Medal of Honor: Warfighter | Xbox 360

من که بتا رو نزدم :دی
2010ـش درحد تیم ملی جا کمپ داشت فقط مد اولش رو مخ بود :دی (یه تیم باید میرفت کامپیوتر های تیم مقابل رو میترکوند اگه زیاد هم تیمیات میمردند میباختی اگه همه بمبا رو میترکوندی میبردی )
همین مد مپ shahikot یا یه همچین چیزی بود تو کوهستان بودش....افتضاح بود اگه defender میشدی امکان نداشت bomber ها ببرنتون :دی

نمیدونم چرا ولی اصلا خوشم نیومد.مپ ـش خیلی کوچیک بود.خیلی پیچیده بود و ... .واقعا مولتی روی دست بتل نمیاد:d
البته باید وایسیم تا نسخه ی اصلی بیاد ولی من حال نکردم تاحالاش.

من که بتا رو نزدم :دی
2010ـش درحد تیم ملی جا کمپ داشت فقط مد اولش رو مخ بود :دی (یه تیم باید میرفت کامپیوتر های تیم مقابل رو میترکوند اگه زیاد هم تیمیات میمردند میباختی اگه همه بمبا رو میترکوندی میبردی )
همین مد مپ shahikot یا یه همچین چیزی بود تو کوهستان بودش....افتضاح بود اگه defender میشدی امکان نداشت bomber ها ببرنتون :دی

مد راش بتل:d.قبلیه هم کد میخواست؟

سلام
امروز یه موزیک ویدیو از Linkin Park دیدم که برای این بازی آهنگشو خونده بود
فوق العده بود خیلی از قسمت های این بازی رو نشون میداد و آهنگ قشنگی بود
گفتم بگم شاید دوستان هم ببینند و خوششون بیاد از موسیقی ، واقعا موسیقی زیبایی هستش
اسم موزیک Linkin Park-Castle Of Glass

یعنی مثل نسخه 2010 نمیشه مجانی مولتی زد؟ اونم خیلی سریع جوین میشد!
مپایی که تو نسخه بتا هست که مسلما تو نسخه کاملم هست درست!؟تو نسخه کامل بیشتر نمیشه؟

معلومه که نسخه کامل مپاش بیشتره.توی بتا فقط یک مپ داره.
مپ رو خوب طراحی کرده بودن جای کمپ هم داشت بالای ساختمون ولی همچین مالی نبود جای کمپش و اینکه همه پرو بودن کمپ نمیکردن:d.در کل خوب بود.

معلومه که نسخه کامل مپاش بیشتره.توی بتا فقط یک مپ داره.
مپ رو خوب طراحی کرده بودن جای کمپ هم داشت بالای ساختمون ولی همچین مالی نبود جای کمپش و اینکه همه پرو بودن کمپ نمیکردن:d.در کل خوب بود.
اگه جاي كمپ كم داشته باشه كه عاليه:d
بازي بالانس هستش ؟ مثلا قدرت اسلحه و...

اگه جاي كمپ كم داشته باشه كه عاليه:d
بازي بالانس هستش ؟ مثلا قدرت اسلحه و...

توی بتا فقط مد هات اسپات هست که یه نفر رو به صورت رندم قرمز میکنه همه ببیننش بیشتر هم کسایی که کمپ میکنن قرمز میشن:d.عصری بازی میکردم یارو رفته بود لای برگا دیده نمیشد شانس من همون رسیدم اونجا قرمز شد دیدمش کشتمش:d.اسلحه ها خوبن مخصوصا کاستومایز.خلاصه هر کار کنن جای کمپ پشت دیواری جایی پیدا میشه:)ولی خوبیش اینه که یه نوبا دیگه نمیتونن تمام وقت لانچر بگیره دستش بره رو اعصاب:d(اینقدر از اینکار بدم میاد)x)
هر اسلحه ای دیگه برتری خودش رو داره دیگه منظورت از بالانس چیه:d؟
سرورای بازی خدان با خارجیا بازی میکردم سه خط پر بود لگ هم اصلا نداشتم یه حالی داد>:d

سلام
امروز یه موزیک ویدیو از Linkin Park دیدم که برای این بازی آهنگشو خونده بود
فوق العده بود خیلی از قسمت های این بازی رو نشون میداد و آهنگ قشنگی بود
گفتم بگم شاید دوستان هم ببینند و خوششون بیاد از موسیقی ، واقعا موسیقی زیبایی هستش
اسم موزیک Linkin Park-Castle Of Glass

اره همینطوره
اگه استیج شوو MOH رو تو E3 دیده باشی تهیه کننده اجراییش میگه که اهنگای LP رو لایسنسش رو خریدن . تو بازی صد در صد شاهدش خواهیم بود
ایکاش چند تا Mega death رو هم میذاشتن

اره وقتی تعداد کسانی که بتای بازی رو بازی کردن به سه هزار یا سه میلیون نفر(درست یادم نیست ولی اختلافشون هم زیاده:d)موزیک ویدئو رو میدن بیرون که فکر کنم این اتفاق افتاده>:d

تریلر بخش مالتی پلیر بازی

news_moh_warfighter_multiplayer_trailer-13496.jpg

لینک دانلود و مشاهده ی آنلاین:
Stream - Gamersyde

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or