Metal Gear Rising: Revengeance | PC [پست اول خوانده شود]

بالاخره پس از کش و قوس فراوان این نسخه از سری Metal Gear برای PC نیز تایید شد.
چندی پیش این بازی برای کنسولهای X360 و PS3 نیز عرضه شده بود و با متای 83 و 80 نسبتا موفق ظاهر شد.
هنوز عکس یا تریلری از نسخه PC منتشر نشده,بازی توسط PG ساخته میشود.
عکسهای نسخه کنسولی:

[TABLE="class: grid, width: 500, align: center"]
[TR]
[TD]ناشر[/TD]
[TD]Konami[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]توسعه دهنده[/TD]
[TD]Platinum Games[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]پلتفرم[/TD]
[TD]PC,Xbox360,PS3[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]تصاویر بیشتر[/TD]
[TD]تصاویر Metal Gear Rising[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]تاریخ انتشار[/TD]
[TD] 2013[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]تاپیک امتیازات[/TD]
[TD]امتیازات Metal Gear Rising[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]پیش‌نمایش بازی[/TD]
[TD]خیزش سایبورگ[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]نقد بازی[/TD]
[TD]متال گیر با طعمی متفاوت[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

سیستم پیشنهادی :

91628264270613969459.jpg

لیست اچیومنتهای منتشر شده استیم :

99773285954654729985.jpg

Last edited by a moderator:
دوستان امتحاناتم فردا به سلامتی تموم میشه :d
من که توی این مدت دیوونه شدم حالا بگذریم ولی دوستان من بازی رو فردا اگه خدا بخواد تهیه می کنم کلا از این دسته بازی هایی که شرکت های KONAMI .CAPCOM می سازه خیلی خوشم میاد نمونش CASTLEVANIA 2 LORDS OF SHADOW یا DEVIL MAY CRY 4 (پنجش که غربی بود یک کلام مزخرف).کلا من که خیلی حال می کنم .
شاد باشیدb-)

اصلا اشغال به تمام معنا.کلا از بازی ژاپنی حال نمیکنم.پیاز داغشو زیاد میکنن.پر از افاده و عشوه!دو دقیقه میخواستیم بازی کنیم 1 ساعت ویدیو از پیش رندر شده نشون دادن.تا مرحله 2 بیشتر نتونستم تحمل کنم زدم حذف کردم.

دمت گرم /بدجوووووور با هات موافقم/ یه نفر پیدا شد حرف دل منو زد/#:-s

دمت گرم /بدجوووووور با هات موافقم/ یه نفر پیدا شد حرف دل منو زد/#:-s

دوست عزیز اگه شما از بازی بدتون میاد لزومی نداره که این جا مطرح کنید خوب بدتون میاد دیگه هرکی یه صلیقه ای داره ولی لطفا این جور حرف ها را حداقل توی این تایپک نگید چون من یک که فن پرو پا قرص این بازیم

دوست عزیز اگه شما از بازی بدتون میاد لزومی نداره که این جا مطرح کنید خوب بدتون میاد دیگه هرکی یه صلیقه ای داره ولی لطفا این جور حرف ها را حداقل توی این تایپک نگید چون من یک که فن پرو پا قرص این بازیم

باشه / {سلیقه}

دوست عزیز چون شما از این بازی خوشتون نمیاد دلیل نمیشه که بگیم این بازی آشغاله ... :| .
درسته که بازی از نظر داستانی زیر خط فقره ، ولی گیم پلی خیلی عالیی داره ...;)
خودت داری میگی " کلا با بازی ژاپنی حال نمیکنم " . خب وقتی همچین بازیی دوست نداری ، مجبور نیستی بازی کنی و بعد هم به بازی بد و بیراه بگی ... :|

-----------------

دوستان از قسمت VR MISSIONS غافل نشید که به نظرم نصف لذت بازی تو همین قسمته ... :d
انصافا بعضی از چالش هاش خیلی سخت و لذت بخشه ... :>

نظرمو گفتم.جرمه؟
بعدش هم به کسی توهین نکردم که شما جوش میخوری!نگفتم هر کی بازیش کنه فلانه بیساره.به هیچ یک از دوستان توهینی نکردم.بحث و تبادل نظر هستش اینجا.نه فقط صحبت از خوبی هاش.
اومدیم بازی کنیم بلکه شاید نظرمون عوض شد که نشد.

شاید یه مقدار زیاده روی کردم چون همون موقع که عصبانی بودم و بازیو پاک کرده بودم اومدم پست دادم.ولی خب ایرادای خیلی زیادی داشت که بازی غیر قابل تحمل میشد برام.

نظرمو گفتم.جرمه؟
بعدش هم به کسی توهین نکردم که شما جوش میخوری!نگفتم هر کی بازیش کنه فلانه بیساره.به هیچ یک از دوستان توهینی نکردم.بحث و تبادل نظر هستش اینجا.نه فقط صحبت از خوبی هاش.

شاید یه مقدار زیاده روی کردم چون همون موقع که عصبانی بودم و بازیو پاک کرده بودم اومدم پست دادم.ولی خب ایرادای خیلی زیادی داشت که بازی غیر قابل تحمل میشد برام.

نخیر ... شما نظرت محترمه ، برای همین من هم سعی کردم محترمانه جواب بدم ...
شما امدی گفتی " آشغال به تمام معنا " ... خب برادر من شما این بازی رو دوست نداری ، اجبار که نیست ...
جوش هم نمیزنم ... به قول یک بنده خدایی مال بابام که نیست ... شما اصلاً تا صبح فحشش بده ... :d ولی انصاف رو هم رعایت کن ... اتفاقاً بازی مشکل کم نداره اما لایق این نیست که بهش بگیم آشغال .
وقتی از 10 نفر ، 8 نفر میگن بازی خوبه لابد اون قدر خوب بوده که ملت تعریف میکنن دیگه ...
منم از بازی deus ex اصلاً خوشم نمیاد (یعنی بیشترین تایمی که تونستم تحمل کنم نیم ساعت بود ، بعدش به سرعت دیلیت شد :d) اما نرفتم تو تاپیکش بگم این بازی آشغاله یا مثلاً
مرده شور آدام جنسن رو ببرن ... (با عرض پوزش از فن های گرامی:d)

تمام حرف من اینه که سلیقه ها متفاوته و اگر ما از چیزی خوشمون نمیاد دلیل نمیشه حتماً اون چیز بد باشه ...

شما هم حرفت محترم ... این بازی رو دوست نداری ... کسی هم نمیاد یقه کسی رو بگیره که باید دوست داشته باشی ... :d

موفق باشی .

--------------------------

دوستان کسی این باس آخر رو نزده هنوز ؟؟ آپدیت 9 مگی رو هم ریختم ولی افاقه نکرد ... 8-|... یعنی خیلی زور داره جونش 0.1% باشه ولی هیچ جوری نمیره ... :d

:dاقایون رو pc گرافیکش چقدر پیشرفت داشته ؟ رو 360 که خیلی له بود گرافیکش

اگه میشه یه عکس از اخرین تنظیمات بازی بزارین.

دوستان صفحات قبل گذاشته بودن
اما این یدونه از هم من میگذارم

55927412802925587642.jpg

گرافیک فقط میشه گفت خوبه
چون یک جاهای واقعا هم texture ها هم مدل ها میزنه تو ذوق اساسی

:dاقایون رو pc گرافیکش چقدر پیشرفت داشته ؟ رو 360 که خیلی له بود گرافیکش

اگه میشه یه عکس از اخرین تنظیمات بازی بزارین.
من نسخه کنسولی رو بازی نکردم که بگم چقدر پیشرفت داشته ولی معمولا وقتی اینطوری عرضه میشن گرافیک پیشرفت داره همیشه!
اما کلا گرافیکش تعریفی نداره! کیفیت تکسچرا داغونه! ولی فریم دهی عالیه!

نظرمو گفتم.جرمه؟

من که سری متال رو بازی کلیشه ایی میدونم ولی این عنوان خیلی به دلم نشست واقعا بازی از همه نظر عالی بود و منو یاد نینجا انداخت اگه پلتیوم گیم بازی اشغال هم بده اون بازی شاهکار خواهد شد شما بازی رو ریپک گرفتی یا کامل؟ گرچه بازی واسه 2010 بود ولی بازم عالی بود به پیشنهاد میشه حتما بگیرن و بازی کنن

من که سری متال رو بازی کلیشه ایی میدونم ولی این عنوان خیلی به دلم نشست واقعا بازی از همه نظر عالی بود و منو یاد نینجا انداخت اگه پلتیوم گیم بازی اشغال هم بده اون بازی شاهکار خواهد شد شما بازی رو ریپک گرفتی یا کامل؟ گرچه بازی واسه 2010 بود ولی بازم عالی بود به پیشنهاد میشه حتما بگیرن و بازی کنن

کدوم بازی مال 2010 هست؟! :-o MGR تو 2013 برای قوطی ها عرضه شد.

کدوم بازی مال 2010 هست؟! :-o MGR تو 2013 برای قوطی ها عرضه شد.
منظورم گرافیک بازی واسه 2010 و 2011 هست یعنی باید مینوشتم گرچه گرافیک نوشتم بازی ولی خدایی گیم پلیر نمیذاره گرافیک به چشم بیاد واسه من اینجوریه یا همه اینطورن

دوستانی که نسخه ی Black box رو گرفتن ؛ آیا همه ی DLC ها (مثلا Sam یا روبات سگی) از همون اول قابل بازی کردنه و بازه یا باید یک بار بازی رو تموم کرد و بعد باز می شن؟ یا کلن DLCها تو بازی نیستن؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or