Medal Of Honor Warfighter CLAN : PERSIAN SOLDIERS

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
با عرض سلام خدمت دوستان .
برای این که بنده علاقه ی شدیدی به بازی Medal Of Honor داشتم و دارم, برای نسخه ی جدید این بازی تصمیم دارم یه کلن تشکیل بدم .
پس اگر مایلید با بازی medal حال کنید بیاید با هم باشیم.
لازم به ذکر است که اگر تعداد اعضا و سطح کیفی کلن بهتر و بیشتر شود آنگاه برای کلن یه سرور اختصاصی خریداری خواهد شد.
امشب نسخه ی بتا ی این بازی عرضه میشود توصیه میکنم آنان که این بازی رو انجام نداده اند حداقل از بتاش استفاده خوبی بکنند.
CLAN TAG : [PS]PERSIAN SOLDIERS
یه عکس از صفحه ی کلن آپلود کردم
اینم لینک کلن : PERSIAN SOLDIERS - Platoons - Battlelog / MOHW

Attachments

• PERSIAN SOLDIERS.jpg
    PERSIAN SOLDIERS.jpg
    129.7 KB · مشاهده: 26
آخرین ویرایش:

pedrambarani

کاربر سایت
Sep 27, 2011
90
داداش من هم اگر تونستم یعنی سرعت اجازه داد تا فزدا پس فردا من هم دانلود میکنم میام کاملش که حتما هستم.حجمش هم 1.62 گفتم دوستان بدونن.
گیمرتگم هم: warrior force 2

pedrambarani

کاربر سایت
Sep 27, 2011
90
بدون جیتگ میتونی از خود xbox live دانلود کنید ولی نمیدونم که تو pc میشه دانلود کرد یا نه میتونید از اینجا دانلود را فعال کنید و متاسفانه این بازی تا 15 اکتبر بیشتر اعتبار نداره یعنی بعدش نمیتونیم بازیش کنیم حیف8-|

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
beta شو امروز صبح بازی کردم .
من خوشم نیومد از 10 به این بازی میدم 6.5
کلن هم برای این بازی نمیزنم چون اصلا مولتیشو بازی نمیکنم.

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
یعنی انقدر بتاش بده؟؟؟؟؟
من میخواستم آنلاین پسشو بخرم!!!!!!یعنی دیگه نخرم؟؟؟؟؟؟
نه شما با توجه به گفته ی من عمل نکنید!
من یکمی مشکل پسند هستم.
medal of honor و من تا زمانی دوست داشتم که از cod تقلید نمیکرد . اما این Medal of Honor Warfighter همه چیزش تقلید از cod شده تنها بمب گذاشتن روی آبجکت ها از medal های قبلی بوده و هست بقیه ی چیز های بازی همش تقلید از call of duty هست.

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
نه شما با توجه به گفته ی من عمل نکنید!
من یکمی مشکل پسند هستم.
medal of honor و من تا زمانی دوست داشتم که از cod تقلید نمیکرد . اما این Medal of Honor Warfighter همه چیزش تقلید از cod شده تنها بمب گذاشتن روی آبجکت ها از medal های قبلی بوده و هست بقیه ی چیز های بازی همش تقلید از call of duty هست.
آخه الان از هر کی میپرسم بتاش چطور بود؟؟؟میگه افتضاح!!!!!!!!

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
یعنی خیلی شبیه مولتی کالافه هیچ وسیله ی نقلیه ای توش وجود نداره؟یعنی edit سلاح ها هم در سطح خفن نیست؟ مپش بزرگ نیست؟:((:((
نه همه چیزاش کال آویزاسیون شده...
اما بازم یه مدال افتخار هست دیگه پس برای طرفدارانش جای نگرانی نیست
موزیک منو اش واقعا عالی هست گرافیکش خیلی بهتر شده نسبت به bf3 سرعت گیم پلیش افزایش پیدا کرده اما چون کالاویزاسیون شده من خوشم نمیاد(مدال قبلی رو عاشقش بودم چون اعتنایی به کال آو نمیکرد اما این یکی یجورایی انگار که کال اف هست.

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
آقا از ساعت 4 تا 9 بازیش کردم واقعا خوب بود اولش نمیدونم چرا برام خوش آیند نبود اما واقعا بازی خوبی هست (فک کنم چون لول ام پایین بود برای همون جذاب نبود )
بعد چندین لول یه کلاس باز میشه به نام دیمولیشیون کلس واقعا خوب درستش کردن توصیه میکنم حتما بازیش کنین.
این کلن رو هم تو platoonاش باز کردم خواستین تو Xbl پی ام بدین که اینوایتتون بکنم.
ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر