کردند میشه یکی توی پیام شخصیم بگه این بازی کلا چند مرحله داره

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,429
نام
Majid
دوست عزیز من فهیمدم دفاع چیه شما موقعی که دشمن به سمتت حمله میکنه قبل از اینک بهت ضربه وارد کنه کلیک راست یا چپ موس را همراه با طرفی که بهت حمله مکنه بگیر .اولاش سخته ولی بعد عادت می کنی :dتازه باس مرحله ی بعدش که اصلا حتما باید از دفاع استفاده کنی .
دوستانی که این بازی را کردند میشه یکی توی پیام شخصیم بگه این بازی کلا چند مرحله داره
منم همین الان اومدم بگم منم فهمیدم چجوری دفاع کنم :))

فکر کنین بدون دفاع و بدون هیچ وسیله اضافه تا ته جونش می زدمش :)) الان که فهمیدم دفاعش چجوریه و قلق کشتنش اینه که تانکارو دو نصف کنی تا حالا 200 بار ردش کرده بودم :D خیلی آسونه که :D
هر کی تونست بدون دفاع و بدون شکستن تانکا روی نرمال رد کنه هاردکوره :D
مرسی از دوستان بابت راهنمایی :)

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,400
دوستان شما هم احساس میکنید که وقتی یکی رو با شمشیر پشت سر هم میزنید شمشیر روی طرف یکم مکس میکنه؟
نمیدونم منظورم رو رسوندم یا نه؟
اگه منظورم رو نفهمیدید یه ویدیو ظبط کنم بزارم؟

دوستان شما هم احساس میکنید که وقتی یکی رو با شمشیر پشت سر هم میزنید شمشیر روی طرف یکم مکس میکنه؟
نمیدونم منظورم رو رسوندم یا نه؟
اگه منظورم رو نفهمیدید یه ویدیو ظبط کنم بزارم؟

یعنی هیشکی همچین مشکلی نداره؟

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
خوب دوستان همین چند دقیقه پیش بازی رو تموم کردم :dولی به نظر من devil may cry 4 یه چیزه دیگه ای بود(پنجش مزخرف) و هنوز این بازی خیلی جا داره تا به پای dmc برسه .
شاد باشید:bighug:

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
دوستان شرمنده من تازه شروع کردم این تانکه که جلو راهو گرفته رو چجوری باید کشت هرکاری میکنم نمتونم بهش ضربه بزنم

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,429
نام
Majid
آقا فاز بازی چیه دقیق ؟ :|

این باس Sam رو تا ته زدم! جونش 1.5 درصد مونده بود بعد اومدم آخر ضربه رو با اون Secondry Weapon سنگین زدم گفتم دیگه 100% مرده! بعد خونش شد 0.1 درصد :| از آخر یک ضربه بهم زد نصف خونم مونده بود خورد بهم مردم :| اعصابم داغون شد Alt+F4 زدم :D
آخرین باسشه؟ یعنی مرحله آخرشه

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
آقا فاز بازی چیه دقیق ؟ :|

این باس Sam رو تا ته زدم! جونش 1.5 درصد مونده بود بعد اومدم آخر ضربه رو با اون Secondry Weapon سنگین زدم گفتم دیگه 100% مرده! بعد خونش شد 0.1 درصد :| از آخر یک ضربه بهم زد نصف خونم مونده بود خورد بهم مردم :| اعصابم داغون شد Alt+F4 زدم :D
آخرین باسشه؟ یعنی مرحله آخرشه

هنوز نه ! :D
مونده هنوز ...

boxgamer

کاربر سایت
Apr 19, 2010
150
نام
امیر
سلام به همه
همین الان بازی تموم شد#:-s
من که تا اخر این بازی یاد نگرفتم چجوری دفاع کنم بجز چند مورد اتفاقی:|
بازی رو normal بدون دفاع کابوس بود.بخصوص مرحوم جت استریم سم و مرحوم ارمسترانگ که برای شکست ژنراله همزمان با بازی داشتم دعا میکردم:d
کلا بازی های پلاتینیوم خیلی سریع پیش میرن ولی واقعا لذت بخش هستند.از نظر گرافیک هم مثل باقلوا فریم میداد:dو تنها تو صدای کاراکتر ها کم کاری دیده میشد.
در کل بازی خوبی بود..
نمره من به بازی 8/10

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,429
نام
Majid
سلام به همه
همین الان بازی تموم شد#:-s
من که تا اخر این بازی یاد نگرفتم چجوری دفاع کنم بجز چند مورد اتفاقی:|
بازی رو normal بدون دفاع کابوس بود.بخصوص مرحوم جت استریم سم و مرحوم ارمسترانگ که برای شکست ژنراله همزمان با بازی داشتم دعا میکردم:d
کلا بازی های پلاتینیوم خیلی سریع پیش میرن ولی واقعا لذت بخش هستند.از نظر گرافیک هم مثل باقلوا فریم میداد:dو تنها تو صدای کاراکتر ها کم کاری دیده میشد.
در کل بازی خوبی بود..
نمره من به بازی 8/10
باید وقتی طرف بهت حمله میکنه از هر طرف که حمله میکنه همون جهت رو بگیری و Attack رو بزنی! بعد دفاع میکنه! منم تا نصفه بازی نمیدونستم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر