Metal Gear Rising: Revengeance | PC [پست اول خوانده شود]

بالاخره پس از کش و قوس فراوان این نسخه از سری Metal Gear برای PC نیز تایید شد.
چندی پیش این بازی برای کنسولهای X360 و PS3 نیز عرضه شده بود و با متای 83 و 80 نسبتا موفق ظاهر شد.
هنوز عکس یا تریلری از نسخه PC منتشر نشده,بازی توسط PG ساخته میشود.
عکسهای نسخه کنسولی:

[TABLE="class: grid, width: 500, align: center"]
[TR]
[TD]ناشر[/TD]
[TD]Konami[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]توسعه دهنده[/TD]
[TD]Platinum Games[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]پلتفرم[/TD]
[TD]PC,Xbox360,PS3[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]تصاویر بیشتر[/TD]
[TD]تصاویر Metal Gear Rising[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]تاریخ انتشار[/TD]
[TD] 2013[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]تاپیک امتیازات[/TD]
[TD]امتیازات Metal Gear Rising[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]پیش‌نمایش بازی[/TD]
[TD]خیزش سایبورگ[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]نقد بازی[/TD]
[TD]متال گیر با طعمی متفاوت[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

سیستم پیشنهادی :

91628264270613969459.jpg

لیست اچیومنتهای منتشر شده استیم :

99773285954654729985.jpg

Last edited by a moderator:
دوستان امروز بازیو ریختم یه کلمه فوقولاده بود .یعنی این زاپنی ها واقعا بترین بازی ها رو توی این سبک تولید میکنند .فریم دهی هم رو 60 قفله توی اوج نبرد به 55 می رسه
فقط تنها اشکالی داشت این بود که کاشی که یکم کومبو هاش بیشتر بود ولی این در برابر گیم پلیش به چشم نمیاد .دوستان یه سوالی دارم رزولیشن مانیتور من 1368/768 ولی نمی دونم توی بازی حداکثر رزولیشن 1280/760 بود کسی راه حلی برای این موضوع میدونه؟

با سلام
دوستان بازی رو بالاخره تموم کردم همه چیش خوب بود فقط رئیس آخر رو نتونستم بکشم خونم تموم شد مجبور شدم با تراینر نابودش کنم :d
توی بالاترین سطح کیفیت و در رزولیشن 1080 اینم میانگین فریم که میداد
65174975708191316825.jpg

آقا بازی فوق العاده شده :x
اولش اونقدرا باهاش حال نمیکردم و هی با DmC مقایسش میکردم و میگفتم جلو اون هیچه :دی الان هر چی جلوتر میرم لذت بخش تر میشه! :دی
مخصوصا بعد از اینکه Secondry Weapon رو داد بازی دو برابر قشنگ تر شد :دی
نو آورانه ترین حرکتشون توی این بازی همین حالت اسلو موشن شدنشه! واقعا ایده عالیی بوده! بهترین لحظه برای استفاده از این قابلیت موقعیه که دشمنو تا آخرای جونش میزنی بعد بصورت نینجایی میدوی طرفش لیز میخوری و صحنه آهسته میکنی و در حال حرکت به شونصد قطعه مختلف تقسیمش میکنی :x
فقط تنها ایرادی که میتونم بگیرم کمبو های کمش نسبت به بازی های رقیب هست! گرچه چند تا از کمبو هاش بدرد بخور هست ولی در کل کمه! ( توی DmC مثلا اینقدر کمبو وجود داشت که میموندی با کدوم طرفو ناکار کنی :دی)
واقعا این سبک فقط و فقط در انحصار ژاپن هست و آمریکاییا اصلا نمیتونن بازیی در سطح MGR - DmC - Castelvania و ... تولید کنن! و شرکتای ژاپنی استاد این سبکن :x

کسایی که تازه بازی رو شروع کردن و زیاد خوششون نیومد ادامه بدن حتما بعدا خوششون میاد مگر اینکه کلا با HnS حال نکنن که اینطوری کلا قضیه فرق میکنه :دی
کسایی هم که هنوز بازی رو نگرفتن باید بگم به هیچ وجه این بازی رو از دست ندین! یکی از بهترین بازی های HnS تاریخ هست :x مخصوصا کسایی که از این سبک خوششون میاد مثل من اگه اینو از دست بدن یکی از بهترین بازی های سالشونو از دست دادن :دی
اوناییم که عاشق باس فایت های زیاد و قوی هستن مطمئنن عاشق این بازی میشن! توی هر چپتر کلی باس جدید به ما حمله میکنه و بعضیاشون زدنشون خیلی دشوار هست!

دوستان شما هم احساس میکنید که وقتی یکی رو با شمشیر پشت سر هم میزنید شمشیر روی طرف یکم مکس میکنه؟
نمیدونم منظورم رو رسوندم یا نه؟
اگه منظورم رو نفهمیدید یه ویدیو ظبط کنم بزارم؟

بازم من فکر میکنم یه چیه گیم پلی این بازی کمه........میدونید میای به دشمن حمله میکنی و بعد باید فرار کنی دوباره بیای بزنی ....بابا یه دفاعی ...جا خالیی ....یه چیزی باید داشته باشه این طور نمیشه

بازم من فکر میکنم یه چیه گیم پلی این بازی کمه........میدونید میای به دشمن حمله میکنی و بعد باید فرار کنی دوباره بیای بزنی ....بابا یه دفاعی ...جا خالیی ....یه چیزی باید داشته باشه این طور نمیشه

دفاع و جاخالی داره من البته دکمش رو pc رو نمیدونم چون من با ps3 بازیش کردم ( یه چیزو مطمعن نیستم من فکر کنم فقط رو درجه نرمال بازی جاخالی و دفاع داره چون من دوباره بازی رفتم یه بار نرمال که جاخالی و دفاع نداشت ولی وقتی easy رفتم داشت حالا دقیق نمیدونم )

دوستان این MONSOON چه طوری باغید کشت من نزدیکه که کسمو بزنم داغون کنم خیلی سخته الان این قدر دارم به خودم فحش میدم که چرا این بازی رو روی EASY نرفتم چون دارم روی medium بازی میکنم .ترو خدا یکی کمک کنه

دوستان این MONSOON چه طوری باید کشت من نزدیکه که کیسمو بزنم داغون کنم خیلی سخته الان این قدر دارم به خودم فحش میدم که چرا این بازی رو روی EASY نرفتم چون دارم روی medium بازی میکنم .ترو خدا یکی کمک کنه

وقتی از اون ستونهای بینفش انداخت میره تو حالت آهسته بعد ستون رو نصف کن , بعدشم میگه که چه دکمه هایی رو بزنی

وقتی از اون ستونهای بینفش انداخت میره تو حالت آهسته بعد ستون رو نصف کن , بعدشم میگه که چه دکمه هایی رو بزنی

دستت درد نکنه ولی اونو که منم بلدم من خودشو میگم چه طور باید بکشم البته ردش کردم با ترینر:d خوب این یارو این قدر سگ جونه و این قدر راحت از ادم جون کم می کنه که من فکر کنم هیچکی نتونه روی medium بدون ترینر اونو بکشه البته به جز اونایی که شانس با ها شونه :bighug:

آخرین ویرایش:
دستت درد نکنه ولی اونو که منم بلدم من خودشو میگم چه طور باید بکشم البته ردش کردم با ترینر:d خوب این یارو این قدر سگ جونه و این قدر راحت از ادم جون کم می کنه که من فکر کنم هیچکی نتونه روی medium بدون ترینر اونو بکشه البته به جز اونایی که شانس با ها شونه :bighug:

اقا چی شانس :|من خودم دوبار اونجاشو رد کردم قلقشو بلد باشی راحته

شما روی medium دوبار رفتی؟ خوب اگه رفتی قفلش چیه؟

اشتباه شد قفل . در اصل قلق :d

بله رو مدیوم رفتم . قبلا بازی کردم ولی دفاع و جاخالی دادن رو همه boss ها اثر داره

- - -ویرایش - - -

شما روی medium دوبار رفتی؟ خوب اگه رفتی قفلش چیه؟

اشتباه شد قفل . در اصل قلق :d

بله رو مدیوم رفتم . قبلا بازی کردم ولی دفاع و جاخالی دادن رو همه boss ها اثر داره

آقا دکمه Defence چیه تو کیبورد؟ :| نوشته Defence Offensice دکمه Z اما هر چی میزنم کار نمیکنه!
این یارو منسون هم هر کار کردم نتونستم بزنم رفتم یک ویدئو توی یوتیوب ازش گیر آوردم طرف فقط دفاع میکرد و میزد و صحنه آهسته میکرد و میزد تا میمرد! الان Defence با چی کار میکنه پس؟

آقا این منسون کاملا باسش الکی طراحی شده :|
فقط باید با شانس ببری :| هیچ دلیلی رو نمیتونم قبول کنم!
وقتی رنگش بنفش میشه نمیزاره بهش ضربه بزنی و وقتی قطعاتشو جدا میکنه و میخواد بطرفت پرت کنه باید بهش حمله کنی تا بنفشش از بین بره! ولی این هروقت دلش بخواد قطعاتشو جدا میکنه! یعنی یکبار 10 بار اینکارو میکنه یک بار دیگه 1 بارم اینکارو نمیکنه :| کاملا مسخره!

الانم بیشتر از 10-15 بار شده دارم میرم ولی هنوز نتونستم ببرمش! تا ته خونشم زدم داشت میمرد ولی بازم منو زد! اولین باره سر یک باس اینقدر میمونم! مثل اینکه باید برم سر ترینر :| تا حالا هیچ وقت از ترینر استفاده نکردم واسه رد کردن بازی ها تا جایی که یادمه ولی این یکی نامردیه خداییش :| هر چی تا حالا از ترینر استفاده کردم بعد از رد کردن بازی ها بوده واسه جنبه فانش! ولی این دفاع گیری رو هم برداشتن دیگه اصلا نمیشه کاریش کرد :|
نه به اون DmC که باساش سه سوته میمردن نه به این که باساش بمیر نیستن :| :دی

شما مطمنید دارید رو نرمال بازی میکنید؟ :دیرو این درجه سختی که مشول نبود باس ها! :دیدفاع و جاخالی هم روی همه ی درجه های سختی هست! رو کنسول که حمله (مربع) + جلو برای دفاع بود :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or