Medal of Honor: Warfighter | Xbox 360

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
دوستان به نظر شما که بتاشو بازی کردید می ارزه آنلاین پسشو بخرم؟؟؟؟؟؟؟
اصلا خوب بود؟؟؟

به نظر من که بتاش خیلی خوب گیم پلیش هم نرم بود.فقط لگد اسلحه هاش زیاد بود که اونم طبیعیه.

اگر سروراش شلوغ باشن اره می ارزه.بهتره صبر کنی ببینی توی لیست لایو میره چندم.

---------- نوشته در 11:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:17 PM ارسال شده بود ----------

بچه هایی که بتا رو بازی کردن بیان بگن واقعا چطور بوده . نسبت به مدال قبلی بهتر شده یا نه؟؟

به نظر من که اره خیلی بهتر بود گیم پلیش.اون حالت زومش رو که میگفتم مثل عکس توی بتا اینجوری نبود.من که حال کردم باهاش.

---------- نوشته در 11:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:21 PM ارسال شده بود ----------

بچه هایی که بتا رو بازی کردن بیان بگن واقعا چطور بوده . نسبت به مدال قبلی بهتر شده یا نه؟؟

به نظر من که اره خیلی بهتر بود گیم پلیش.اون حالت زومش رو که میگفتم مثل عکس توی بتا اینجوری نبود.من که حال کردم باهاش.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
کسایی که دمو رو بازی کردن بگن از نظر گرافیک وگیم پلی در چه حدی هست.

گیم پلی بازی خیلی خوب بود.برای زوم کردن هم دو نوع زوم داره یکی با lt که میشه حرکت کرد و اسلحه لگدش زیاده و یکی هم با lb که دیگه اینجوری حرکت نمیکنه و دقیق تر هست برای مواقع کمپ خوبه:d.

گرافیک که این نسخه بتا هست و مولتی و نسبت به کمپین قطعا پایین تره ولی با این حال خوب بود.

کاستومایز کردن اسلحه هم مثل گوست ریکونه اکثر جاهاشو میتونی عوض کنی و اپشن های خیلی متنوعی هم داره.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
يكي بگه وضع سرور ها چه مدلي بود !
سريع جوين ميشد ؟ لگ و LATENCY چقدر بود ؟ و ...

سرورای EA که همیشه عالین.اینم همینجور سریع جوین میشه توی Quick Match البته انتخاب سرور هم داره مثل بتل۳.بتاش که پر راحت پیدا میکنه.

من که بازی کردم لگم خیلی کم بود.کلا از مولتی بازی خیلی خوشم اومد.

کاشکی میشد EA بیخیال ۸۰۰پوینت بشه با این اوضاع نمیشه خرید:((.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یعنی مثل نسخه 2010 نمیشه مجانی مولتی زد؟ اونم خیلی سریع جوین میشد!
مپایی که تو نسخه بتا هست که مسلما تو نسخه کاملم هست درست!؟تو نسخه کامل بیشتر نمیشه؟

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
یعنی مثل نسخه 2010 نمیشه مجانی مولتی زد؟ اونم خیلی سریع جوین میشد!
مپایی که تو نسخه بتا هست که مسلما تو نسخه کاملم هست درست!؟تو نسخه کامل بیشتر نمیشه؟
بله هستش ،بيشتر كه ميشه
من ميخواستم بدونم جا كمپ زياد داره يا نه ؟:|خوب طراحي كردن؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر